PDA

Zobacz pełną wersję : Pieluchy na noc



Lawa
26-09-2008, 16:10
Od miesiaca uzywam kieszonek tez w nocy (wczesniej strasznie duzo sikal i przemakal)- z bambusowymi wkladami. Fajnie, ze juz nie musze kupowac wielorazowek :) .

Lulka
26-09-2008, 16:39
moj maly nad ranem pije mleczko wiec mu zmieniam peiluche sila
na Twoim miejscu zmienilabym jednak malemu nawet na spaniu na nowa

pozdrawiam

polaquinha
26-09-2008, 16:43
Manu (wciaz pieluszkowy) tez spi 10 godzin noca na pampku i to tez dosc smierdzi>

Anna Nogajska
26-09-2008, 20:16
no wiecie wy to macie problemy :roll:

mój do neidawna budził się 7 razy i mogłam przewijac i wysadzać do woli :lol:

zdecydowanie wolałabym smierdzącą pieluchę...chyba... :wink:

formichiere
26-09-2008, 21:49
Ja też ostatnio mojego starszaka w wielorazówkach na noc kładłam i też tak strasznie śmierdział.
Raz mu troszkę przemokła a że spał na lwie to musiałam wyprać jeszcze pluszaka bo wietrzenie nic nie dało. Prawde mówiąc troche sie zniechęciłam tymi nocami a że mam jeszcze ostatnio paczkę jednorazówek to teraz stosujemy je na noc. Może są jakieś sposoby na ten odór :D

agul
26-09-2008, 22:16
mi BG juz po 8h smierdzial strasznie i potwornie przy niespelna 2 miesiecznym dziecku i postanowilam jednak zmieniac pieluche w nocy, ale moj maly po takiej zmianie pieluchy zasypia (bogu dzieki !!), gdyby bylo inaczej to chyba bym zostawiala.... teraz uzywam pieluch bawelnianych plus welniany otulacz na noc i jak zdarzy nam sie zasnac na dluzej to taka zasikana pielucha smierdzi jstanowczo mniej, pewnie dlatego ze jest lepsza wentylacja ...? tak czy siak jak jest dlugo to smierdzi i koniec

ash
26-09-2008, 22:48
Nie wyobrażam sobie nie zmieniać pieluszki (wkładu w kieszonce) przez całą noc. zmieniam przeważnie dwa razy - do mniej więcej 7 rano (czyli przez ok. 12 godzin). Fakt, że moje dziecko sporo siusia i budzi się kilkakrotnie... (zmieniam bez rozbudzania).

Em
30-09-2008, 14:32
To co zakłądać na noc, żeby nie przewiijać? Dla roczniaka?

scharon
30-09-2008, 16:07
Ja nie przewijam wcale :oops: i nie czujemy sie z tym zle :)

Uzywam ,pieluszki bambusowej TotsBots + wkladka konopna+ wkladka z polaru (uczucie suchosci) +otulacz.Nie przecieka wytrzymuje spokojnie do rana.
Filip spi od ok 19,30-20 do 6-7 rano,nad ranem ok 5 pije mleko.

Lub uzywam BG z dwoma wkladkami (z kompletu) i czasami dodatkowa konopna.
Ten zestaw tez sie dobrze spisuje.

sara
30-09-2008, 23:06
Ja mam takie pytanie. Moja corka miała zaczerwienione krocze. Poszłyśmy do ginki dla dzieci i kazała polewać solą fizjologiczną, bo niby flora bakteryjan się naruszyła - już jest lepiej.
W każdym razie zastanawiałam sie skąd jej się to mogło wziąć i wymyśliłam, ze moze to od spania w nocy na jednej pielusze jednorazowej. jednak jak się nie zmienia ileś godzin to te bakterie się tam moge rozwijać... jak myślicie, moze to być???

no i właśnie teraz śpi bez pieluchy.... ciekawe ile raz się zsika?