PDA

Zobacz pełną wersję : Zielona Góra



Jazzoo
29-12-2007, 01:32
Jeżeli chcesz pomóc, napisz jakie chusty możesz pokazać i z jakimi wiązaniami możesz pomóc. :D

Jeżeli potrzebujesz pomocy, daj znać! :wink:

petisu
29-12-2007, 18:43
No to się zgłaszam. Ekspertem nie jestem, ale kieszonkę, podwójnego X, czy plecaczki mogę wiązać. :) Do ponoszenia mogę zaoferować Martina didka 6, Lisę 4 i Leo natur 3,6 , a do macania wszystko co mam na stanie Didymosy Storchenwiege i wkrótce Babylonię.

petisu
29-12-2007, 18:44
Aj, zamponiałam o Mei Tai i kółkowych Storchenwiege...

olivia38
18-06-2008, 20:47
Ja takze zawsze chetnie pomoge, pokaze jakie mam chusty, pozycze, pokaze jak wiazę!!

olivia38
29-08-2008, 13:05
Kochane Zielonogórzanki!!!
Oficjalnie ogłaszam, że jesteśmy już w Klubie Kangura!!
http://www.klubkangura.com.pl/
na stronce jest również nasz klubowe, zielonogórskie forum.

Spotkania nasze odbywać się będą , jak do tej pory w Szkole Rodzenia Ksenia,
http://www.szkolarodzenia.info/
w każdy poniedziałek w godz 15.30 (16?)do 18

Serdecznie zapraszam na pierwsze , powakacyjne spotkanie w poniedzialek, 8
września, godz 15.30!!
Pozdrawiam cieplutko!

Moje hasło: spieszmy sie nosic dzieci, tak szybko rosną ( i same chodzą ) :)))

Monika

anuusia77
07-06-2010, 22:52
Witam
Ja tu całkiem "świeża" ;) jestem ze Słubic i najbliżej co znalazłam to ZG i jeszcze gorzów, bo to mniej wiecej taka sama droga... odbywają się jeszcze te spotkania chustowe? Miałabym chęć skorzystać z rad doświadczonych Chustomam - jak już będę miala swoja pierwszą chustę;)

gofrys
30-01-2011, 11:55
Witam.
Czy klub Kangurka nadal ma spotkania w Kseni? Kiedy? :-) Mozna sie dolaczyc:-)

Narnijka
07-12-2011, 14:39
My dopiero zaczynamy, drugi dziec w drodze...jestem z okolic Zielonej Góry, szukam mamy, która pokaże mi rożne plecaczki, wiązanie na biodrze, kangurka, sprawdzi jak wiążę...pokaże chustę kołkową dla starszego dziecka i da pomacać różności:-) Ciągle się waham jaką chustę kupić (używaną) na wiosnę-lato: Didymos, Girasol, Hoppka...