PDA

Zobacz pełną wersję : Nowe, ulepszone kieszonki LennyLamb + wkłady bambusowe



paskowka
16-03-2011, 14:25
Zapraszam do recenzji wszystkie osoby, które miały przyjemność testować lub użytkować nowe, ulepszone pieluszki LennyLamb i wkłady bambusowe.

panthera
28-03-2011, 19:12
będę pierwsza:D

Pieluszka mięciutka i milutka, nawet rzep jakiś mniej sztywny. Trzyma dobrze.
zastanawiałam się czy metalowe napki mogą jakoś zaszkodzić, ale przecież w ubrankach tez są...
prałam w woreczku żeby nie hałasowały :D, trzymają mocno i łatwo się je zapina.
Choć to one size to mi się zdaje ze taki większy. dość szerokie w kroczku, dobre do spania. wkładka była nowa więc trudno mi chłonność oceniać, ale dzienną drzemkę wytrzymała. jest też baaardzo długa i można ja składać na kilka sposobów w zależności od inwencji i wieku dziecka (ja składałam na 3)
Nic się nie odciska, nie uwiera. w porównaniu ze starymi LL - te są o niebo lepsze.

a poza tym wizualnie - ja uwielbiam paseczki więc bardzo mi się podobają.

ewaibartek
13-04-2011, 09:19
co tu zadnych recenzji ? czekamy bo jestesmy ciekawi :)

martalicja
21-05-2011, 09:13
Testowałam właśnie tę pieluszkę.
Wrażenia jak najbardziej pozytywne.
Mikropolar faktycznie fajnej jakości, bardzo dobrze odprowadził wilgoć do wkładu.
Wkład też okazał się chłonny, zdecydowanie bardziej chłonny od wszelkich mikrofibrowych.
A do tego można poskładać na 3 lub na 4 (ja złożyłam na 3). nie dokładałam wkładki bawełnianej.
Schnie dość szybko.
O! i rzep bardzo fajny, mięciutki, trzyma bdb.
Chętnie bym sobie tę pieluszkę zostawiła dla Milki (oj chyba trzeba zakupić):lol:

W pierwszej chwili nie byłam pewna co myśleć o napkach metalowych, ale nie sprawiły żadnego problemu :)

pasqda
23-06-2011, 10:00
Mam nadzieję, że to tutaj się wpisuje recenzje wkładek. Miałam 5 sztuk tych długich bambusowych.

Długość super! Niestety trochę sztywne, ale fajnie chłoną. Wkładałam raczej same wkładki i na to otulacz (flip albo CP) ogólnie układały się dość fajnie, ale gdyby były bardziej miękkie byłyby super. A tak to tylko takie średnie. Co do chłonności to ciężko mi powiedzieć, bo u nas ostatnio mały jak zrobi siusiu to prowadzi nas na nocnik. Ale po jednym siku stwierdzam, że wkładka przyjęłaby spokojnie dużo więcej.

Dzięki za możliwość testowania.

Aniamama
05-07-2011, 22:52
ja testowałam pieluszkę , była fajna chlonność świetna, jedne co nie podobało mi się to rzepy .Ale ja jestem zboczona pod tym kontem , wszystkie pieluszki przerobiłam na napki.

ewaibartek
06-07-2011, 18:08
testowałam i...
pieluszka mieciutka,rzep mega mocny,ale tu mam uwagę,ze powinien być takiej samej szerokości jak ta częć do ktorej się zapina,bo na przykład u mojego dziecia pieluszka się troszkę zawijała i rzep go mogł troche drażnic
co do wkładów już sie gdzieś wypowiedziałam,aczkolwiek w tej pieluszce nie zauważyłam żeby mu specjalnie jakoś szerokość przeszkadzała :) chłonność bardzo fajna

ogólnie ocena 4+

moniska
08-07-2011, 15:44
zaczynam swoją przygodę testową i na gorąco będę się dzielić spostrzeżeniami:
- rzepy MEGA mocne, bo trudno mi było je odczepić od boczków, by zapiąć, jednak przy zapinaniu, ten naszyty "na brzuszku", jak pisała ewaibartek zdecydowanie za wąski;
- pielucha mimo zapięcia do końca zsunęła się małemu z pupy w trakcie leżenia na macie!...
- na początku spodobało mi się, że jest szeroka, bo ładnie otuliła nóżki, ale po tym jak zjechała, to nie wiem.... zobaczymy dalej;

Ciąg dalszy:
- wkład długi, można różnie składać, standardowo wychodzi na 3, z racji, że mam chopa, to próbowałam inaczej i złożyć pikuś, ale włożyć do kieszonki - no było to dość trudne;
- mam wrażenie, że szybko otulacz PULowy przeciekł, bo nie wierzę, żeby mały zrobił takie siku dookoła, żeby przód był mokry, a długo w pieluszce nie był.

ŚWIETNA kolorystyka! Te paseczki na granatowym tle bardzo mi się podobają. :love: chciałabym takie MIEĆ :love:

Ogromna zaleta, pieluszka prawie błyskawicznie schnie, wkład składany chłonny a przez to że składany ładnie schnie! Bardzo mi się to podoba :)

Generalnie fajna pieluszka, na pewno nie na noc, ani na dlugie spacery. Ale tak na co dzień, chętnie bym ją zakupiła :)

Marti
27-07-2011, 22:55
Pieluszka bardzo ładna, miła w dotyku, mięciutka, bardzo ładnie i starannie wykonana - z dbałością o szczegóły.
Ładnie się układa, napy dobrze trzymają przy regulowaniu długości. Osobiście wolałabym tylko, żeby była nieco węższa w kroku.
Wkład świetny - można go składać wg potrzeb, bardzo dobrze chłonie. Nie zaliczyliśmy żadnego przecieku.
Pieluszka dobrze się pierze, szybko schnie.
Jestem z niej bardzo zadowolona i dziękuję za możliwość testowania.

anitanelka
28-07-2011, 09:17
Testowałam wkłady

Długość fajna, chłonność też ok.
Ciutkę sztywne, ale to do przyjęcia. Dla nas niestety za szerokie. Pasowały mi tylko do dwóch pieluszek, ewentualnie do otulacza ale ta opcja nie dla nas...

Ogólnie oceniam na 4+ ;)