PDA

Zobacz pełną wersję : Natibaby Hokkaido z konopiami



Cobra
22-03-2011, 23:53
Skoro już poleciały chusty do nowych właścicielek a wątku nie widzę to zaczynam :)

Zaczną skromnie: otworzyłam pudełko i ... oniemiałam! Tak pięknego wzoru już dawno nie widziałam! I te kolory - przepiękne, srebrne, połyskujące na słońcu! Gra świateł jak w leśnych pajęczynach! No jednym słowem cuuudo!

a potem wzięłam je do ręki... i trwały poziomo niczym deska, w poziomie i równolegle do świata... nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać.

pierwsza próba motania - kieszonka. Nieudana bo nie dałam rady podociągać a o podwójnym węźle w ogóle mowy nie było! Prędzej bym własną ikeowską pólkę w płaski zawiązała niż Hokkaido przed upraniem... ale mimo wszystko 9 kilo szczęścia nie ważyło nic!

teraz schnie sobie grzecznie na wieszaczkach i już czuję w dotyku że z opcji "albo ja albo one" jednak wygrałam ja bo zaczęły się łamać. Nie wiem czy prasować czy nie. Jeszcze się muszę nad tym zastanowić.

Jutro wielkie testowanie po praniu w 40st i wirowaniu na 1200 obr/min. Pewnie też zrobię jakieś foty to dodam.

A co wy o niej sądzicie?

edit: dla tych co nie miały w ręku jeszcze - konopie są dodane do włókna w wątku a nie w osnowie ;) i są bardzo (ale to na prawdę bardzo) gęsto tkane!

Mayka1981
22-03-2011, 23:54
ten wąteczek? http://chusty.info/forum/showthread.php?t=53276&highlight=konopie ;)

Cobra
23-03-2011, 00:01
dzięki kochanie, widać ze mało sypiam od półtora roku :hide: