PDA

Zobacz pełną wersję : McBaby czyli Franio i jego mama Ola :)



McBaby
16-08-2007, 19:54
Dzień dobry :)
trafiłam do grona zwariowanych nosicielek jakieś 2-3 tygodnie temu :)
Bardzo mi się to podoba :)
A teraz kilka słów o mnie :)
Mam na imię Ola, mój synek Franio jest styczniowym bobaskiem :) Pojawił sie w naszym życiu w 10 miesięcy od naszego ślubu :) w niósł strasznie dużo radości w nasze życie. Wniósł też wiele zmian :)

Ja z zawodu (bardzo nie lubianego przeze mnie samą) jestem prawnikiem i pracowałam w zawodzie już od jakiegoś czasu czując że to nie to. Pojawienie się Frania okazało się zbawcze :) W ciąży musiałam leżeć a co się z tym wiąże miałam czas na przemyślenia i wymyśliłam: do pracy w zawodznie nie wracam, idę na psychologie i mam zamiar zająć się psychologią dziecięcą.
Mam nadzieję, że uda mi się zrobić szkolenie z Brazeltona i może za jakiś czas z Bobatha :) i będę robić to co lubię :)

Oczywiście stałam się wielką propagatorką chustonoszenia i mam już na swoim końcie: nawróconą teściową, bratową i koleżankę spacerową :)
i oby tak dalej :)

Swoją karierę chustową zaczęłam od Toronto Hoppediza, ale już mam Katję Didymosa :) i chętkę na kolejne. W tygodniu odbieram mamie maszynę i biorę się za samorobienie. W planach mam powrót do robienia na drutach :): jakieś geterki na nóżki, rączki, może czapki pod kolor ;)
Planów sporo :) więc poproszę o doping :)

A i czemu McBaby :) do czasów ciąży nigdy nie jadłam fast food :) ale gdy na teście pojawiły się 2 kreski okazało się, że tydzień bez junk to tydzień stracony i to był jedyny sposob na mdłości :) Jakimś cudem przytyłam w ciąży tylko 16 kg które już dawno poszły w zapomnienie :) I tak mój mały Franio został mianowany McBaby :)

Witam się z Wami :)

bonsai
17-08-2007, 13:34
Witamy...

Zazdroszczę "kolekcji" chust - ja narazie mam tylko 1 samoróbkę, no i jeszcze czekam na maleństwo do noszenia... ale już lada dzień będę wiedziała czy chustowanie mi [i mojemu Maciusiowi - tak ma mieć na imie] pasuje :D

marta
22-08-2007, 23:27
McBaby, a czy nie jesteś przypadkiem z Grójca?

monjan
03-10-2007, 08:56
aleks kieliszek to ty??:PP heloł!!!!

McBaby
03-10-2007, 09:30
Monjan no to ja :)
Dobrze, że i Ty tutaj :)

Jazzoo
03-10-2007, 10:34
Wiataj! :D :hello: