PDA

Zobacz pełną wersję : jak przerobić mt - prośba o pomoc



saraswati
01-04-2011, 20:55
chciałam założyć ten watek w dziale 'handmade', ale może Wy mi coś doradzicie?

miałam ergo, z którego byłam zadowolona, ale chciałam wypróbować coś innego...i kupiłam mt...niestety nie mogę do końca dogadać się z tymi pasami...sprzedać też go nie mogę - nie wiem dlaczego, ale nie ma w ogóle zainteresowania:/

tak właściwie, to nawet nie chciałabym go sprzedawać, bo jest bardzo ładne(tuli forest) i wymyśliłam, że może udałoby się je przerobić? Co sądzicie? Choćby ten dolny pas, by był normalnie zapinany, jak w ergo? myślicie, że jest to możliwe? znacie kogoś, kto podjąłby się takiej przeróbki?

Basinda
01-04-2011, 21:27
Jeżeli chodzi tylko o przerobienie w sensie skrócenia pasów i zrobienia zapięć to bez problemu można to zrobić. Z biodrowym jest łatwiej wystarczy mieć dobre klamry. Z ramiennymi trudniej bo trzeba "otworzyć" panel po bokach by wszyć mocowanie do zapięć. Myślę że "zwykła krawcowa" w twojej okolicy sobie z tym poradzi :)

saraswati
02-04-2011, 07:45
dzięki:) a jakie te zapięcia kupić, by mieć pewność, że nic się z tym nie stanie?

Meta
02-04-2011, 09:02
Dziewczyny kiedyś podpowiadały, żeby szukać w sklepach sportowych - poczytaj sobie TUTAJ (http://chusty.info/forum/showthread.php?t=4489)


I jeszcze tak na uboczu tematu ;)

Choćby ten dolny pas, by był normalnie zapinany, jak w ergo?
:lol::lol::lol: (tylko bez urazy, bo to niezłośliwie) - tradycyjnie i normalnie MT się wiążą i wiązały, klamry to nowomodny wymysł na użytek bardziej "stechnicyzowanych" ;) Klamry są zawodne, zawiązany supeł raczej nigdzie nie pęknie. Choć nie przeczę - klamry są wygodne i skracają czas zakładania nosidła

Anntenka
02-04-2011, 09:32
chciałam założyć ten watek w dziale 'handmade', ale może Wy mi coś doradzicie?

miałam ergo, z którego byłam zadowolona, ale chciałam wypróbować coś innego...i kupiłam mt...niestety nie mogę do końca dogadać się z tymi pasami...sprzedać też go nie mogę - nie wiem dlaczego, ale nie ma w ogóle zainteresowania:/

tak właściwie, to nawet nie chciałabym go sprzedawać, bo jest bardzo ładne(tuli forest) i wymyśliłam, że może udałoby się je przerobić? Co sądzicie? Choćby ten dolny pas, by był normalnie zapinany, jak w ergo? myślicie, że jest to możliwe? znacie kogoś, kto podjąłby się takiej przeróbki?

saraswati da się przerobić pasy na klamry
na www.taktyczni.pl mają klamry atestowane firmy nexus, ja stąd zamawiam właśnie
każda krawcowa Ci to zrobi tylko zwróć uwagę żeby przy wszywaniu bocznych mocowań do pasów ramiennych, wzmocniła czymś materiał podkładka flizelinowa powinna wystarczyć;

saraswati
03-04-2011, 08:08
dzięki za podpowiedzi:)

marta-la
01-05-2011, 23:22
klamry masz też tu http://www.wisport.com.pl/Klamry-27,0,gr,shop.html