PDA

Zobacz pełną wersję : BG z usa?



Em
30-09-2008, 14:50
Czy faktycznie opłaca się sprowadzić sobie pieluszki z USA? Obliczyłam, że tak. W jednem ze sklepów znalazłam 12 BG za ok 200 dolarów.
Chodzi mi bardziej o bezpieczeństwo. Czy nasza kochana poczta nie przywłaszczy sobie?
Czy BG są tylko w ekobaby?

pasquda
01-10-2008, 11:38
Cenowo sie opłaca,nawet mimo opłaty za przesylkę.Ja z poczta mialam przygode przy zamawianiu z Anglii-nie doszla paczka, na szczescie sprzedajaca zyciowy czlowiek i bez problemu wyslala mi druga, a sama zlozyla reklamacje na poczcie u siebie. Ze Stanow teraz czekam na 2 przesylki... :roll:
tylko pytanie, czy dany sklep wysle Ci BG do Europy-na niektorych stronach jest napisane, ze nie wysylaja, bo nie maja takich uprawnien.

kobra
01-10-2008, 13:10
Cenowo sie opłaca,nawet mimo opłaty za przesylkę.Ja z poczta mialam przygode przy zamawianiu z Anglii-nie doszla paczka, na szczescie sprzedajaca zyciowy czlowiek i bez problemu wyslala mi druga, a sama zlozyla reklamacje na poczcie u siebie. Ze Stanow teraz czekam na 2 przesylki... :roll:
tylko pytanie, czy dany sklep wysle Ci BG do Europy-na niektorych stronach jest napisane, ze nie wysylaja, bo nie maja takich uprawnien.

Sprzedawcy z USA nie moga wysylac BG do Europy,ale jest tyle fajnych pieluszek, moim zdaniem lepszych niz BG, mozna sobie cos innego zamowic. A jak uprzecie sie na BG to Wam pomoge z przesylka :)

agul
01-10-2008, 15:53
co do BG zgadzam sie w pelni z kobra, tyle, ze wiekszosc fajnych pieluszek typu BG tez jest z usa :)

kobra
01-10-2008, 16:05
co do BG zgadzam sie w pelni z kobra, tyle, ze wiekszosc fajnych pieluszek typu BG tez jest z usa :)

ale nie wszyscy maja umowy ze sprzedawcami,ze do Europy nie moga wysylac

Em
01-10-2008, 17:05
Kobra, a jakie możesz polecić? Takie w typie BG, bo IV zupełnie mi nie pasuje i przecieka...
Mam znajomych w USA, mogliby mi wysłać.

kobra
01-10-2008, 17:18
lubie HH
http://ababyconnection.com/index.php?ma ... th=8_56_65 (http://ababyconnection.com/index.php?main_page=index&cPath=8_56_65)
maja sliczne wzory - krowke, malpki i misie. Nie moglam sie zdecydowac i zamowilam wszystkie :roll:

lubie tez Tiny Tush, tylko one sa bez wkladow, trzeba kupic osobno, albo sobie zrobic
http://ababyconnection.com/index.php?ma ... cPath=8_53 (http://ababyconnection.com/index.php?main_page=index&cPath=8_53)

z otulaczy lubie Imse Vimse i bumkins

jak bys chciala zamowic z tego sklepu, ktory zalinkowalam daj znac, dam Ci kupon na 5% znizki :)
aha, przesylka powyzej 10 dolarow jest za darmo na terenie Stanow

Em
02-10-2008, 10:47
dziekuję przemyślę :)

Lulka
02-10-2008, 18:00
najlepiej wyslac do kogos w stanach, super jak masz znajomych czy rodzine, potem ktos wysyla Ci to stamtad agencja polska czy jakkolwiek inaczej,
omijasz droooga wysylke bezposrednio ze sklepu i clo
a placisz albo bezposrednio karta kredytowa badz przez pay pal

ja tak zamawiam ciagle jakies gadzety

Em
03-10-2008, 10:56
I nie miałaś nigdy problemu ze znikajacymi przesyłkami? Ja zamawiałam tylko raz.

kobra
03-10-2008, 14:44
paczke najlepiej wyslac polamerem, to polska firma kurierska, jeszcze nie slyszalam zeby komus zniknela paczka

Jagienka
03-10-2008, 14:45
jeśli ktoś będzie zamawiał, to ja chętnie dołącze się zamówienia.

Biedronka
03-10-2008, 15:13
jeśli ktoś będzie zamawiał, to ja chętnie dołącze się zamówienia.

ja tez bym sie dołączyła jak by ktos mnie przygarnął :roll: :rolleye:

Bushido
04-10-2008, 08:23
paczke najlepiej wyslac polamerem, to polska firma kurierska, jeszcze nie slyszalam zeby komus zniknela paczka


paczki nie znikaja ale czesto ida dluzej niz powinny. wiem cos o tym :evil: aczkolwiek jest duuuuuuuuuuuzo taniej przynajmniej w porownaniu z kanadyjska poczta

Ewa-Krystyna
04-10-2008, 18:32
Bushido- czy ty jestes z Windsor Ontario?

Bushido
04-10-2008, 18:37
heheheheh tak :D obecnie w wawie ale za kilka mcy wracam na to zadupie :lol: :lol: :lol:

Ewa-Krystyna
04-10-2008, 19:32
ja jestem w Mississauga pod Toronto :)
przyznaje,ze poczta kanadyjska jest bardzo droga jesli chodzi o przesylki i to nawet po Kanadzie; ale polska poczta jeszcze drozsza .... moja mama zaplacila prawie rownowartosc $100 cdn za chyba 3kg z Polski do Kanady... fakt,ze lotnicza,ale morska byla tylko niewiele tansza,a duzo dluzej by szla...

Bushido
04-10-2008, 20:06
fakt polska jest drozsza :)) ale mi chodzilo o kontrast gdyz kanada jest o wiele tansza od PL a poczta mimo to droga he he he :lol: :lol: :lol:

Lulka
05-10-2008, 15:29
nic mi nigdy nie zginelo :D
idzie od 4 do 6 tyg w zaleznosci czy trafi na statek "od razu" czy musi chwile poczekac

Bushido
05-10-2008, 18:11
ale sa tez lotnicze i to o te mi sie rozchodzi. jedna szla 5 tyg zamiast 2 ot co :/