PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie otulacze do formowanek flanelowych?



Nadarienne
04-04-2011, 21:52
Witam! Na początek przepraszam, jeśli gdzieś już jest to omówione, ale nie mogłam znaleźć takiego przykładu.
Zacznę od początku - jestem totalnie zielona w temacie. Córa ma już skończone 14 miesięcy na jednorazówkach, jednak noszę się z zamiarem zakupienia i wypróbowania czegoś z wielo, zarazem przymierzając się powoli do uczenia nocnika.
Wracając do tematu. Upatrzyłam już sobie tutaj na forum śliczny zestaw flanelowych formowanek, który zdaje mi się, że będzie młodej pasował.
Pytanie teraz brzmi - jakie otulacze byłyby najlepsze, uwzględniając nadchodzące wiosnę/lato? Możecie mi coś polecić z własnych doświadczeń? Drugie pytanie, ile sztuk tych otulaczy średnio potrzeba mieć?

Z góry dzięki za pomoc!

pozdrawiam


edit: W którymś wątku właśnie obiło mi się o oczy, że wełniane najlepsze na lato. Ale i tak chętnie przyjmę wszelkie porady!

edoro
04-04-2011, 23:12
ja dopiero zaczęłam przygodę z wielo, ale powiem Ci, że mi 3 otulacze spokojnie wystarczają- z tym, że ja piorę je w rękach jak się pobrudzą, wieszam i za kilka godzin są suche:thumbs up: (no wrzucam je też z pieluchami do pralki tak co 3dni)

Wełniane gatki podobno na lato super- właśnie zamówiłam u siostry jedne (zresztą oladronia też robi;)- o tutaj (http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=53715))

Ale zanim lato nastąpi polecam FLIPa- jest rewelacyjny IMHO:D Właśnie leci do mnie drugi...

Laminatorka
05-04-2011, 14:34
ja lubię otulacz econobum. Flip też fajny.

Nadarienne
05-04-2011, 21:47
Dzięki za odpowiedzi!
Póki co zamówiłam wełniaczka u oladronia. Za innymi będę się jeszcze rozglądać, może uda się uchwycić coś ciekawego na bazarku tutejszym. ;)
FLIP mi już gdzieś tu mignął parę razy, będę musiała też doczytać co nieco.

pozdrawiam

andzia330
05-04-2011, 22:13
ja polecam Flipa!!! Rewelacja!