PDA

Zobacz pełną wersję : czy ktoś zna kieszonki BabyLand?



Anyczka
18-03-2011, 18:56
Znalazłam na allegro, najtańsze chyba z możliwych - ktoś zna? Może do czegoś porównać?

http://allegro.pl/pieluszki-wielorazowe-babyland-13-kolorow-wawa-i1504535790.html

magnolia
18-03-2011, 21:01
ja mam jedną - jest całkiem ok; rozmiarowo dość mała, dużo mniejsza od minkee tanich, nada się spokojnie na noworodka, ale na 2latka to juz raczej chyba średnio, no chyba że bardzo małego... mój prawie pięciomiesięczniak już od dawna chodzi w rozpiętych wszystkich napkach... nie obciska ud (ma specjalne napki dodatkowe przy udkach też, które można zapiąć przy chudszym dziecku i rozpiąć przy grubszym)... mikropolarek fajny, podobny do naugty baby... ja do tej pory stosuję ją z jedną dużą wkładką od bg i 1.5 godziny wytrzymuje czasem dwie... ale dla takiego powyżej roczniaka to czasem mi przeciekała przy gumkach (przy starszaku) z dwiema oryginalnymi wkładkami...
ogólnie warto mieć nawet dużo jeżeli się planuje nimi noworodka pieluchować, szczególnie za tę cenę, ale potem trzeba je będzie raczej wymienić na coś większego...no chyba że dziecię nie urośnie za bardzo;)
edit. wydaje mi się, że były recenzowane w dziale recenzji

Wiewiórka
18-03-2011, 23:54
miałam z hello kitty i byłam zadowolona, mam też tą zieloną z tygryskami ale z naszywką Papoose, choć identyczna. To mała kieszonka, będzie w sam raz dla noworodka, bo tanie minkee to nie. Kupić warto, ale nie tylko te kieszonki, najfajniejsza jest różnorodność. Ja jeszcze dokupię dla małego

aser
25-03-2011, 16:18
ja mam zieloną jest ok, ale czasem mam wrażenie jakby była taka gumowa od środka może przez to że ten pul jet ciut grubszy niż np w BG czy FB ALE JAK ZA TA CENĘ TO JEST OK :lol:

kawiareczka
31-03-2011, 21:05
mam trzy- jestem z nich bardzo zadowolona. Nosi je mój roczniak-10kg, i jest jeszcze spory zapas, wg mnie noworodek się w nich utopi. Jak zapnę młodego to ma wolne dwie górne napy (te środkowe). Mogę porównać do tych co mam i najbardziej podobne są do Fuzzi Bunz One Size (choć te drugie są nieco mniejsze). W sumie różnią się tylko tym, że FB mają dodatkowe gumki do regulacji oraz podwójną wkładkę. I może nieco lepszy polarek ale to rzecz niemal niezauważalna a może ja chcę zobaczyć bo FB jednak jest dużo droższa, hehe.