PDA

Zobacz pełną wersję : Poprzeczne pasy w girasolach.....



sylwik
20-04-2011, 09:47
Witam!
Miałam takiego donaua, którego kupiłam na naszym bazarku w stanie bdb i był w stanie bdb ale okazało sie, ze miał przy tym poprzeczne pasy, w których różnił sie nieco odcień chusty na całej szerokości. Wydawało mi sie, ze występowała zmiana koloru wątku, minimalnie, ale jednak. Gdzieś napisałam o tym Lavendax i ona stwierdziła, ze Moze to był seconds, ale ostatnio coraz mocniej zachwycają
Mnie limitowane girasole i oglądam zdjęcia w wątkach sprzedazowych, zdjęcia reklamowe i widze, ze w innych modelach tez to widać (np reklamowe zdjęcia girasola jungle). Przyszło mi jednak do głowy, ze to nie jest zmiana koloru wątku tylko czasem wątek
Znajduje sie bardziej na powierzchni chusty czasem
Nieco głębiej i dlatego raz widać go mocniej a raz słabiej.
Mi to w zasadzie nie przeszkadza ale obawiam sie, ze miałabym kłopoty ze sprzedażą takiej chusty pózniej.
Mie zauważyłam tego w girasolach ze stałej oferty (na warsztatach u Oli ale to dawno temu było i Moze sie nie przygladalam) i w moim EV.

A jak
Jest w innych modelach? W Amitoli, betuli?

paskowka
20-04-2011, 10:13
Ja mam jesienną polkę i nie zauważyłam tego co mówisz? może musze jej sie bardziej przyjrzeć, ale wydaje się równomierna.

A może to wynika z tego, że sa ręcznie tkane?

nasteria
20-04-2011, 10:36
obejrzałam dokładnie moją betulkę ale nic takiego nie zauważyłam...z tym że ona na zielony wątek a cała chusta też jest w większości zielona, więc może dlatego nie widać:confused:

ovejablanca
20-04-2011, 10:42
ja miałam tak w mojej raście
zdjęcia są gdzieś w wątku girasolomanek
to są jakby różnice w gęstości tkania

o, tu są foty:

http://chusty.info/forum/showthread.php?t=23064&page=6

pod spodem wyjaśnienie Oli
o takie pasy Ci chodzi?

Anntenka
20-04-2011, 10:46
niedawno szyłam z donaua u miał poprzeczne pasy w innym odcieniu
czasem mocniejsza, czasem słabsze ale rzutowało to na krojenie, musiałam się nagimnastykować żeby pasów nie było widać
teraz mam na krojeniu jesienną polkę i nie zauważyłam takich pasów
może to od humoru tkaczy zależy ;)

sylwik
20-04-2011, 10:47
Tylko w niektórych to sie mOcno rzuca w oczy a w niektórych nie. Na zdjeciac jesiennej Polki tego nie widziałam ale na wielu innych tak.

sylwik
20-04-2011, 10:55
O dokładnie!
Dzięki!


ja miałam tak w mojej raście
zdjęcia są gdzieś w wątku girasolomanek
to są jakby różnice w gęstości tkania

o, tu są foty:

http://chusty.info/forum/showthread.php?t=23064&page=6

pod spodem wyjaśnienie Oli
o takie pasy Ci chodzi?

Wika
20-04-2011, 14:52
ja miałam takie chyba jedno w opuncji, teraz mam JP i nie zauważyłam, czekam na dzwonki, więc będę dokładnie obserwować