PDA

Zobacz pełną wersję : Co źle robię???



dziunka
28-02-2011, 13:26
Chuścioch - 12 kg było miesiąc temu.

Z przodu - wysiadają mi biodra. Nie jestem w stanie nosić dłuzej niż pół godziny. No chyba ze nie chodzę, a stoję w miejscu to nie boli mnie nic. W sobotę przeszłam tak ok. 4 km i myślałam że biodra rozjadą mi się na boki, do wieczora kulałam.

Na plecach - wysiadają mi kolana. Mam wrażenie że zaraz mi rozlecą się na kawałki.

Na boku - wiadomo, wysiada ramię i jestem ogólnie skrzywiona:roll:

Tak liczyłam że latem się więcej ponosimy ale chyba nie jak tak dalej pójdzie.

Pocieszcie mnie ze macie to samo, albo nie, pocieszcie mnie że tak miałyście i udało się to zwalczyć:mrgreen:

Nowy chuścioch nie wchodzi w grę:ninja:

hexi
28-02-2011, 13:41
z przodu takiego ciezarka juz nie nosze - no czasem ale godzine max
z tylu nosze dalej starszego-20kg
ale trzeba pamietac ze to jest dodatkowe, spore, obciazenie i jak przy kazdym treningu zaczynac powoli, malymi kroczkami dajac czas miesniom i stawom do przyzwyczajenia sie. wazne jest tez dobre wiazanie. przy takiej wadze,bez wzgledu na chuste czy nosidlo, jakiekolwiek niedociagniecie po jakims czasie daje o sobie dosc bolesnie znac :)

Kasia.234
28-02-2011, 13:46
Ja 12 kg noszę z przodu, tylko w chuście. Fakt, największe znaczenie ma dokładne zawiązanie. Jak noszę dłużej to czuję (ostatnio spacer chyba 2-godzinny), dodatkowo moje dziecko lubi sobie poskakać ;)
Wiosną planuję nosić na plecach, ale to w nosidle, z wypełnionymi pasami. Mam nadzieję, że będzie wygodnie ;)

dziunka
28-02-2011, 14:19
No właśnie, Ciebie Kasiu ostatnio widziałam i stwierdziłam ze skoro Ty nosisz synka z przodu to i ja dam radę, a niestety :(

Złe dociągnięcie? Może skoro motamy się na kurtkę, Asia w kombinezonie...bardzo możliwe, choć A zawsze mi pomaga się doooociągnąć ;)

A dla Ciebie Hexi SZACUN, 20 kg:omg:

Kasia.234
28-02-2011, 15:01
Ale ja nosze prawie codziennie, od dwóch lat, więc jestem zaprawiona ;)
No i ja noszę pod kurtkę, tak jest wg mnie łatwiej zawiązać.

hexi
28-02-2011, 15:13
:lol: no sporo chlopak wazy
ale czasem potachac go trzeba :)
hardcore zaczyna sie kiedy trzeba tachac obu :lool: ;)
a wracajac do twojego problemu - sadze ze pies jest pogrzebany w tym noszeniu na kurtke - w takiej sytuacji imo tylko nosidlo sie sprawdza, a wlasciwie bardziej nawet MT, chusty nie masz szans dokladnie dociagnac
zobacz czy jak zawiazesz pod kurtke (mezowi zabiez ;) ) tez bedzie cie bolalo po jakims czasie

dziunka
28-02-2011, 20:32
Kasiu ja też noszę prawie codziennie, a wogóle teraz jak jesteśmy bez auta :roll:

Hexi w kurtce męża i z Asią się utopię:lol::lol::lol: byle do wiossssnyyyy!

Guest
28-02-2011, 20:41
Gosia my smigamy codzinnie w mt na kurtkę właśnie.Jak chcesz to mogę Ci na parę dni pożyczyć, w końcu codziennie jestem w Twoim regione ;)

dziunka
01-03-2011, 10:33
Ja mam mt od Sylwi_lublin (o ile dobrze pamiętam) szyte przez nią ale albo nie umiem go założyć albo Asia na nie za mała/za gruba/ za nie wiem co ;)

A spotkać się musimy w końcu!

Karolcia
09-03-2011, 10:57
Mi ciężkie dziecko świetnie nosi kieszonka.

Czy wszystkie plecaki noszą Ci tak samo? Dla mniej najwygodniejszy był plecak hanti, krzyżowy. Prosty nauczyłam się dobrze motać dopiero na synu i moim zdaniem nie jest taki "prosty" jeśli ma dobrze ponieść.

Można zmienić szmatkę - ciężkie dzieci świetnie noszą konopie!

Albo MT - z pasami wypełnionym lub nie. Może chustoMT.

Córkę nosiłam trochę na kurtce, syna pod kurtkę. Różnica ogromna! Nikt mnie już nie namówi, by motać na kurtce.
A w ogóle to łatwiej tak dociągnąć MT czy nosidło.

Dasz radę!
Ja zaczęłam nosić córkę jak ważyła 8 kg. Dziś waży 13kg i spokojnie mogę ją ponosić dalej.

maria.wiktoria
15-03-2011, 21:45
O to ja tez, bo umieram z bolu kregoslupa...ostatnie 2 tyg. nosilam tylko w nosidle, bo ciagle cos, no ale nic mnie nie bolalo. Dzisiaj 2h spacer w chuscie, didek lisa, i myslalam ze nie wydoje po godzinie chodzenia. Wczesniej mialam grecje i wydaje mi sie, ze wiazanie lisy w ogole mi nie idzie, chociaz wszystko robie tak jak z grecja. No i pytanie: czy to mozliwe, ze cos zle wiaze? chlopak pewnie ma juz z 10kg, ale nie wiem dokladnie, bo 3mies temu sie ostatnio warzylismy.
Czy to moze byc spowodowane chusta? Bo gdzie wyczytalam, ze lisa to tak do maks 12kg.