PDA

Zobacz pełną wersję : Toruń



Jazzoo
29-12-2007, 01:25
Jeżeli chcesz pomóc, napisz jakie chusty możesz pokazać i z jakimi wiązaniami możesz pomóc. :D

Jeżeli potrzebujesz pomocy, daj znać! :wink:

sylwik
29-12-2007, 10:50
Mam dwa hoppy dlugie, jeden krotki i mam nadzieje wkroce didek nino.
Moge pomoc w plecazku, 2x, kieszonce, mniej wiecej. Ekspertem nie jestem. Nosze od pol roku (rowno juz) duzo.
Pozdrawiam
sylwia

pszczoła
23-06-2009, 11:57
Stos chust Klubu Kangura u mnie do pomacania i przymierzenia ZAWSZE:) Stos jest dośc płynny, więc wyliczać wszystkiego nie będę, ale zawiera chust pod dostatkiem.

No i służę pomocą przy dobieraniu chusty oraz w podstawowych wiązaniach.

witbor
23-06-2009, 14:05
Poda u mnie można. I poucha Lucky Baby XS, jakby co :p

pszczoła
23-06-2009, 14:14
O to ja poucha chętnie, bo mam w domu dwa, a żaden nie pasuje rozmiarem:frown
Kolejny pretekst do spotkania:p

ktosikowa
20-08-2009, 09:04
Mam MT, duże(na 2,5-latka) i na drugiego miętka czekam...Mogę je pokazywać zainteresowanym;)

pomidore
24-09-2009, 09:35
Pragne jak najszybciej stac się posiadaczką PIERWSZEJ chusty, ale potrzebuję trochę pomacać, pooglądać, popróbować i w ogóle... chusty jak dotąd w łapie nie miałam. Podoba mi się ellevill, ale nie wiem jaki rozmiar wybrać. :confused: a Marysia już czeka...

sylwik
24-09-2009, 12:41
Ja mam zare chocco ale bede sprzedawac wiec jesli chcesz pomacac to szybko pisz do mnie na priwa. Mam jeszcze pare innych chust. Jestem z Wrzosow.
pozdr
s.

muusia
24-09-2009, 20:06
Pragne jak najszybciej stac się posiadaczką PIERWSZEJ chusty, ale potrzebuję trochę pomacać, pooglądać, popróbować i w ogóle... chusty jak dotąd w łapie nie miałam. Podoba mi się ellevill, ale nie wiem jaki rozmiar wybrać. :confused: a Marysia już czeka...

kristi mogę Ci pożyczyć chustę, jeśli potrzebujesz czasu na zastanowienie, mam NATI NIAGARĘ w rozmiarze standard, ale nie chcę się jej pozbyć. Po prostu obecnie jej nie wykorzystujemy.

pomidore
02-10-2009, 12:07
kristi mogę Ci pożyczyć chustę, jeśli potrzebujesz czasu na zastanowienie, mam NATI NIAGARĘ w rozmiarze standard, ale nie chcę się jej pozbyć. Po prostu obecnie jej nie wykorzystujemy.

dzięki, już wybrałam:lol: