PDA

Zobacz pełną wersję : Nati Alaska i Peru i Sycylia :)



amst
05-04-2011, 12:08
Cudna nowość bawełniana u Nati:

http://www.natibaby.eu/sklep/files/kol6%5B2%5D.jpg

Mnie zauroczyła - chyba się skuszę, właśnie szukam czegoś w granacie.

A Peru jeszcze piękniejsza dla fanów zieleni i stęsknionych za wiosną:

http://www.natibaby.eu/sklep/files/1ziel%5B1%5D.jpg

Natalia chyba właśnie dodaje, bo co odświeżę stronę to cudniejsze kolorki wpadają:

Sycylia:

http://www.natibaby.eu/sklep/files/3nieb%5B1%5D.jpg

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

demona
05-04-2011, 12:09
Te cieńsze paski noszą lepiej niz standardowe:thumbs up:

paskowka
05-04-2011, 12:12
Wiecie co, ja nie lubie tych zdjęć chust w rulonach, bo nie mam wyobraźni i nie wiem jak ta chusta sie prezentuje:(

Pierwsze paski przypominaja mi Inkę

Olapio
05-04-2011, 12:16
podobaja mi sie wszystkie 3
i 2 najnowsze mea (roz,fiolet)
:roll:
ciekawe skad brac kase

asia889
05-04-2011, 12:17
Mi się Alaska podoba.

metis1
05-04-2011, 12:31
A mi Peru! :mrgreen: Fajne, świeże kolory!

Agut
05-04-2011, 12:38
o kurcze piekne!!!!!! Alaska!!!!! Wow chyba musze ja miec :)

grimma
05-04-2011, 12:44
widze ze nowa strategia juz bez oglaszania na forum ;)

rangiroa
05-04-2011, 12:47
ciekawa tak alaska pozastale takie sobie

AMK
05-04-2011, 12:48
peru peru zdecydowanie peru :D

aliona
05-04-2011, 12:54
żakardów nati nie trawię, za to paski bardzo im się udają :thumbs up:
szczęcie, że ja się w paskach nie lubię i żadnych sobie nie kupię :D

atelka
05-04-2011, 13:11
też pasków nie lubię ale Alaskę sobie kupię, a co :)

ania
05-04-2011, 13:30
Alaska śliczna :love:
Chyba nawet bardziej niż rodos mi się podoba :ninja:

Ananke
05-04-2011, 13:39
Tak jak jestem niepaskowa, tak obie niebieskosci bardzo mi sie podobaja. W ogole ostatnio Nati mnie baaardzo pozytywnie zaskakuje. Chyba musze sie dopisac do watku dla Nati-fanek :-)

misunderstanding
05-04-2011, 14:16
została Alaska na stronie..
szkoda, spóźniłam się, bo Peru mi się bardzo podoba.

ovejablanca
05-04-2011, 14:19
widze ze nowa strategia juz bez oglaszania na forum ;)

heh, nic dziwnego po tym jak Natalia została ostatnio potraktowana w jednym w wątków zapowiadających nowość...
a szkoda, zawsze były też jakieś zniżki w przedsprzedaży ;)

dirk5
05-04-2011, 14:24
Tak jak jestem niepaskowa, tak obie niebieskosci bardzo mi sie podobaja. W ogole ostatnio Nati mnie baaardzo pozytywnie zaskakuje. Chyba musze sie dopisac do watku dla Nati-fanek :-)

To jest takowy:o??? Nie wytropiłam, a powinnam tam być zdecydowanie.
A te trzy chusty są przepiękne i nie powinnam oglądać takich wątków, bo kasy brak i tylko się dołuję. Kocham niebieskości wszelkie, a mam tylko Fale Dunaju, pozostałe inne kolory:(.

A dopiero co myślałam, że jedna chusta to mi w zupełności wystarczy:lol:

aliona
05-04-2011, 14:27
została Alaska na stronie..
szkoda, spóźniłam się, bo Peru mi się bardzo podoba.

a ja peru widzę w sklepie

peluche
05-04-2011, 16:05
ja bym chciała peru, ale z wełną :hide:

margaretka
05-04-2011, 16:10
podoba mi się i alaska i peru... szkoda, że nie ma fotek w akcji, łatwiej byłoby wybrać:)
a alaska rzeczywiście inkę przypomina, jeżeli jeszcze będzie tak samo nośna, to super:)

ph78
05-04-2011, 16:19
Ale super Alaska!!!:fire:
Dobrze, że pasków nie noszę ;)

Winoroslinka
05-04-2011, 16:20
matko, nati ostatnio szaleje
Ale rezultaty sa super! Dla mnie najpiekniejsza Sycylia :heart:

marjen
05-04-2011, 19:08
Wiecie co, ja nie lubie tych zdjęć chust w rulonach, bo nie mam wyobraźni i nie wiem jak ta chusta sie prezentuje:(

Pierwsze paski przypominaja mi Inkę

no mi też się z inką skojarzyły - trochę tylko bardziej "przydymione"

węgielek
05-04-2011, 19:12
ale laska ta alaska :D
jako zem fanka inki, to Alaska baaaardzo misie podoba.
i -co dziwne w moim przypadku, bo nie lubie bardzo zielonosci w chustach - to peru tez mi sie podoba, zolcia zlamana :)

i sycylia tez ladna.
matko, pierwszy raz od bardzo dawna jakies pasiaki mi sie podobaja :)

Karusek
05-04-2011, 21:03
Natalia się rozszalała, co tydzień nowości :)
Sycylia :beat::beat::beat:

green_naranja
05-04-2011, 21:17
ladne te pasiaczki, szkoda zem nie pasiakowa;)
z reguly.

za to oszalalabym ze szczescia, gdyby Natalia zrobila dwa jedwabie w kolorze ecru/bialym/kremowym: ze wzorem Grecji i drugi a la Ocean.
ech, pomarzyc...

Karusek
05-04-2011, 21:20
Green, to mi by się tak elfy jedwabne marzyły ...

green_naranja
05-04-2011, 21:25
Green, to mi by się tak elfy jedwabne marzyły ...

elfami jedwabnymi tez pewnie bym nie pogardzila, ale serio mialam sen chustowy (wiem, choroba:D ), w ktorym wystepowaly Grecja biala jedwabna i Ocean. obok didkowych bialych jedwabnych ptaszorow;)

funkia
05-04-2011, 21:35
kurcze wszystkie są fajne, sama nie wiem na którą się zdecydować...

amst
05-04-2011, 21:35
elfami jedwabnymi tez pewnie bym nie pogardzila, ale serio mialam sen chustowy (wiem, choroba:D ), w ktorym wystepowaly Grecja biala jedwabna i Ocean. obok didkowych bialych jedwabnych ptaszorow;)



Grecja biała jedwabna :mighty::rolleye:

misunderstanding
05-04-2011, 21:38
a ja peru widzę w sklepie

poszło mi na oczy :duh:

misunderstanding
05-04-2011, 21:39
w takiej cenie to ja to peru mogę brać :)

Kreska
05-04-2011, 22:29
ladne te pasiaczki, szkoda zem nie pasiakowa;)
z reguly.

za to oszalalabym ze szczescia, gdyby Natalia zrobila dwa jedwabie w kolorze ecru/bialym/kremowym: ze wzorem Grecji i drugi a la Ocean.
ech, pomarzyc...


a ja bardzo lubie pasiaki :)
alaska jest super, chociaż wolę te szersze paski
a gdyby tak pojawiła się jedwabna pasiasta chusta...... :rolleye: w jakichś ślicznych kolorach :love:

AMK
06-04-2011, 14:19
heh, nic dziwnego po tym jak Natalia została ostatnio potraktowana w jednym w wątków zapowiadających nowość...
a szkoda, zawsze były też jakieś zniżki w przedsprzedaży ;)

a jak została potraktowana?
nie przypominam sobie, żeby ktoś ją obraził czy coś w tym stylu, a że niezadowolony klient odważył się o tym napisać, to już złe traktowanie sprzedającego?
jako potencjalny kupujący wolę wiedzieć, że nie tylko ohy i ahy

green_naranja
06-04-2011, 14:38
nie zaden niezadowolony klient tylko huzia na jozia, ze za malo mowi, ze nie od razu zdradza szczegoly wszystkie zapowiadanych nowosci, ze w ogole chyba najlepiej by bylo, gdyby maile indywidualne wysylala do wszystkich z rozpiska co, jak i kiedy -oraz dlaczego.

serio, mysle ze ona wykazala sie ogromna cierpliwoscia, ja na jej miejscu pi...ęłabym jakiekolwiek oglaszanie czegokolwiek tutaj juz duzo wczesniej. rozpuscila towarzystwo, ktoremu sie w czterech literach poprzewracalo, ot co.

Amparo
06-04-2011, 14:41
Kochanie, chyba pomyliłaś się, kto tu jest klientem i może mieć fanaberie, a kto sprzedawcą :duh:

silver
06-04-2011, 14:44
serio, mysle ze ona wykazala sie ogromna cierpliwoscia, .


wiesz, ja osobiście na przykład wolę, jak sprzedawca wykazuje się profesjonalizmem niż cierpliwością :)

AMK
06-04-2011, 14:45
tak, klient nasz pan...
polscy sprzedawcy jeszcze nie dorośli do tego terminu
green ona żyje z tych narzekających.....dociera to do Ciebie??

Eyja
06-04-2011, 14:50
problem w tym, że Natalia występuje na forum w dwóch rolach.
producenta i kolezanki.
i nie potrafi tych ról pogodzić. ponad to zawsze odbiera wszystko bardzo emocjonalnie. a szkoda, bo dziewczyny mają sporo racji.

Bonita
06-04-2011, 14:51
Wszystkie trzy są przepiękne :D Widzę że Nati się rozkręca, Natalio idziecie w idealną stronę :)

kammik
06-04-2011, 14:54
Nie rozumiem dlaczego tak emocjonalnie traktuje się strategie marketingowe. Nati dostało sygnał, ze dotychczasowe działania nie zawsze spotykają się z zachwytem, zdecydowało się na zmianę i koniec pieśni, czym się emocjonować? Jak Wam pani w mięsnym przewiesza plakat z promocją żywieckiej z witryny do środka to też spazmów dostajecie?

green_naranja
06-04-2011, 14:55
tak, klient nasz pan...
polscy sprzedawcy jeszcze nie dorośli do tego terminu
green ona żyje z tych narzekających.....dociera to do Ciebie??

wiesz co, mnie sie wydaje ze Natalii biznes dobrze sie kreci bez wlazenia tym narzekajacym w...sama wiesz gdzie, a z tego co widze, wedrujac po forach, wiekszosc nowosci trafia poza polskie poletko,wiec tak naprawde ona nic nie musi.
ciekawe, czy stosowalabys taka sama populistyczna demagogie do przedstawicielki Didymosa (producentki, znaczy sie), ktora by sie tu przypadkiem zaplatala.

dziwnym trafem, jakos nie drzecie szat, gdy Didy oglasza na twitterze, ze oto za 3 dni pojawi sie cos nowego. byc moze ok 16-ej . a byc moze nie.

acha, dodam jeszcze: oglaszala Natalia nowosci, byly kolejki i kazdy kto chcial mial pewnosc, ze sie zalapie. teraz to raczej kwestia szczescia-dzieki takim wlasnie "klientom-paniskom" z roszczeniowa postawa.

green_naranja
06-04-2011, 14:56
Nie rozumiem dlaczego tak emocjonalnie traktuje się strategie marketingowe. Nati dostało sygnał, ze dotychczasowe działania nie zawsze spotykają się z zachwytem, zdecydowało się na zmianę i koniec pieśni, czym się emocjonować? Jak Wam pani w mięsnym przewiesza plakat z promocją żywieckiej z witryny do środka to też spazmów dostajecie?

no wlasnie;)

Eyja
06-04-2011, 14:57
Nie rozumiem dlaczego tak emocjonalnie traktuje się strategie marketingowe. Nati dostało sygnał, ze dotychczasowe działania nie zawsze spotykają się z zachwytem, zdecydowało się na zmianę i koniec pieśni, czym się emocjonować? Jak Wam pani w mięsnym przewiesza plakat z promocją żywieckiej z witryny do środka to też spazmów dostajecie?

ponieważ...
patrz mój post powyżej.

i nie wiem jak w mięsnym, ale w spożywczym pod domem zawsze moje życzenia są uwzgledniane :)

kammik
06-04-2011, 14:59
no wlasnie;)

Ale co "no własnie", bo to Ty się tu emocjonujesz jakby Natalii ktoś cichcem opony przebijał?

Eyja
06-04-2011, 15:01
no wlasnie;)


Ale co "no własnie", bo to Ty się tu emocjonujesz jakby Natalii ktoś cichcem opony przebijał?

no teraz to się zaplułam ze śmiechu:mrgreen::lol:

Wika
06-04-2011, 15:02
tak czy siak nowości piękne, gratulujemy Natalio!!!

green_naranja
06-04-2011, 15:03
ja sie nie emocjonuje, ja sie smieje.
no wlasnie-bo zdjela Natalia szyld z zewnatrz i nie oglasza juz nowosci, a to wzbudza negatywne emocje jak widac nadal. bo wczesniej oglaszala malo konkretnie, teraz nie oglasza wcale.i jak tu dogodzic??

dobrze napisal mlody Stuhr w ostatnim Zwierciadle,ze Polaka zawsze poznac mozna po nabzdyczeniu.

poziom nabzdyczenia wsrod niektorych tutaj osiaga stan krytyczny, zdaje sie:lol:

acha dodam jeszcze, bo widze ze ciezko tu z metafora trafic i trzeba wprost-ja sie na Natalie nie obrazam ze przestala, jak chce,to sobie cos zawsze kupie prosto ze sklepu, kolejki mi niepotrzebne. ja wlasnie ją popieram, ze uciekla.
wiem za to, ze niektorym dziewczynom (i moze chlopakom) jest przykro, ze tak sie stalo. no ale coz, taki kram.

green_naranja
06-04-2011, 15:04
no teraz to się zaplułam ze śmiechu:mrgreen::lol:

a to przetrzyj sobie monitor, bo ponoc szkodzi.

silver
06-04-2011, 15:04
Ale co "no własnie", bo to Ty się tu emocjonujesz jakby Natalii ktoś cichcem opony przebijał?

ojtam ojtam.
nikt jej opon nie przebija, co najwyżej instrukcje prania kradnie lub zamienia w pudełkach :P



poziom nabzdyczenia wsrod niektorych tutaj osiaga stan krytyczny, zdaje sie

aż dziw bierze, że właśnie Ty o tym piszesz... :lol:

Amparo
06-04-2011, 15:07
wiesz co, mnie sie wydaje ze Natalii biznes dobrze sie kreci bez wlazenia tym narzekajacym w...sama wiesz gdzie, a z tego co widze, wedrujac po forach, wiekszosc nowosci trafia poza polskie poletko,wiec tak naprawde ona nic nie musi.
ciekawe, czy stosowalabys taka sama populistyczna demagogie do przedstawicielki Didymosa (producentki, znaczy sie), ktora by sie tu przypadkiem zaplatala.

dziwnym trafem, jakos nie drzecie szat, gdy Didy oglasza na twitterze, ze oto za 3 dni pojawi sie cos nowego. byc moze ok 16-ej . a byc moze nie.

acha, dodam jeszcze: oglaszala Natalia nowosci, byly kolejki i kazdy kto chcial mial pewnosc, ze sie zalapie. teraz to raczej kwestia szczescia-dzieki takim wlasnie "klientom-paniskom" z roszczeniowa postawa.

Wiesz, Naranja, myślę, że Natalia powinna Cię wciągnąć na listę najwierniejszych zwolenniczek i pierwszej wysyłać newslettera z najnowszymi nowościami.
Strategia Didymosa nie podoba mi się w tym samym stopniu, ale że ich klientką nie jestem, to i nie przekazuję im swojej opinii.

Bzzzdytt, bzzzzdddyttt :lol:

Eyja
06-04-2011, 15:08
a to przetrzyj sobie monitor, bo ponoc szkodzi.

a dlaczego monitor?:confused: hmmm
czy ja pisałam coś o monitorze?

kolezanko, naucz się czytac ze zrozumieniem, to może i zrozumiesz jakies zasady klient-panisko-sprzedawca.
bo na razie wszystko Ci się myli:ninja:

Sil, jak zwykle az miło Cie czytać! ;)

green_naranja
06-04-2011, 15:10
Wiesz, Naranja, myślę, że Natalia powinna Cię wciągnąć na listę najwierniejszych zwolenniczek i pierwszej wysyłać newslettera z najnowszymi nowościami.
Strategia Didymosa nie podoba mi się w tym samym stopniu, ale że ich klientką nie jestem, to i nie przekazuję im swojej opinii.

a to by bylo dziwne, bo ja ani jednej chusty Natibaby nie posiadam:D
o przepraszam, czeka na mnie w Polsce zamowiona teraz jedwabna jedna i jedne lniane jaskolki, ktore nawet szczerze mowiac nie wiem, jak wygladaja-a tym bardziej nie wiem, czy na dlugo zagrzeja miejsce, bo ja raczej didkowo-ellevilowa jestem.

komentarz mocno niecelny.

Amparo
06-04-2011, 15:12
a to by bylo dziwne, bo ja ani jednej chusty Natibaby nie posiadam:D
o przepraszam, czeka na mnie w Polsce zamowiona teraz jedwabna jedna i jedne lniane jaskolki, ktore nawet szczerze mowiac nie wiem, jak wygladaja-a tym bardziej nie wiem, czy na dlugo zagrzeja miejsce, bo ja raczej didkowo-ellevilowa jestem.

komentarz mocno niecelny.

Aaaaaa, czyli tak sobie bezinteresownie pianę bijesz... To przepraszam uniżenie.
Widzisz, ja mam trzy chusty Nati i uważam, że mam prawo do wyrażania swoich opinii na temat firmy, której klientką jestem.

green_naranja
06-04-2011, 15:12
a dlaczego monitor?:confused: hmmm
czy ja pisałam coś o monitorze?

kolezanko, naucz się czytac ze zrozumieniem, to może i zrozumiesz jakies zasady klient-panisko-sprzedawca.
bo na razie wszystko Ci się myli:ninja:

Sil, jak zwykle az miło Cie czytać! ;)

ha ha, tos mnie rozbawila...zdziwisz sie, ale jakie zasady panuja w biznesie (malym czy duzym), to ja dobrze wiem.
roszczeniowe paniska odprawiam z kwitkiem, natomiast NORMALNE osoby traktuje z takim szacunkiem, jaki one okazuja mnie. bo tak to wlasnie ma byc. jin i jang, respect i obopolne zadowolenie.

jeszcze chcesz cos wiedziec?

green_naranja
06-04-2011, 15:13
do bicia piany mi daleko.
za to widze, ze znow sie zbiera stadko jednoglosne:)

to ja moze nie bede juz zabierac glosu, zeby znow kogos nie "obrazic". wybaczycie?:D

Eyja
06-04-2011, 15:14
za to widze, ze znow sie zbiera stadko jednoglosne:)

super!:high: chociaż raz jestem w jednej druzynie z Amparo i Sil :) zwykle byłam po tej drugiej stronie:twisted:

silver
06-04-2011, 15:19
super!:high: chociaż raz jestem w jednej druzynie z Amparo i Sil :) zwykle byłam po tej drugiej stronie:twisted:

eee, no co Ty :P
już nam się zdarzyło kiedyś :D

Eyja :kiss:

Amparo- ja nie mam żadnej Nati i mieć nie będę- właśnie dzięki genialnej strategii firmy opartej na emocjach (żeby nie napisać: często histerii)
jako nie-klientka Natibaby nie mam prawa wypowiadać się może na temat jakości chust (chociaż macałam ich trochę, więc mogłabym ;) )
natomiast jako obserwator rynku i uczestnik tegoż - mam prawo wypowiadać się na temat tego, jaki wg mnie firma stworzyła wizerunek.

:)

lominia
06-04-2011, 15:20
ao przepraszam, czeka na mnie w Polsce zamowiona teraz jedwabna jedna i jedne lniane jaskolki, ktore nawet szczerze mowiac nie wiem, jak wygladaja-a tym bardziej nie wiem, czy na dlugo zagrzeja miejsce, bo ja raczej didkowo-ellevilowa jestem.

komentarz mocno niecelny.
a widzisz! Jak porównasz np. morze natkowe z didkowym Nino o bardzo podobnym składzie, być może nie będziesz już taka didkowa;) Taki sobie off napisałam, bo właśnie kurier przyniósł to cudeńko.

green_naranja
06-04-2011, 15:24
a widzisz! Jak porównasz np. morze natkowe z didkowym Nino o bardzo podobnym składzie, być może nie będziesz już taka didkowa;) Taki sobie off napisałam, bo właśnie kurier przyniósł to cudeńko.

lominia, no wlasnie Morze sobie zamowilam i czekam z niecierpliwoscia, zeby pomacac. didkowe jedwabie lubie w zasadzie tylko w Indio; no zobaczymy co z tego wyjdzie:)

demona
06-04-2011, 15:35
a widzisz! Jak porównasz np. morze natkowe z didkowym Nino o bardzo podobnym składzie, być może nie będziesz już taka didkowa;) Taki sobie off napisałam, bo właśnie kurier przyniósł to cudeńko.
IMO Nati jeszcze daleko, oj daleko do Didka. Nie tylko w kwestii materiałów. Ale Natalia ma o tyle lepiej, że ma bezpośredni kontakt z klientem. firmy gruba kase płacą za takie informacje, a tu bach na tacy. Tylko wykorzystać trzeba. Trzymam kciuki za Nati tak czy inaczej.

AMK
06-04-2011, 16:00
wiesz co, mnie sie wydaje ze Natalii biznes dobrze sie kreci bez wlazenia tym narzekajacym w...sama wiesz gdzie, a z tego co widze, wedrujac po forach, wiekszosc nowosci trafia poza polskie poletko,wiec tak naprawde ona nic nie musi.

ciekawe, czy stosowalabys taka sama populistyczna demagogie do przedstawicielki Didymosa (producentki, znaczy sie), ktora by sie tu przypadkiem zaplatala.

dziwnym trafem, jakos nie drzecie szat, gdy Didy oglasza na twitterze, ze oto za 3 dni pojawi sie cos nowego. byc moze ok 16-ej . a byc moze nie.

acha, dodam jeszcze: oglaszala Natalia nowosci, byly kolejki i kazdy kto chcial mial pewnosc, ze sie zalapie. teraz to raczej kwestia szczescia-dzieki takim wlasnie "klientom-paniskom" z roszczeniowa postawa.

dobrze prosperujący biznes nie zwalnia z obowiązku należytej obsługi

jeżeli wyrażanie swojego zdania, jest populistyczną demagogią, to TAK,w stosunku do didka zrobiłabym to samo, bo mam w zwyczaju mówić, to co myślę,z czego jestem powszechnie znana

a ja pamiętam, że załapywali się tylko Ci, którzy zdążyli się zdeklarować czyli dać sprzedawcy prawie stuprocentową pewność, że towar się sprzeda

Aksamitka
06-04-2011, 16:07
a widzisz! Jak porównasz np. morze natkowe z didkowym Nino o bardzo podobnym składzie, być może nie będziesz już taka didkowa;) Taki sobie off napisałam, bo właśnie kurier przyniósł to cudeńko. Cd off : Kochana, może napisz coś więcej,bo mam słabość do jedwabiu :D :heart:

green_naranja
06-04-2011, 16:11
dobrze prosperujący biznes nie zwalnia z obowiązku należytej obsługi

jeżeli wyrażanie swojego zdania, jest populistyczną demagogią, to TAK,w stosunku do didka zrobiłabym to samo, bo mam w zwyczaju mówić, to co myślę,z czego jestem powszechnie znana

a ja pamiętam, że załapywali się tylko Ci, którzy zdążyli się zdeklarować czyli dać sprzedawcy prawie stuprocentową pewność, że towar się sprzeda

oczywiscie ze nie zwalnia z obowiazku, istnieje jednak roznica pomiedzy fachowym zalatwieniem sprawy miedzy stronami/za porozumieniem tychze, gdy faktycznie dojdzie do bledu ze strony producenta/wykonawcy, a naskoczeniem na otwartym, publicznym forum grupy osob, ktora rozszczekana niczym stado wscieklych chihuahua korzysta z okazji (bo w kupie razniej), by dac wyraz swojemu niezadowoleniu. ktore to w wiekszosci dotyczy nie jakosci obslugi, nie jakosci towaru, ale bzdury w stylu "bo za malo zdradzila w zajawce nt nowej chusty". no wybacz, ale slowo "przedszkole" to zbytni eufemizm.

populistyczna demagogia jest teraz odwracanie kota ogonem, to jest kierowanie swiatel na jakosc chust czy co tam jeszcze, podczas gdy oryginalne "zarzuty" w watku dotyczyly tego, ze zbyt tajemniczo informuje o nowosciach.
i przepraszam, ale jakos nie widze watku w ktorym robi sie huzia na jozia w stosunku do Didka. moze dlatego, ze go tu nie ma i generalnie mu to zwisa i powiewa, ze sie tak kolokwialnie wyraze?

wiesz, ja tez wyrazam tylko swoje zdanie. ale juz sie dowiedzialam w tym watku, ze "bije piane" oraz najwyrazniej dorabiam u Nati (jesli nie doslownie, to na pewno aspiruje). ciezko nie przywolac znow obrazu rozwscieczonych chihuahuas;)

Malina
06-04-2011, 18:05
Chusty mi sie podobaja:) Nie wiem, ktora bardziej.

A nastroj w watku sie robi iscie sycylisjki;-)

Amparo
06-04-2011, 18:14
wiesz, ja tez wyrazam tylko swoje zdanie. ale juz sie dowiedzialam w tym watku, ze "bije piane" oraz najwyrazniej dorabiam u Nati (jesli nie doslownie, to na pewno aspiruje). ciezko nie przywolac znow obrazu rozwscieczonych chihuahuas;)

O tak, rzeczywiście, stwierdzenie, że Nati powinna Cię wynagrodzić dostępem do informacji za to, że tak dzielnie stajesz w jej obronie równa się stwierdzeniu, że dorabiasz względnie chcesz się dorabiać w tejże firmie. Tak to jest, jak się czyta to, co chce się przeczytać.
Zabawne swoją drogą, że to Ty zarzucasz innym demagogię.
Hau, hau.

dorcik81
06-04-2011, 18:21
ale laska ta alaska :D
jako zem fanka inki, to Alaska baaaardzo misie podoba.
i -co dziwne w moim przypadku, bo nie lubie bardzo zielonosci w chustach - to peru tez mi sie podoba, zolcia zlamana :)

i sycylia tez ladna.
matko, pierwszy raz od bardzo dawna jakies pasiaki mi sie podobaja :)
to już wiem dlaczego alaska wydawała mi się taka znajoma :)
fajna jest

lominia
07-04-2011, 08:19
IMO Nati jeszcze daleko, oj daleko do Didka. Nie tylko w kwestii materiałów. Ale Natalia ma o tyle lepiej, że ma bezpośredni kontakt z klientem. firmy gruba kase płacą za takie informacje, a tu bach na tacy. Tylko wykorzystać trzeba. Trzymam kciuki za Nati tak czy inaczej.
W przypadku wspomnianego porównania-nie daleko. Ja co prawda z natek mam tylko konopie i nowe morze, didków sporo więcej, ale też niezbyt dużo macałam i nie mogę mierzyć się nijak z Twoją wiedzą.
Niemniej jednak przypomne sobie nowe cudo urodzinowe Didysława- to, że mój egzemplarz miał wadę to raz, zdarza się, ale te nitki rozłażące się pod palcami przy delikatnym przeglądaniu to już niesmak spory. Myślę, że albo ja miałam pecha, albo niektórzy chwalą tą szmatę, żeby nie straciła na wartości(oby to pierwsze)... Morze NATI wzięłam z ciekawości i IMO dużo lepsza chusta-solidnie utkana, a wrażenia dotykowe porównywalne- nie sądzę, żeby miała gorsze właściwości, jeśli o nośność chodzi.
Podkreślam-nie mam bladego pojęcia, jakie były stare Natki. Wiem jedno- Natibaby się rozwija, a w tym względzie z Didkiem gorzej.

Co da zachowania Natalii-dla mnie ten medal ma dwie strony.
Jedna Natalia- rzeczywiście powinna mieć twardy tyłek, jak ktoś kiedyś trafnie napisał. Nie ma obowiązku traktować chustoforum wyjątkowo, szczególnie, że ciągle pojawiają się durne pretensje o nie-wiadomo-co. Ale jednak powinna pamiętać, że w dużej mierze dzięki temu forum właśnie jej firma się tak prężnie rozwija, a chusty Nati są znane na całym świecie. Sporo dziewczyn z chusty.info świetnie promuje Natki na forach obcojęzycznych i tym chociażby to "miejsce" zasłużyło na specjalne warunki.
Druga strona-wiecznie narzekające- no cóż jednemu dać palec...Po niektórych postach też nie chciałabym tu nowości ogłaszać.

Przy czym z pretensjami o brak instrukcji prania zgadzam się zupełnie. Skoro traci się gwarancję po użyciu płynu, wypadałoby o tym mieć dużymi literami napisane w widocznym miejscu. Nie wszyscy siedzą godzinami tutaj, żeby dojść do tego.

annya
07-04-2011, 08:28
Pasiaki to naprawdę dobra wizytówka Nati. Mnie urzekło Peru-soczyste, wiosenne, pełne optymizmu! Pozostałym także nic nie brakuje!

Mika
07-04-2011, 08:47
co do dyskusji na temat Natalinych strategii marketingowych nei wypowiem się , dziewczyny nie znam a tym bardziej tego co robi tudziez powinna.
Chusty nowe są fajne jednak Alaska wygrywa mimo że trochę przypomina LL. Tak czy siak chusty fajne

demona
07-04-2011, 09:15
Lomnia - tak masz rację, może źle się wyraziłam:) Za Didkiem stoi tradycja i doświadczenie, ma swoją markę, dlatego niestety może sobie pozwolić nawet na wypuszczanie bubli (mam nadzieje chwilowo). Nati to świeża firma, niestety musi trochę klientom po nadskakiwać

Aksamitka
07-04-2011, 09:21
Nie wiedziałam,że traci się gwarancję po użyciu płynu :omg:. W końcu to jest płyn do prania...

Eyja
07-04-2011, 09:26
Lominia, dokładnie tak samo Nati wypuściła chusty wełniane grecja.
i pomimo tego że w testach, zanim weszły do sprzedaży, chusta zaczęła się rozchodzić. Hanti napisała o tym posta, potem sprawa ucichła, mimo kilku zapytań.
i niestety sporo rozchodzących się tych weszło na rynek.

je nie chcę tutaj bronić didka, ani pogrążac nati. bo obie firmy mają wpadki, tylko że.. patrz powyższy post Demony ;-)

Ja Nati lubię w wersji pasiaków. są śliczne, dobrze się noszą i cenowo przystępne.
inne wzory jakoś do mnie nie przemawiają, chociaż wiem że mają wielu zwolenników. i dobrze :)
życzę Nati jak najlepiej!

a ja najbardziej i tak lubię storcze i girasole ;)

lominia
07-04-2011, 09:40
Absolutnie macie racje dziewczyny:) Tylko, że ja bronię Nati, bo mam wrażenie, że wyciąga wnioski z wpadek i robi postępy. Oby to nie było "tylko wrażenie";)
Co do tematu- Alaska piękna, mimo odrobiny rózu.

Denay
07-04-2011, 14:03
nieco OT
Lominia, a która chusta didka tak Ci się rozłaziła?

opiuuum
07-04-2011, 14:37
piękne są wszystkie oby trzy pasiaki, ech...

tsumiko
07-04-2011, 15:16
Ja bym chciała Peru w akcji obejrzeć!

Aksamitka
07-04-2011, 15:18
Ja bym chciała Peru w akcji obejrzeć!Ja Sycylię :love:

Kreska
07-04-2011, 15:48
Ja Sycylię :love:

A ja Alaskę! :)

stanleyowa
07-04-2011, 16:39
O tak Alaska ma to coś. Jakiś mroczny klimat wprowadza mrrr (chyba zaczne sobie powtarzać mam juz pasiaka, mam już pasiaka)

demona
07-04-2011, 16:43
O tak Alaska ma to coś. Jakiś mroczny klimat wprowadza mrrr (chyba zaczne sobie powtarzać mam juz pasiaka, mam już pasiaka)
Tylko jednego???? Wstyd :lool:

misunderstanding
07-04-2011, 16:55
Ja bym chciała Peru w akcji obejrzeć!

jak przyjdzie to obfocę i wrzucę coś :D

grimma
07-04-2011, 17:03
wg mnie to dziwne zachowanie po prostu dlatego na pierwszej stronie wyrazilam zdumienie ze Nati nie poinformowalo chustoforum.
i przypomniala mi sie tamta dyskusja w ktorej tez chyba wzielam udzial wyrazajac zdanie.
moim zdaniem takie zachowanie jest nieprofesjonalne i tyle. podazanie za emocjami w pracy wg mnie bywa nieprofesjonalne

polubilam nati na FB i widze nowosci ;) sobie ogladam i tyle.

Dagmara
07-04-2011, 22:23
wg mnie to dziwne zachowanie po prostu dlatego na pierwszej stronie wyrazilam zdumienie ze Nati nie poinformowalo chustoforum.
i przypomniala mi sie tamta dyskusja w ktorej tez chyba wzielam udzial wyrazajac zdanie.
moim zdaniem takie zachowanie jest nieprofesjonalne i tyle. podazanie za emocjami w pracy wg mnie bywa nieprofesjonalne

polubilam nati na FB i widze nowosci ;) sobie ogladam i tyle.


Grimmo Natalia wielu chust na forum nie pokazywała tylko na fb np, zwłaszcza pasiaków ale nie tylko. I to nie ma nic IMO wspólnego z tamtym wątkiem :)
Nati chusty rob piękne. babole są wytykane bo to firma mniejsza i świeższa od Didka, ale nie pamiętacie wątków jak wszystcy narzekal że didek spartolił, im się wiecej wybacza. Ja mam obecnie didka, Nati już nie ale generalnie kibicuję natalii bo to nasza firma polska, bo robi piękne chusty, bo cena ie jes taka że spaść można z krzesła i się nie podnieść ;)

JJ
08-04-2011, 00:11
[...]
wiesz, ja tez wyrazam tylko swoje zdanie. ale juz sie dowiedzialam w tym watku, ze "bije piane" oraz najwyrazniej dorabiam u Nati (jesli nie doslownie, to na pewno aspiruje). ciezko nie przywolac znow obrazu rozwscieczonych chihuahuas;)

i jeszcze sobie posty nabijasz :wink:

green_naranja
08-04-2011, 00:22
i jeszcze sobie posty nabijasz :wink:

a tak, jakze moglam to pominac;))

mamaslon
08-04-2011, 00:36
:duh:sycylia...no nie, nie mogę
ale piekne są:) ach

stanleyowa
08-04-2011, 18:23
Mówisz?? :ninja: A jak mnie chłop z domu pogoni z tymi chustami to kto mnie przygarnie? Co prawda chusty długie to i pod mostem mozna by się jakoś urządzić przytulnie :lool:

atelka
11-04-2011, 14:30
są jakieś foty w akcji?

Olapio
11-04-2011, 15:14
no wlasnie
alaske pokazcie!

Kreska
11-04-2011, 15:21
no wlasnie
alaske pokazcie!

też czekam na zdjęcia alaski! :)

Olapio
12-04-2011, 15:09
no co jest?nikt nie kupil alaski?

atelka
12-04-2011, 15:15
będę dzis mieć alaskę ale nie wiem czy "akcja" się uda

kachna_zg
12-04-2011, 15:19
ja na moją alaskę też czekam :)

Olapio
12-04-2011, 15:40
to poprosze chociaz bez akcji :)

ovejablanca
12-04-2011, 16:28
ja też czekam i czekam...ktoś ma? ;)

Aksamitka
12-04-2011, 17:08
Kupiłam mężowi i będę podkradać :mrgreen: Alaska jest ładna kolorystycznie i materiał też mi odpowiada. Akurat wychodzimy z domu,baterii do aparatu też nie mam,jak wrócę będzie ciemno i spróbujcie mi to wybaczyć :D. Mąż określił ją jako portki pirata :ninja:,ale ona się naprawdę ładnie komponuje z normalnym ubraniem, do dżinsów itp. Będziemy w niej śmigać i nigdzie się nie wybiera (co u mnie jest rzadkością :mrgreen:). Znowu się będę motać w za długą chustę :twisted: :D
P.S jadę do Ikei to kupię baterie jak zawsze :-)

czuszka
12-04-2011, 19:34
będę dzis mieć alaskę ale nie wiem czy "akcja" się uda
juz Asiu dotarła nasza?

Olapio
13-04-2011, 08:15
juuuuuuuuuuuuuuuuuuz?

atelka
13-04-2011, 08:30
juz Asiu dotarła nasza?



nie dotarła niestety :(

dankin-82
13-04-2011, 08:46
;piękne te pasiaczki :) na foteczki w akcji chętnie poczekam :D

szalotka
13-04-2011, 18:22
Bardzo ładne pasiaki, a szczególnie Alaska (gdyby jeszcze z wełną była... ech). Również czekam na ciekawsze niż te "roladowe" ujęcia zdjęciowe chust. ;-)

węgielek
13-04-2011, 18:25
zagladam tu co dzien i nic, ni ma zdjec z akcji :(

no, dziewczeta, dajcie cos, dajcie :D

Aksamitka
13-04-2011, 19:52
Nie doschły w 100% -prasują się :D

Aksamitka
13-04-2011, 21:29
Moje paseczki - Alaska. W rzeczywistości błękit nie jest tak dominujący.Kolory są nieco bardziej zrównoważone i chusta jest trochę ciemniejsza niż na zdjęciu.
http://images45.fotosik.pl/804/0eebdeff4ee2cf2cmed.jpg (http://www.fotosik.pl)
http://images39.fotosik.pl/796/7078cce2ff28924dmed.jpg (http://www.fotosik.pl)
http://images41.fotosik.pl/796/10cba06d22ae1da3med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Olapio
13-04-2011, 21:37
super wyglada :love:

Aksamitka
13-04-2011, 21:48
super wyglada :love: Też się z miejsca zakochałam :D Chusta jest taka sympatyczna w moim odczuciu. Dobrze się w niej czuję.

Olapio
13-04-2011, 21:50
a jak z gruboscia?

Aksamitka
13-04-2011, 21:57
a jak z gruboscia?
Mnie pasuje. Nie jest za cienka.Myślę,że jest średnia, ale to pierwszy pasiak nati,który mam w ręku. Jest grubsza np od jedwabnych ważek.O już wiem - mam girasola Betulę i grubość jest podobna. Jest tez podobna grubością do lany solary,którą również mam.Kiedyś widziałam nowy sunset Nati i od niego tez jest grubsza-ale ledwie go pamiętam.

ovejablanca
13-04-2011, 21:58
śliczna!

mamaslon
13-04-2011, 22:04
:Dsuper

a jest gdzies sycylia w akcji?

Agut
13-04-2011, 22:32
kurcze Alaska nieco inna niz na fotach nati :( Aksamitko napisz prosze czy faktycznie ona bardziej jak na Twoich czy natkowcyh fotach?

nooo i do Ineczki mocno podoba :)

Aksamitka
13-04-2011, 22:45
kurcze Alaska nieco inna niz na fotach nati :( Aksamitko napisz prosze czy faktycznie ona bardziej jak na Twoich czy natkowcyh fotach?

nooo i do Ineczki mocno podoba :) Nati zdjęcia chyba lepsze...moje z lampą i ten niebieski tak wybija...a tam jest i szaroniebieski i ten delikatny róż i ciemnoniebieski i granat i ciemny beż, a błękitu tyle nie ma! Ona takie wrażenie niebiesko-liliowe robi, ale przytłumione. Na pewno nie cukierkowe...Białego nie ma wcale,to taki gołębi jasny błękit jest najjaśniejszym paskiem.
W świetle dziennym stwierdzam,że i moje zdjęcia ją oddają...

kachna_zg
14-04-2011, 10:25
Moja właśnie przyszła :) A teraz idzie się wykąpać :D

makatka
30-04-2011, 09:29
No i tak sobie czekam na foty w akcji... :( bo i Alaska i Sycylia bardzo mi się podobają i nie umiem się zdecydować :( jakieś sugestie dla chustonówki???? to ma być nasza pierwsza chusta :) Potencjalny chuścioszek ma już 5 dni :)

demona
30-04-2011, 14:06
jakieś sugestie dla chustonówki???? to ma być nasza pierwsza chusta :) Potencjalny chuścioszek ma już 5 dni :)
Bawełniana Nati jest idealna na początek:)

makatka
30-04-2011, 17:30
To bardzo się cieszę, że wybór trafny... tylko na kolor się nie mogę zdecydować :roll:

kachna_zg
30-04-2011, 17:39
tu alaska jako kocyk :)
http://images49.fotosik.pl/827/737d9118df0d73b3med.jpg (http://www.fotosik.pl)

demona
30-04-2011, 17:42
https://lh6.googleusercontent.com/_AJUHR5vMDOg/Ta8Lg4BjdfI/AAAAAAAABRo/waEvn_0N25c/s720/P1010970.JPG
https://lh6.googleusercontent.com/_AJUHR5vMDOg/Ta8LgzLzdQI/AAAAAAAABRs/UjKbS20v05M/s912/P1010971.JPG

makatka
30-04-2011, 19:06
Ale kochane jesteście, kobitki :) faktycznie fajnie " dżinsowa" ta Alaska.

gosia z badylem
30-04-2011, 19:45
Alaska mi się strasznie nie podobała... aż do czasu zdjęć w akcji :-) ale chyba bardziej na kółkową by sie dla mnie nadawała:)
A jak uda mi się w końcu urodzić, to może sobie ramach gratulacji Sycylie kupie ;)

Behemot
30-04-2011, 22:42
alaska, peru i dorzucam jeszcze nepal-cudne

makatka
02-05-2011, 12:53
Zamówiłam Sycylię :oops: Bo chyba w szerszych paskach się będę lepiej czuć... Zobaczymy, jak przyjdzie :) rozumiem, że najpierw muszę uprać??? Bez płynów, na 30 st. program wełna? I nie w pustym bębnie - to z czym pierzecie chusty, żeby bęben nie był pusty?

misunderstanding
02-05-2011, 15:56
Zamówiłam Sycylię :oops: Bo chyba w szerszych paskach się będę lepiej czuć... Zobaczymy, jak przyjdzie :) rozumiem, że najpierw muszę uprać??? Bez płynów, na 30 st. program wełna? I nie w pustym bębnie - to z czym pierzecie chusty, żeby bęben nie był pusty?

ja piorę bawełniane nawet w 60 st, nie rozumiem, po co program wełna dla bawełnianej chusty? ja chusty piorę z innymi chustami :D

makatka
02-05-2011, 16:44
No właśnie ja też nie rozumiem, czemu prać w programie dla wełny.... Może mi się coś pomyliło. Z ciemnymi ręcznikami chyba jakimiś upiorę w takim razie. Bawełniane się też mechacą? Czy tylko te z domieszkami?

gosia z badylem
02-05-2011, 17:15
makatka, ja też zawsze do delikatniejszych tkanin dorzucam ręczniki
i koniecznie pochwal się fotkami jak chusta dojdzie :D

demona
02-05-2011, 17:46
No właśnie ja też nie rozumiem, czemu prać w programie dla wełny.... Może mi się coś pomyliło. Z ciemnymi ręcznikami chyba jakimiś upiorę w takim razie. Bawełniane się też mechacą? Czy tylko te z domieszkami?
Czemu do wełny? Przeciez to bawełna. Proszek bez płynu i 40 stopni;) Ja piorę w 60 stopniach.

makatka
02-05-2011, 18:03
Gosia z badylem myslisz, że się tak szybko zamotam pierwszy raz, coby wstyd nie było??? ;) Żartuję, oczywiście :) Wkleję, to napiszecie, co źle robię.

Demona no taki właśnie plan uknułam - 40 st i proszek bez płynu, z ręcznikami na programie do bawełny. Mozna wirować normalnie na wysokich obrotach?

demona
02-05-2011, 18:19
Demona no taki właśnie plan uknułam - 40 st i proszek bez płynu, z ręcznikami na programie do bawełny. Mozna wirować normalnie na wysokich obrotach?

Tak, na 1000

makatka
04-05-2011, 12:08
No to git :) będzie szybciej schła :) Już się doczekać nie mogę :)

makatka
05-05-2011, 13:06
No to mam :) w rzeczywistości jest bardziej niebiesko-błękitna. Szary na zdjęciu to nie szary, a taki zielonkawy. Ale bardzo ładna chusta, myslę, że dobry wybór :)

Powiedzcie teraz, co robię źle. To moje pierwsze wiązanie. Coś za dużo jakby materiału przy górnej krawędzi - nie mogłam jakoś dociągnąć chyba dobrze.

http://images39.fotosik.pl/839/b857e22633ff181e.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images47.fotosik.pl/846/3a6c1a6de80bdc64med.jpg (http://www.fotosik.pl)

demona
05-05-2011, 21:52
Całkiem nieźle, spróbuj bardziej wypadnąć pupkę;) A z nadmiarem materiału przy karczku można sobie łatwo poradzić i nawet jest przydatny, zroluj pieluszkę lub jakąś szmatkę i zawiń w ten kawałek (wywijając na zewnątrz) - wyjdzie wałeczek podtrzymujący główkę;)

makatka
06-05-2011, 12:02
Dzięki :) próbujemy się poprawiać :)

aginia
24-04-2012, 11:04
Sycylia z naturalnym bambusem

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/532996_410572175633571_122142851143173_1451826_879 632400_n.jpg

aginia
24-04-2012, 11:05
Peru z naturalnym bambusem

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/303475_410570855633703_122142851143173_1451795_636 906158_n.jpg

Zuz
24-04-2012, 11:21
ta peru jest super optymistyczna :mrgreen:

Mayka1981
24-04-2012, 11:24
ta peru jest super optymistyczna :mrgreen:


Co nie? W końcu jakaś fajna, żółta chusta!

Niech jeszcze ładny pomarańcz ktoś wypuści...

Zuz
24-04-2012, 11:30
No taka wiosenna w 200% jak słonko nad zieloną łąką ;-) chyba zacznę jej pożądać :hide:

aginia
24-04-2012, 11:31
Na FB jest więcej fotek:)

metis1
24-04-2012, 11:38
Na FB jest więcej fotek:)
...bosssskich fotek... :love:

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/528680_410570732300382_122142851143173_1451791_197 964017_n.jpg