PDA

Zobacz pełną wersję : 8miesieczniak - kieszonka



luccy1
09-04-2011, 22:38
Mialysmy przerwe w chustowaniu gdyz mialam obawy o kregoslup malej. Ortopeda jednak niczego sie nie dopatrzyl. Teraz powracamy do noszenia (8miesieczny dziec) i mala proboje jakby wstawac w chuscie. Nozki rozklada bardzo szeroko i podnosi sie jakby chciala wstac. Co to moze oznaczac? Drugie moje pytanie to jak wiazac te kieszonke? Czy nadal chusta ma siegac potylicy czy starczy objac tylko barki? Czy poopa ma byc mocno wpadnieta czy juz mniej jak u 3,4 miesieczniaka. To jedyne wiazanie jakie udalo mi sie w miare opanowac. Co innego moglabym wiazac jeszcze? Mala nie siedzi jeszcze. A jaka chuste proponujecie? Obecnie mam Hoppediz Miami (rozowe pasy) i nie lubie jej. Co wybrac lepszego?

misunderstanding
09-04-2011, 23:29
Jeśli jeszcze nie siedzi, to rączki muszą być schowane pod chustą. Moje dziecko wprawdzie ma nieco ponad 6 miesięcy, ale duże i gabarytowo spokojnie na 8 miesięcy wygląda, wiąże kieszonkę, lubię tak nosić, wygodnie mi. Jeszcze w użyciu podwójny X no i patentujemy wszelkie plecaki, szukając tego, który nam najbliższy - jak na razie wygrywa plecak prosty.
A co do chusty.. ciężko tak zaproponować. Powiedz, co Ci się podoba, a użytkowniczki wygłoszą swoje opinie, ale poszukaj w dziale recenzji.

olmis
10-04-2011, 09:37
2x, plecaki, kangur (też na biodrze) - z 8-miesięczniakiem możesz już praktycznie wszystkiego próbować. 2x łatwe do opanowania, pamiętaj tylko żeby ZAWSZE dociągać. I jak nie masz oporów przed wrzucaniem na plecy to spokojnie plecaczki powinny się sprawdzić, a i mała zyska nową perspektywę, to może przestanie się tak prostować. Moja 6-miesięczna już nie pała taką miłością do kieszonki jak wcześniej.