PDA

Zobacz pełną wersję : Vombti lniana



Wiewiórka
03-03-2011, 23:04
Co sądzicie o Vombati długiej lnianej? Znalazłam tylko recenzje Vombati kółkowej> Napiszcie coś konkretnego

Wiewiórka
04-03-2011, 08:45
:hey:

kutylanka
22-05-2011, 21:46
A ja właśnie też chciałam się dowiedzieć, więc może już coś ktoś sądzi? :hello:

hkama
20-06-2011, 11:43
Miałam i chusta wykonana ze starannoscia,mieciutka,super sie wiaze(malutki wezel),dobrze dociaga,generalnie byloby wszystko dobrze gdyby nie nosnosc.Motalam 6-7 kilowego najwiecej malucha i niestety czułam ciezar dziecka.Wymagan co do nosnosch nie mam duzych ale po godzinnym noszeniu plecy bolaly mnie dosc mocno,na ramionach pozostawaly czerwone slady.Chuste oceniam na cztery,gdyby nie ta nosnosc slatbiutka byloby piec.

Georgina
16-08-2011, 10:48
Posiadam chustę lnianą od Vombati, motam w nią Jagódkę od prawie 11 miesięcy.
Potwierdzam staranność wykonania i miękkość materiału. Dobrze się wiąże i dociąga. Kolor praktyczny -ciemna zieleń. Materiał się gniecie, ale to normalne, bo w końcu to jest len.
Dziecko się w niej nie poci. Świetna na lato i na zimę.
Początkowo nie odczuwałam ciężaru dziecka. Teraz czuję (prawie 9 kg). Tak jak poprzedniczkę,bolą mnie ramiona po długim, kilkugodzinnym noszeniu i zostają czerwone ślady. Niestety, nie mam porównania z innymi chustami, nigdy nie wiązałam małej w chusty innych producentów, więc nie mogę stwierdzić, czy chusta ma słabą nośność, czy nie.