PDA

Zobacz pełną wersję : wieelka kieszonka?



s0nata
17-04-2011, 23:41
i wytrzymująca wielki sik... Coś potrzebuję dla 16kg Marysi na noc. Zdarza jej się czasem, niestety, a pupę ma sporą no i taki sik 3latki to jest coś... Jakie są największe i jednocześnie godne polecenia Pieluchy? Wonderoos ? Jeśli tak to który? Może coś innego? Handmade nie wytrzymują nawet jeśli rozmiar ok, CP za ciasne w brzuszku. Czyżby mi przyszło zakładać formowankę i galoty? Nie chciałabym raczej, co noc nie sika. Proszę o radę :)

panthera
17-04-2011, 23:56
ja myślę że jeśli to wielki sik - to jednak na wymiar szyta z kieszonką ( i do środka jakieś mega chłonne wkładki.
my do niedawna borykaliśmy sie z moczeniem nocnym Damiana i żadne wielo nie dały rady :(
więc kiedy spodziewałam się wpadki (silne emocje, kilka tyg po kazdej przeprowadzce itp) wkładałam majty jednorazowe z rossmana.
innym wyjściem jest wysadzanie w nocy. co prawda nie uczy to kontrolowania pęcherza a tylko chroni materac i ubranko - więc działa tylko jako środek doraźnie zaradczy.
ew faktycznie formowana i majty :(

s0nata
18-04-2011, 06:06
a jakie są megachłonne wkłady? ona z tych, co na przysłowiowym kamieniu zasną i śpi jak zabita, stąd te wpady, mokra też śpi dalej... W dzień normalnie woła.

bianka2009
18-04-2011, 08:57
U mnie jedynie daje rade formowanka bambusowa Babyetta z wkładem bambusowym Babyetta + wkład konopny Babykicks a na to flip. Zuza obecnie 16kg na wadze. Po nocy pielucha potrafi ważyć tyle co Zuzia ;)

edit:

a jakie są megachłonne wkłady? ona z tych, co na przysłowiowym kamieniu zasną i śpi jak zabita, stąd te wpady, mokra też śpi dalej... W dzień normalnie woła.
To samo mam z Zuzą...

AMK
18-04-2011, 09:13
a AIO Baby Behinds? jest duża i ma kieszonkę na dodatkowy wkład

s0nata
18-04-2011, 09:28
no właśnie chciałabym spróbować z kieszonka lub aio, formowanki to już ostatecznie jak ww zawiodą. Aio pszczołę mam s i m , czy w L wejdzie takiej wagi człowiek? ;) A co sądzicie o wonderoos,bo bardzo jestem ciekawa?

omniemka
18-04-2011, 09:37
wonderos jest bardzo chłonny - ale mam te starszą wersję. Na moją 20 miesięczną jest trochę maławy - tak jakby za krótki - ale ona waży już 17,5 kg , przymierzałam starszej on wysoka i waga tez 17,5 :) i dziwnie na niej leży - za krótki w stanie

Uszyłam sobie kieszonę z wzoru z Ottrobe - największy rozmiar i ta jest OK :) - jeszcze Real Easy L jest całkiem duże i chłonne

AMK
18-04-2011, 09:47
jak Miły ważył 13 kilo, to mieliśmy zapas kilku nap, więc myślę, że spokojnie

Mag
18-04-2011, 10:19
stary wonderoos przy 16 kilo odpada na pewno i teraz jest wg. mnie jeden problem kieszonkowo-aiowy;),mianowicie przeciekanie pieluchy,wystarczy,że Marysia poloży się na plecach na zasikanej pieluszce i wsio plynie,bo pod ciężarem mocz się wyciśnie i przeniesie na boki, a potem piżamę czy prześcieradło.
z wielkich pieluch kieszonek,jeśli je chcesz,pasujących na 100% to fuzzibunz rozmiarowe L-ka,wonderoos real easy,L-ka do 20 kilo na bank nie jest,przy 17 na styk,więc już musiałabyś zdecydować czy L czy XL (PULowe bez minkee schną naprawdę szybko odwrócone na drugą stronę,ale minkee przyjemniejsza dla dziecka),lulu nature aio butterfly i wydaje mi się,ze wsio.poleciłabym Ci tak od serca majtki treningowe blueberry minkee ale już nie dostania w PLu jako nowe,bardzo miękkie majtki z wkładem jak w grubej aio,na pewno trzyma całe wielkie siku starszaka i jest bardzo przyjemne.miałam przy swojej Marii na nocne wpadki,rewelka na takie sytuacje.no ale jak ucisnęla pieluchę to oczywiście na piżamę sik szedł,więc nadal uważam,że dobra miękka formowanka i przyjemne galotki z polaru jak pumpkin pants xl albo portki wełniane bez spodenek piżamowych.

Pondo
18-04-2011, 23:14
Myślę, ze real easy XL, można włożyć coś dodatkowego do środka.

JustNik
18-04-2011, 23:34
kieszonka lulu dodo, ta njwieksza. Ma jedna stronę konopną, a ta od pupy polarowa, wiec sucho od pupy. Wkladka oryginalna jest konopna, 3 razy skladana w dlugosci, dokladasz do niej ze 2 mikrofibrowe jak od bumgeniusa. Na to u nas szedl otulacz welniany-gacie disany, nic innego sie nie miescilo i nie przykrywalo dokladnie. Ale przy 15kg był jeszcze luz.

myk na chlonnosc jest taki zeby 1 wkladkę dac miedzy pieluche a otulacz, nie wiem czemy ale dziala

Ilka
19-04-2011, 22:44
U nas woonderos V1 przy 6/7 miesięcznym dziecku nie dał rady. W środku dodatkowo jeden wkład od babyetty - ten mniejszy bambusowy. Więc nie wiem czy wytrzymał by sik 3latki.

s0nata
20-04-2011, 06:44
dzięki za podpowiedzi, teraz coś wybrać muszę :roll: