PDA

Zobacz pełną wersję : Indio Papaya



anka
26-09-2008, 03:46
czy Indio Flamingo? albo Leo Natur...no nie wiem ktora polecicie? a Papaye moze ktos ma? jakies fotki jak ten kolorek wyglada? kupic jakas chce bo sprzedalam swoja Nati i zostalam bez chusty :( ale juz teraz chcialabym taka chuste na dluzej :) a moze i juz na zawsze....pomozcie :)

Vega
26-09-2008, 07:22
Jak to ma być na zawsze to ja bym wzięła Leo... Flamingo i Papaya są z serii limitowanych i są cieńsze niż standardowe Indio.

kamilcia.xt
26-09-2008, 10:29
http://www.chusty.info/forum/viewtopic. ... ory+plecak (http://www.chusty.info/forum/viewtopic.php?t=5924&highlight=fotostory+plecak)

tu są zdjęcia mojej papai

kamilcia.xt
26-09-2008, 10:43
Flamingo i Papaya są z serii limitowanych i są cieńsze niż standardowe Indio.
fakt, są ciensze i mają jeszcze taką wadę że po praniu sie kurczą i trzeba porządnie rozprasować bo inaczej przy pierwszym noszeniu dziecko osiada, w przypadku Leo tego nie zauważyłam, jest to chyba praktyczniejsza chusta ale... nie taka piękna jak indio (IMHO)

I jeszcze jedna wada Indio, posiadanie jednego skutkuje pragnieniem nabycia kolejnych :D

monjan
26-09-2008, 11:51
bo kam twoje indio jest piekne
jak mama i córka:)

kobra
26-09-2008, 15:16
I jeszcze jedna wada Indio, posiadanie jednego skutkuje pragnieniem nabycia kolejnych :D

z tym sie zgodzie, mam dwa, trzecie zakupilam i do mnie idzie i jeszcze nad konopiami albo lnem rozmyslam, powstrzymuje mnie tylko strach przed mezem :D

anka
26-09-2008, 15:25
hmmm chyba sie skusze na Leosia a Indio moze pozniej? to jeszcze jedno pytanko: czy skoro te limitowane sa ciensze to nadaja sie na lato? czy moze lepsza Vatanai? :)

kamilcia.xt
26-09-2008, 15:46
limitowane jak najbardziej nadają sie na lato, chociaz vatanai oczywiście cieńsze są , najcieńsze z cienkich, ale przez tę cieńkość gorzej mi sie moją Karinę nosiło w Vatku tak gdzies od 7-8kg, więc od połowy lata przerzuciłam się na indio
a z Leosia będziesz Anko na pewno zadowolona , ma super nośność i mięciutki jest od początku


Monjan :thanks: za komplement!

anka
26-09-2008, 16:17
no to juz wiem wszystko! teraz kupie Leosia a pozniej Indio :) bardzo Wam dziekuje :D
i pozdrawiam Mame Karinki - mama Karinki :)