PDA

Zobacz pełną wersję : przeciek kieszonek - moja prywatna teoria



Lucy van Pelt
28-09-2008, 21:18
Przeczytałam gdzieś ostatnio, że pieluszki moga przeciekać, gdy ubranko jest przyciasne. Wtedy (nie wiem jakim sposobem) jakby "wysysa" ciecz z pieluszki. Jakoś nie wiem, jakby to ciasne ubranko miało działać :?

Lawa
28-09-2008, 21:47
Zgadzam sie z Twoja teoria- moje dzieci glownie na brzuchu spia i nawet z pampersow zdazaly sie wycieki (oczywiscie dawniej, jak jeszcze nie mialam kieszonek).

mamaija
28-09-2008, 22:11
Lawa, a co do kieszonek wkładasz na noc i w jakiej kolejnosci że nie przecieka nawet jak maluszki spią na brzuszkach?

Lawa
29-09-2008, 13:50
Teraz uzywam bambusowych wkladek P'tits Dessous-. Trzeba pilnowac, zeby wklady nie dochodzily do konca kieszonki w okolicy brzuszka (zostawiam 2 cm luzu) i zeby napki byly dosc ciasno zapiete. Mysle, ze kwestia nieprzeciekania jest zwiazana z mniejszym nocnym sikaniem- moj skarbek juz tylko 1x w nocy je piers i to nie za wiele. Wczesniej, jak jadl co godzine, to wszystkie pieluchy przeciekaly

Ewa-Krystyna
29-09-2008, 16:19
rowniez BumGenius 2.0 przeciekaja jak dziecko lezy na brzuszku,bowiem material wewnetrzny jest do samego konca wewnetrznej strony zas w BumGenius 3.0 jest po wewnetrznej stronie jeszcze pasek zewnetrznego materialu (tym wlasnie roznia sie BG 2.0 od 3.0) -jest to ponoc ulepszenie,bo poprzednia edycja wlasnie przeciekala u dzieci spiacych juz na brzuchu... to wyczytalam na forach amerykanskich :)
u mnie zdazyly sie przecieki 3 razy wlasnie z BG ale raczej z mojej winy,bo zalozylam zle pieluche - w sumie pielucha byla dobrze zalozona,tylko jej wklad zle rozmieszczony i po prostu zamiast mocz sie wchlonac, wyciekl :)