PDA

Zobacz pełną wersję : witam z Kobyłki :)



kaja28
16-04-2011, 10:28
Niedawno zarejstrowałam sie na forum.Zaczęłam się tu rozkręcać i aż wstyd że ominęłam ten wątek:) Jetem mamą 6 miesięcznej Julci .O chustach przeczytałam w ciąży w książce Zawitkowskiego ale zainteresowałam się w styczniu kiedy córcia zaczęła ważyć więcej mój kręgosłup to odczuwał :) Namawiał mężą ale kazał mi najpierw przetestować.Wtedy w przychodni poznałam Gosie, która przyszła z synkiem w chuście i zaprosiła mnie do siebie na naukę wiązania.Tak się zakochałam że w najbliższą sobotę wyciągnałam męża do wawy i kupiliśmy tkaną nati.

kaja28
16-04-2011, 10:41
Mężowi też się spodobało noszenie Julci:) Jeszcze się uczymy bo w zimie tylko w domu używaliśmi w domu i muszę się odważyć na na podbój świata;) Od niedawna też jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami nosidła bondolino.Sprawdziło mi się już ono w wyprawie pociągiem do wawy ;) Ale sie rozgadałam:D

maggs
16-04-2011, 18:53
Ja też dopiero się rozkręcam, mąż też. Mamy nati sunset. Pozdrawiam serdecznie!

kaja28
16-04-2011, 19:11
my też mamy sunset :Ddzisiaj z Julcią pojechałyśmy w niej do wawy do carfurra na wileński .Były uśmziechy i komentarze ludzie jeszcze nie przyzwyczajeni;) za małonas widać w chustach:-)

anabell
17-04-2011, 19:33
Witaj :)
ja się jeszcze nie odważyłam wyjść do ludzi z chustą. Obawiam się trochę komentarzy, jakby mały zaczął płakać, już i tak posłuchałam ostatnio podczas wizyty rodziców, że dziecko "spętałam", że na pewno jest mu ciasno itp.
Ale teraz będzie już w końcu cieplej, więc planuję w tym tygodniu wyjść.

Malisia
18-04-2011, 12:09
Witam kolezanke z mojego rodzinnego miasteczka:D
Ja w tej chwili niestety na emigracji ale w połowie czerwca zawitam na troszke dłuzej do Kobyłki:D
Widziałam że poszukujesz nosidła jakbys miała ochotę przymierzyć to jestem szczęśliwą posiadaczką Manducki i troche mniej ukochanego Bondolino(za to mąż mój je uwielbia i sprzedać nie pozwala:duh:)
Pozdrawiam

kaja28
18-04-2011, 22:12
Już jesteśmy posiadaczami bondolino :D nikt nie sprzedawał więc kupiliśmy nowe.Mój mąż też bardzo je lubi a my z Julcią chyba wolimy chustę ;)

Mika
19-04-2011, 08:43
witaj serdecznie i udanego noszenia :) aaa na jednej chuście na pewno nie zakończysz :)