PDA

Zobacz pełną wersję : Witam



bonsai
08-08-2007, 18:54
Witam...
Właśnie dołączyłam do tego forum - planuję w najbliższym czasie kupić sobie chustę wiązaną - jak dobrze pójdzie to może uda mi się przed pierwszym spotkniem z moim Maciusiem..
Maciuś to mój maleńki syneczek - narazie go jeszcze na oczy nie zobaczyłam, ale mam nadzieję, że lada dzień się pokaże :wink: ... właśnie kończę 37 tydzień ciąży :D

Co do mnie, to będę młodą mamusią - mam jeszcze 18 lat, za 2 miesiące szykują mi się 19 urodzinki... Maciuś planowanym dzieckiem nie jest, ale za to chcianym na 100% :wink: ... obecnie skończyłam LO w Gliwicach, a za rok wybieram się na studia do Krakowa [zaoczne - będę musiała dojeżdżać] - chciałabym studiować moją ukochaną zootechnikę... W chwili obecnej siedzę cały czas w domku i się lenię, a jedynym moim obowiązkiem jest zajowanie się zwierzakami - mam psa, kota i 3 szczury [3 wiedźmami zwane :twisted: ]

Co jeszcze o sobie napisać nie wiem... jak coś chcecie wiedzieć to pyatć śmiało, obiecuję nie gryźć :D

kajkasz1
13-08-2007, 00:11
Witamy wśród zwariowanych "szmaciar". Mam nadzieję, że do czegoś się przydamy. A Maciej to piękne imię. Czekamy na wieści, jak się "wykluje" i na fotki oczywiście!

bonsai
13-08-2007, 15:48
Mały kluje się jakby chciał a nie mógł :wink: ... już 5 dzień męczą mnie skurcze przepowiadające - wcześniej zdażały się od czau do czasu, a teraz mam je prawie cały czas :(
No i u lekarza wylądowałam - okazło się, że po ostatniom pobieraniu krwi [we wtorek - nie mam anemii :D ] wdało mi się zapalenie żyły :?