PDA

Zobacz pełną wersję : do posiadaczy otulacza flip i babyetta



mamapatryka
16-04-2011, 15:46
Witam,
Mam prośbę do osób, które mają obydwa te otulacze o opinie jak się sprawują na samych wkładach a jak na pieluchach formowanych i jeśli można to proszę o zdjęcie porównawcze.
Mam taki mętlik w głowie, że już sama nie wiem co wybrać.:)

andzia330
16-04-2011, 17:10
mam obydwa i uwazam, ze o wiele lepsze sa flipy. Sa z mieciutkiego pulu i maja bardzo miekkie brzegi ktore nigdy nie obcieraja z babyetta bywa roznie... ja uzywam gł. wkładów i tetry.

Alkestis
16-04-2011, 21:02
Flip jest rewelacyjny :cool:. Używam z wkładkami oryginalnymi i tetrą. NIGDY nic nie przeciekło, córeczka czasami przesypiała ok. 4 godzin :omg:
Naprawdę polecam :heart:

jadoma
19-04-2011, 11:40
Mam Flipa i Yette i Flip wygrywa. Przede wszystkim miękkością PULu. Lepiej się dopasowuje.
PUL od Yettki trochę sztywny - może to kwestia wzorów, bo w kieszonkach zauważyłam, że rożne wzory mają różno twarde PULe.

metis1
19-04-2011, 12:46
Mialam 1 Flipa i 2 BabYetty - zdecydowanie wolałam te drugie, chociaż koniec końców wszystkie wyleciały (zielony Flip wciąż szuka domu). We Flipie denerwowały mnie miliony napek w setkach rzędów. Wrrrr... Nie polubiłyśmy otulaczy.

AMK
19-04-2011, 21:06
miałam i jeden i drugi czy raczej 3 :ninja:
Yetta ok, nic mu zarzucić nie mogę ale jednak polecam Flipa - to najlepszy pulowy otulacz jaki można z czystym sumieniem polecić
sprawdzał się i na formowance i na wkładach typu tetra/prefold/ręcznik ikea
ma rewelacyny kztałt i duży zakres regulacji, dzięki czemu świetnie się dopasowywuje

edoro
19-04-2011, 22:03
Flipy są naprawdę super- nawet przy noworodku się sprawdzały, mięciutki Pul- nie spodziewałam się że będą aż tak przyjemne- na zdjęciach nie wyglądały:p
A Yettę dzisiaj dopiero dostałam- na pewno przewyższa Flipy WZORAMI :D My mamy zebrę- z nowej serii- piękna:heart: Poużywam to się wypowiem...

mamapatryka
20-04-2011, 09:59
dziewczyny-a czy yetta położona obok flipa rozłożona całkowicie na największy rozmiar jest mniejsza czy taka sama,chodzi mi o największy obwód w brzuszku,bo już mamy flipy i są super i korci mnie yetta,bo są śliczne,a nie chciałabym żeby był za mały:):):)
edoro-mogłabyś w wolnej chwili puścić mi na priv albo tutaj takie zdjęcie porównawcze co do wielkości

biankaaa
20-04-2011, 10:32
dzisiaj bede miala nowy otulacz yetty w domu to cyknę fotkę:)

A tak wogóle to nam się lepiej niż flip sprawdza econobum. Ma jeden rzad napek wiec latwiej (szybciej) sie zapina. Nie ma falbanek ktore przejmuja wilgoc z wkładu, pul rownie miekki. Tyle ze bialy caly:/Ale swoj urok ma i osobiscie lubie na rowni z flipem, albo i bardziej:)
dam znac jak yettka :)

mamapatryka
20-04-2011, 15:31
biankaaa-czekam z niecierpliwością:applause::applause::applause:

biankaaa
20-04-2011, 21:49
biankaaa-czekam z niecierpliwością:applause::applause::applause:

Ehh no ja też. Niestety babyyetta do nas dziś nie dotarła,mimo że powinna:/ Może jutro? Jak tylko dostane to obfoce. Chyba że wcześniej endro wrzuci fotke:) sama ciekawa jestem:)

mamapatryka
20-04-2011, 22:08
Oj to szkoda,może jutro,chyba,że wywołamy edoro do tablicy:)

edoro
20-04-2011, 22:14
dziewczyny-a czy yetta położona obok flipa rozłożona całkowicie na największy rozmiar jest mniejsza czy taka sama,chodzi mi o największy obwód w brzuszku,bo już mamy flipy i są super i korci mnie yetta,bo są śliczne,a nie chciałabym żeby był za mały:):):)
edoro-mogłabyś w wolnej chwili puścić mi na priv albo tutaj takie zdjęcie porównawcze co do wielkości


Wklejam zdjęcie porównawcze- Yetta wygląda na mniejszą ale to tylko złudzenie- po prostu gumki przy nóżkach są bardziej 'ściągnięte' niż we Flipie.
Na 2. widać, że Yetty otulacz jest trochę szerszy w pasie niż Flip- także będzie dobry :)
Na długość oba otulacze są właściwie takie same- na 3. zdjęciu to widać.

No i widać też że ten od Yetty jest PIĘKNY!!! :heart:

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/gh/ve/vuid/ucVNV5mIw0k1Hq4lBB.jpg


http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/gh/ve/vuid/kdgRHcUnf93lRJBdhB.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/gh/ve/vuid/La16xwvarbECykTYNB.jpg

biankaaa
20-04-2011, 22:16
O i jest:)

A ogólnie jak Ci się podoba ten yettowy? jak z miękkością pula?

edoro
20-04-2011, 22:18
Dzisiaj pierwszy dzień nosiliśmy- jest OK, nie jest aż tak mięciutki jak Flip, ale zdecydowanie nie jest sztywny, powiedziałabym że są porównywalne:thumbs up:

Strasznie się cieszę że upolowałam tę zeberkę i to za jedyne 35 zł :D

mamapatryka
20-04-2011, 22:24
Ooooooo!!!
A to twoja niunia,właśnie klikneliśmy dzisiaj na pupeko:)

Anyczka
20-04-2011, 22:40
To ja namieszam - mam otulacz NappiMe, krój jak u Yetty, wzory równie piękne, cena niższa, pul mięciutki... łączy moim zdaniem w sobie wszystkie cechy otulacza idealnego;)

I jeszcze jedna uwaga: chyba u wszystkich dziewczyn szyjących grubość pula w otulaczach i kieszonkach jest rózna i zależy od wzoru. Ja to już przetestowałam i teraz za każdym razem pytam;)

mamapatryka
20-04-2011, 22:41
no to zamówiłam i czekam na listonosza

biankaaa
20-04-2011, 22:43
Do nas idzie dalmatyńczyk:)

Co do grubości PULi to racja, że są różnice .

edoro
20-04-2011, 22:45
Ooooooo!!!
A to twoja niunia,właśnie klikneliśmy dzisiaj na pupeko:)

A, dzięki :D chociaż szans na nagrodę już chyba nie mamy;)

mamapatryka
20-04-2011, 22:51
to nic ale słodziak z niej straszny:wink:

biankaaa
21-04-2011, 14:12
Przyszedł otulacz, wizualnie - śliczny. Bardzo fajne jest obszycie pulem gumeczek - mięciutkie, nic się nie odcisnęło. W porównaniu do Flipa taki jakby większy, obszerniejszy. Z przodu zakładka na wkłąd. Dobrze wzmocnione napy - dzieki czemu raczej nie ma ryzyka, że się popruje. Pul mięciutki. Ladnie dopasowuje się w kroczku/pachwinkach - nie sądzę, że by możliwy byl jakikolwiek przeciek. Ale... moim zdaniem ten otulacz znacznie lepiej sprawdzi się z formowankami niż wkładem/tetrą. Jest w stanie wiele pomieścić, przez co np wrzucona tetra sprawia, że w środku są spore luzy. To oczywiście moja subiektywna opinia, byc może komuś to nie bedzie przeszkadzać.
Także w razie gdyby ktoś był zainteresowany dalmatyńczykiem to proszę prv :)

TUTAJ (https://picasaweb.google.com/blaneczka.muzyka/Pieluszkowo?authkey=Gv1sRgCMWS8uL64YvlywE#55980096 91238993314) zdjęcia na modelu - ok 10,5 kg, 11 mcy :)

AMK
21-04-2011, 14:22
a ja Wam powiem, że ostatnio potestowałam na Miłoszu od Mamymarii3 chińskie i są genialne
zgrabne, porządnie odszyte, a pul minkee jest taki milusi, że nic tylko myziać ;)
no i cena...............

mamapatryka
21-04-2011, 14:49
AMK a gdzie kupić taki otulacz?

AMK
21-04-2011, 14:55
AMK a gdzie kupić taki otulacz?

tutaj http://forum.chusty.info/forum/showthread.php?t=53620 :)
i piszę to jako posiadaczka (była już ) 3 Flipów i BabYetty
przy czym, zaznaczam, nie testowałam na formowankach, do tetry są REWELACYJNE

mamapatryka
21-04-2011, 15:18
a jak z przemakaniem lamówek,bo miałam weehugger w sumie dość drogi i nie dało się go użyć powtórnie a przecież o to w otulaczach chodzi

mamapatryka
22-04-2011, 14:05
biankaaa-ja czekam na otulacz yettowy,jak mi spasuję i będę chciała więcej to się zgłoszę do ciebie:)

biankaaa
22-04-2011, 20:52
ok:)

AMK
22-04-2011, 21:03
nie ciekną

kasia_mb
02-05-2011, 12:32
Miałam Yetty atulacz z poprzedniego kroju to nie bardzo mi sie podobal, maly i obcieral przy nozkach ale nowy lepiej sie prezentuje zdaje sie :)
A flipy mialam i jednak lubie najbardziej.