PDA

Zobacz pełną wersję : teeny fit Tots Bots



IwonaKM
28-03-2011, 19:25
moim zdaniem to najlepsze pieluszki AIO dla noworodka. W ramach wyprawki dla córeczki testowo zakupiłam jedną, a po pierwszym uzyciu, zamówiłam kolejne dwie.

Pieluszka jest malenka dla dziecka od 2,5 kg, wąska w kroku, nie robi dużej pupy, bez problemu mieści się pod ubrankiem.

Mimo małych rozmiarów jest chłonna, posiada podwójny wkład (wyciągany jęzor, który składa się na pół i umieszcza w kieszonce) i dodatkowy mały ale dosyć gruby wkład, który można umieścić w pieluszce w zalezności od potrzeby. Używamy wprawdzie krótko, dopiero dwa tygodnie, ale za to intensywnie, głownie na nocne zmiany i ani razu nam nie przeciekła.



Dzięki swojej budowie pieluszka dosyś szybko jak na AIO schnie. Uprana rano i wywieszona na suszarce w pobliżu kaloryfera, na noc jest już sucha i gotowa do użycia.



Teeny fit jest też cieszącą wzrok, ładną pieluszką.



Moja faworytka dla noworodka.

ewaibartek
28-03-2011, 20:43
no to dawaj zdjecie na pupie :)

IwonaKM
29-03-2011, 22:51
pieluszka Teeny Fit na pupci mojej córeczki (3250g)

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/zb/qh/9k34/nUBOdMf4KKvFH4OqxX.jpg

Alkestis
30-03-2011, 10:07
Jak śliczna modelka :heart:. Żałuję teraz trochę, że my się pieluszkujemy od niedawna :duh:

ewaibartek
30-03-2011, 19:12
no rewelacja :)

ela84
28-05-2011, 15:02
Mam 4 takie pieluszki - na razie czekają na pierwsze obsikanie :) Ale mogę już napisać, że są śliczne, bardzo starannie wykonane, wyglądają zgrabnie, po upraniu szybko wyschły i w porównaniu do kieszonek 'one size' są malusieńkie. Na oko pasują do najmniejszych niemowlęcych ubranek. Te pieluchy 'od 4 kg' rzadko chyba mieszczą się w body czy śpioszkach w rozm. 62.

IwonaKM
28-05-2011, 16:15
ela84 mam nadzieję, że będziesz zadowolona. Moja córeczka za tydzień kończy 3 miesiące i jeszcze się w Teeny Fit mieści. Od jakiegoś czasu mentalnie przygotowuję się do rozstania z tymi pieluszkami (czekam już na Easy Fit), mimo iz w międzyczasie zakupilam rózne, to te nadal są moimi faworytkami, które nigdy mnie nie zawiodły.Co ważne po 2,5 miesiąca używania pieluchy bardzo malo się zniszczyły. Kolor PULa nie wypłowiał, wewnętrzna warstwa się super dopiera i nadal jest miękka.

ela84
07-08-2011, 21:43
Nie zawiodłam się, naprawdę polecam, po miesiącu używania - intensywnego! - pieluszki wyglądają jak nowe. Szkoda, że Tomek z nich wyrasta. Nie przeciekają - na razie korzystaliśmy z pieluch bez dodatkowego wkładu, ale chyba zacznę go używać. Rzepy są mocne i pozwalają na dobrze dopasowanie. Bardzo zgrabna pieluszka i dobra na początek.

DOMI
15-09-2012, 21:21
potwierdzam zalety i choć używałyśmy sporadycznie, warto było je kupić choć dla samego wyglądu i jakości

gilese
29-09-2012, 20:52
Mieliśmy trzy białą, w owocki i gwiazdki, używaliśmy intensywnie do jakiś 5 kg, czyli u nas ok 3 miesiące. Bardzo chłonne pieluszki i miękkie. Dobrze chłoną mleczne kupy, nic nie przecieka i nie robią dużej pupy. Minusem jest dość długie schnięcie, mają pul więc nie można ich wieszać na kaloryferze, w sezonie wiosennym schły dość długo, latem na zewnątrz na słoneczku znacznie krócej. Polecam, warto kupić szczególnie na wyjścia.

kahulec
11-02-2013, 16:53
odgrzebuję temat :) ktoś jeszcze używał? bo póki co same ochy i achy aż się wierzyć nie chce :lol:...pieluszki trochę kosztują więc wolałabym najpierw poczytać. Kogoś zawiodły? czy rzeczywiście rewelacja

magnez
11-02-2013, 16:56
Nie wiem jak tiny fit, bo za krótko używałam, ale easy fit (takie same tylko większe) po kilku miesiącach zaczęły mi łysieć.

kahulec
13-02-2013, 15:57
Łysieć? ... co to znaczy jak pieluszka łysieje?:razz::shock:

magnez
13-02-2013, 16:25
Ten bambusowy język stracił włosie, to dotyczy v. 2 , obecna seria v. 3 nie ma bambusa tylko minky i nie łysieje (przynajmniej na razie);-)

kahulec
14-02-2013, 14:49
kupiłam 3 takie pieluszki i nie mogę wyjść z zachwytu jakie one piękne!!! stosik rośnie a mała dopiero w maju się pojawi...:oops:

mj156
06-03-2014, 16:14
ja też już zakupiłam teeny fit :) a malutka pojawi się w kwietniu :) co jak co muszę przyznać że są prześliczne, mięciutkie, zgrabniutkie i mam nadzieję że będę z nich bardzo zadowolona :)
ps
jak się sprawują napiszę po sprawdzeniu

Pondo
06-03-2014, 20:40
A ja po raz drugi kupiłam teeny fit dla noworodka, ponieważ przy drugim (przy pierwszej chyba ich jeszcze nie było) okazały się najlepszymi pieluszkami na super wyjścia- lekarz, rodzina etc, nowa pieluszka jest stosunkowo droga, na krótko wystarczy - bo rzeczywiście trzy miesiące to chyba max, ale jak najbardziej WARTA zakupu, niezawodna. ładnie się dopasowuje, nie spiera, rzepy trwałe.

PS. wg mnie po wysunięciu języka, schnie stosunkowo szybko, zdecydowanie szybciej niż np ittibitti. Ja w ogóle, lubię pieluszki z wysuwanym językiem typu real easy, bo naprawdę szybko schną i fajnie się dopierają.

Agulinka
20-01-2015, 12:28
(...) na krótko wystarczy - bo rzeczywiście trzy miesiące to chyba max, ale jak najbardziej WARTA zakupu, niezawodna. ładnie się dopasowuje, nie spiera, rzepy trwałe.

u nas już za mała - 1,5 miesiąca, także zależy od dziecka, ale bardzo polecam, nie robi dużej pupy, wystarczająco chłonna, wygodna i bardzo ładna, nawet po kilku dzieciach wygląda jak nowa.

Dreamcatcher2
22-01-2015, 14:22
ja uwielbiam T Botsy: sa super miekkie, wklady chlonne, szczegolnie wersja 2 czyli pomieszanie mikrofibry z bambusem. Polecam!

kaisa
29-01-2015, 23:09
U nas teeny fit v2 wystarczyły na 1,5miesiąca (gdzieś tak do 5,5kg), ale pomimo że służyły tak krótko, uważam że warto było je kupić.
Używałam ich głównie w nocy, kiedy szybko trzeba było przebrać młodego, a ja nie miałam jeszcze wprawy z otulaczami i formowankami.
Schły też bardzo szybko, pranie rano, wieczorem już suche.
Teraz używamy easy fit, ale tylko na dzień, bo nocą rządzą formowanki.