PDA

Zobacz pełną wersję : zmieniacie pieluchę, jak dzieć zrobi kupkę i dalej śpi????



lalika
26-09-2008, 23:51
Mój już śpi tak 2 godziny..... :? i jeszcze ma czkawkę :? A ja czekam, aż mi się mleko nazbiera.

Jasnie Pani :)
26-09-2008, 23:53
niech spi, w koncu i tak przebierzesz :wink: nie bedziesz miala wyjscia :lol:

ale swoja droga, to KOZAK normalnie, ze z czkawka potrafi spac :wink:

lalika
27-09-2008, 00:00
Znieczulony poprzednim karmieniem :)
Już nie ma czkawki - dostał dodatkowy kocyk :)
Śpi jak anioł :) a śmierdoli okropnie :wink:

scharon
27-09-2008, 08:22
Na pocieszenie dodam ,ze Filip ostatnio tez w trakcie snu kupe zrobil,a ja nie mialam serce go wybudzac ....

Iwanna.T
27-09-2008, 08:42
mój się raczej nie budzi przy przewijaniu :shock:
Przewijam po karmieniu (bo w trakcie zwykle robi jakąś niespodziankę) i jak płacze między karmieniami (czasami mu kupa przeszkadza).
Nie czuję się wyrodna ;)

landa
27-09-2008, 09:06
Mój mały to się wybudzał jak zrobił kupę, więc nie wiem ci radzić :roll:

lalika
27-09-2008, 09:14
Po kolejnych 2 godzinach go w końcu zbudziłam na przewijanie (on się wybudza), mleko się lało juz strumieniami. Po 15 minutach od zakończenia karmienia walnął następnego "kleksa" i spał 5 godzin. Rano dowalił porządniejszą kupkę, więc go już znowu wzięłam do przewijania i mycia. Mógłby jakoś kulturalnie....robić kupkę na koniec spania, toby mógł zachować podstawową higienę. Karmię go już od 7 rano - zasypiał już 3 razy, ale skutecznie może dopiero teraz. Jak znowu walnie kupę, to go znowu tak zostawię (aktualnie już mam pustą mleczarnię).
Może Wasze dzieci mają jakieś inne zwyczaje? U mnie przewijanie na śpiąco odpada, niestety.
na...pisałysmy jednocześnie.
Mój się wybudza na przewijaku (albo w łóżku - też próbowałam przewijać), natomiast kupa go nie budzi, ale też (na razie) nie odparza.
Nie ma spania bez mlekowania przedtem, więc wydaje mi się, że u nas najważniejsza jest produkcja mleka - musi być mleko dopasowane do głodu, a nie do kupki.

hanti
27-09-2008, 09:31
Kamila też się nie budzi w czasie przewijania :) a nawet jak sie obudzi to wystarczy ją wziąć na ręce i już śpi :lol:

lalika
27-09-2008, 09:37
A ja sobie znalazłam inny problem.....piszę na "nasze dzieci"....

Joania
27-09-2008, 11:11
Mój synek się nie budził na czas przewijania, jak był maleńkim noworodkiem, więc zmiana pieluszki nie stanowiła problemu

Ilonsa
27-09-2008, 11:44
Jak słyszę, że Hania robi kupkę a wiem, że wkrótce się obudzi to nie przebieram.

Nymphadora
27-09-2008, 13:05
ja bym to uzalezniala od tego jak wrazliwa jest pupa dziecka

nasz numer 1 mogl dluzej lezec z pelna pielucha i nic mu nie bylo, numer dwa po 5 minutach byl totalnie czerwona wiec jemu trzeba bylo zmieniac pieluchy od razu, nawet jak spal