PDA

Zobacz pełną wersję : Płock



Jazzoo
29-12-2007, 01:27
Jeżeli chcesz pomóc, napisz jakie chusty możesz pokazać i z jakimi wiązaniami możesz pomóc. :D

Jeżeli potrzebujesz pomocy, daj znać! :wink:

ithilhin
08-01-2008, 17:37
Nosze swoje najmlodsze dziecko od jego urodzenia czyli teraz juz 10 miesiecy.
Moge pomoc z wiazaniem prawie wszystkich wiazan, choc najczesniej nosze w 2X, plecaczkach, na biodrze. nosilam w kieszonce i kangurze takze.

umiem zamotac chusty: tkane, elastyczne, podegi, mei taje, kolkowe.

Mam tkane wiazane, kolkowa i podegi.

organizuje spotkania w Plockim Klubie Kangura (mamy bezplatna sale)

http://www.klubkangura.plock.prv.pl

maagduusiiaa
05-06-2009, 01:53
Witam
właśnie po długim czasie dojrzewania do decyzji o zakupie chusty chciałabym takową nabyć :jump: i w tym momencie przydałaby mi się pomoc doświadczonej w temacie mamy :D bo mam blade pojęcie o chustach w praktyce :roll:
chyba wolałabym zwykłą tkaną, nie kółkową, elastyczną czy coś...
co od rozmiaru: moje 60kg i 172cm, a M (którego też chciałabym przekonać) :hide: 100kg i 185cm (więc chyba największa) a no i jak M ma się dać przekonać to jakaś mało kwiecista czy wzorzysta :sick:
dzieć ma już 8 miesięcy i waży 9kg
na początek wolałabym taką do 200-250 zł (może się okazać że Smyk nie da się wiązać :( - odpukać) mogłaby być używana...
wiem że straszne wymogi mam :oops:
z góry dziękuję za pomoc
pozdrawiam

ithilhin
06-06-2009, 00:13
co do zakupu to sie po skepach internetowych roznych rozejrzy i zobacz co Wam sie podoba
tu jest zbior wiekszosci:
chusty.biz.pl


a co do tego czy sie bedzie dzieciowi podobalo czy nie - jesli jestes z Plcoka to zapraszam jutro do GAzety CAfe - to sobie wyprobujesz
http://klubkangura.com.pl/plock-6-czerwca

usia
18-02-2010, 22:05
:hello::hello:hej ja tyle czasu siedze już na forum a dopiero teraz odnalazłam że jest taki wontek pod tytułem Płock :hide: Ja mieszkam 30 km od Płocka i jak bardzi się zasmuciłam jak dziś zobaczyłam że był w Płocku Tydzień Bliskości a ja nic o tym nie wiedziałam :cryy:Czy planujecie coś w tym roku?
A tak jeszcze dziś dowiedziałam się że planowane jest spotkanie chustowe w Sierpcu, czy coś wiadomo na ten temat więcej bo ja jestem bardzo zainteresowana spotkaniem i nie chce przegapić tak jak tygodnia bliskości

wyjatkowaonaa
23-02-2010, 15:51
Hej.Ja od jutra będę posiadaczką chusty tkanej i tu problem.Problem z wiązaniem.
Mieszkam 40km od Płocka do Łodzi mam 60km także chętnie się dowiem czy jakieś spotkania palujecie w tym miescie bo mam najbliżej.Moje misteczko małe i niestety nie ma takich spotkań

ithilhin
20-03-2010, 15:47
czesc dziewczyny :-)
przepraszam, ze nie znalazlam watku od razu.
w Sieprcu rzeczywiscie bedzie spotkanie, ale na razie ustalamy szczegoly, wiec nie wiem kiedy dokladnie - bedzie informacja na pewno na stronie Klubu Kangura.
w Lodzi cos sie dzieje regularnie w kazda ostania sobote miesiaca zdaje mi sie.
w Plocku na razie nie wiem czy uda sie spotykac regularnie - ale tez jestem na etapie szukania nowego miejsca.
mozemy tez sie sprobowac spotkac indywidulanie tylko musze znelzc wiecej energii :-(

pozdrawiam serdecznie!

usia
26-03-2010, 09:48
mozemy tez sie sprobowac spotkac indywidulanie tylko musze znelzc wiecej energii :-(

pozdrawiam serdecznie!

To jak znajdziesz tą energie to prosze napisz gdzie ją znalazłaś bo narazie wiosna jakoś mie nie ładuje a w niej całe moje nadzieje na energie były :lol:

icywind
09-08-2010, 12:16
Mogę pomóc: chusta elastyczna, tkana, MT
Płock - Borowiczki
Kontakt: icywind@op.pl

poti
26-05-2011, 17:29
Witam,

czy w Płocku odbywają się obecnie spotkania mam noszących swoje dzieci w chustach? Chętnie wzięłabym udział w takim spotkaniu/warsztatach ponieważ chciałabym zacząć nosić moją 3 miesięczną córkę, która nie znosi wózka :)

A może któraś z mam chciałaby pomóc i spotkać się indywidualnie?

moli1978
26-05-2011, 20:18
Hej, ja jestem z Płocka. Ale uczyłam się kieszonki sama i raczej nie odważyłabym się komuś pomagać w nauce.