PDA

Zobacz pełną wersję : właścicielki BONDOLINO - prośbę mam



Anntenka
27-03-2011, 00:43
Czy ktoś mógłby wrzucić tutaj fotkę Bondolino z bliska, albo posłać mi na tullimy@gazeta.pl?
Chodzi mi głównie i szczególnie o system trójkątów powodujących zmianę rozmiaru nosidła na większy, poszerzających panel przy kolankach dziecka.
Mam pewien raczkujący pomysł na wielorozmiarowość nosidła a nie chciałabym nie daj Boże przypisywać sobie autorstwa cudzego rozwiązania.
Niestety nie było mi dane nigdy macać Bondolino, a po zdjęciach widzę że jednak trójkąty powiększające tam są.
Dzięki z góry.

Anntenka
31-03-2011, 10:34
anonimowej fotografce ;) dziękuję za fotki :jump::thanks:

s0nata
31-03-2011, 14:27
e, to ja :) wczoraj pw pisałam :-)

Anntenka
31-03-2011, 15:33
wiem :)
nie wiedziałam czy chcesz się ujawniać to wstawiłam ";)" po anonimowej fotografce :D
dzięki

marta-la
01-04-2011, 11:48
Czy ktoś mógłby wrzucić tutaj fotkę Bondolino z bliska, albo posłać mi na tullimy@gazeta.pl?
Chodzi mi głównie i szczególnie o system trójkątów powodujących zmianę rozmiaru nosidła na większy, poszerzających panel przy kolankach dziecka.
Mam pewien raczkujący pomysł na wielorozmiarowość nosidła a nie chciałabym nie daj Boże przypisywać sobie autorstwa cudzego rozwiązania.
Niestety nie było mi dane nigdy macać Bondolino, a po zdjęciach widzę że jednak trójkąty powiększające tam są.
Dzięki z góry.
A to nie jest patent Ani z Tulikowa ? :o

s0nata
01-04-2011, 14:18
marta, przesłać Ci foty? ;) bo niestety nosidła od Ani nie było mi dane nawet pomacać :(

miumi
11-05-2011, 19:45
U mnie w Bondku te trójkąty się nie sprawdziły, jakoś tak się wyginały i niewiele było z nich pożytku.

nieznajowa
11-05-2011, 21:00
U mnie sie sprawdzają. Mimo, że dzieć drobny i uzywalam nosidła wcześnie bo od 6 m-ca to od razu musiałam ich użyć.