PDA

Zobacz pełną wersję : Nasze początki.....proszĂŞ o rady



mamaija
28-09-2008, 13:36
BARDZO się spodobały nowe "majtasy" mamy na razie 4 szt BG) Meli, mówi , że nie uwiera i jest ok ALE:
ciągle mokro i teraz małe pytanko:

1 próba jedna wkładka z BG- po godzinie mokre ubranko a wkladka całkowicie zamoczona
2próba 2 wkładki z BG :wytrzymały cztery godziny w nocy i Mela obudziła się mokra ( nie bardzo ale wkładki całkowicie mokre)
Jakie macie sposoby na dobrą chłonność

-jakie wkładki najlepsze na noc i jak je ze sobą "łączyć", czy istotne jest, która jest od góry i która od dołu?( ciagle o BG chodzi)
- czy lepiej pieluszka frotowa do środka( widziałam taką do składania na ekobaby, czy wystarczyłaby sama na noc?)

Czy jest jakis złoty środek ( Mela ma 18 m-cy i ok. 12kg) ?pomózcie

kobra
28-09-2008, 14:16
juz Ci odpowiedzialam w drugim watku :)

agul
28-09-2008, 16:21
ja co prawda nie uzywam juz BG, ale mi najlepiej na noc sprawdzala sie mieszanka mikrofibry i konopii (tyle, ze to bylo przy ok miesiecznym dziecku, ktore duzo sika, ale napewno nie tak jak starsze), ja mialam bardzo dlugie wklady konopne, takie, ze owijaly wkladke z mikrofibry z obu stron, koniecznie konopie lub bambus, nie ma nic co lepiej chlonie
ja bym ulozyla taki tort: mikro,konopie,mikro i na dnie konopie (odwrotnie tez ok, poprostu ja ostatnio wkladam konopie miedzy pieluche a otulacz welniany i jest super, cala wilgoc w konopiach zostaje, ale przy BG to chyba bez znaczenia)

mamaija
28-09-2008, 21:08
dziękuję - ale jak spróbowałam 2 wkładki z BG + ta długa konopna to Mela okrakiem chodzia i mówiła "mamunia poprawi, mamunia poprawi- zdesperowana całkowicie :roll: , no i " rozpakowałam tę konopna( wczoraj)
właśnie usnęła zapakowałam w BG pieluchę składaną tą przeszywaną( chyba konopie bawełna) złożona po szwach po długości na 3 ale też aż, brzyszek ledwo się dopiął Meli taka "napakowana ta BG!!!!!!!!!!!! :shock: to normalne????zobaczymy za kilka godzin :cry: aby nie było przebierania bo pranko muszę rozwiesić :(

agul
28-09-2008, 22:21
to moze wiecej konopnych i jedna BG, jak do chodzenia to rzecyzwiscie 2 wkladki BG chyba za duzo, ale na noc to chyba dzieciakom obojetne