PDA

Zobacz pełną wersję : Dziewczyny, RATUNKU!!!!



Ruda
27-09-2008, 10:43
W lipcu bodajże sie chwaliłam, jak to ładnie Hania mi się sama w dzień odpieluchowała. Super wolala na nocnik, za kazdym razem jak cos chciala. Na zakupy i spacery chodzilysmy bez pieluchy, bo naprawde wolala za kazdym razem i ja wysadzalam.

Ajka
27-09-2008, 10:48
echh współczuję nie wiem niestety co poradzić myśle że potrzeba troche czasu tak jak na początku odpieluchowania no i cierpliwości życzę.... a może jakis nowy nocnik by był atrakcją :roll:

hanti
27-09-2008, 10:49
Kinia zaczęła siusiać w spodnie jak pojawiła się Kamilka, pieluchy nie założyłam, tylko spokojnie razem sprzątałyśmy po każdej wpadce. Po kilku dniach znudziło je się sprzątanie i przypomniała sobie gdzie robi się siusiu 8))

Ruda
27-09-2008, 15:09
echh współczuję nie wiem niestety co poradzić myśle że potrzeba troche czasu tak jak na początku odpieluchowania no i cierpliwości życzę....
Własnie dlatego cierpliwości mi brakuje, bo Hania odpieluchowała sie sama praktycznie z dnia na dzień :lol: No nic jeszcze poczekam, tylko, że to już prawie miesiac cholerka trwa... :twisted:

hanti
27-09-2008, 15:13
uparta kobieta :wink:

sara
27-09-2008, 20:46
Moja Marta, jak się Jasiutek urodził to zaczęła robić kupy w gacie (i czasem siku) - bo strasznie ją ekscytowało, że Młody robił w pieluchę i w ogóle to był dla niej fascynujący temat, te jaśkowe kupy. Tylko jej mowiłam, że kupę to na ubikację trzeba i kilka razy poglądowo pokazałam, ze mama robi na ubikację. Trochę to trwało, ale minęło samo.
Więc jedyne chyba co możesz zrobić to uznać, że jej minie i się nie frustrować.

tulipowna
27-09-2008, 20:53
kasiu tylko cierpliwosc - nie tlumacz jej za wiele, bo to i tak nic nie da. najlepiej zachowywac sie, jakby nic sie nie stalo, zeby nie koncentrowac na tym uwagi, bo z reguly przynosi to efekt odwrotny. czyli - pieluchy nie wprowadzaj i uzbroj sie w cierpliwosc i duzy zapas proszku do prania, gwarantuje, ze hania wroci do dawnych umiejetnosci :) taka regresja jest baaaardzo popularna wsrod dzieci i jest przemijajaca (chyba, ze dziecko zauwazy, ze ma wtorne korzysci z bycia "mlodszym" w postaci wzmozonej uwagi rodzica). trzymam kciuki!

Ruda
28-09-2008, 15:13
Wprowadziłam wczoraj brawa za załatwienie się do nocnika i wiecie co? Hania jak sie zlała w majtki przychodziła do mnie i brawo sobie biła :lol: Rozbroiła mnie tym na maxa :lol: