PDA

Zobacz pełną wersję : o lalkach - TAKICH ;)



mi.
28-02-2011, 10:01
czyli specjalnych, profesjonalnych, dociążonych itd.

czy ktoś ma?
jak to jest z nimi?
czym one się różnią?
ile kosztują?
gdzie kupować?

Kasia
01-03-2011, 16:17
czyli specjalną, profesjonalną, dociążoną itd.

czy ktoś ma?
jak to jest z nimi?
czym one się różnią?
ile kosztują?

Jesli szukasz gotowej lalki, to maja ceny od 70 do 120 euro. Roznia sie:
- dlugoscia i ciezarem
- buziami, kolorem oczu, obecnoscia badz nie rzes ;)
- ksztaltem zadka
- dlugoscia winylowych wstawek
- poziomem ftalanow w winylu

Sa 4 firmy, ktore robia profesjonalne lalki. Zazwyczaj kazdemu pasuje co innego, trzeba przymierzyc ;)

Ripley
01-03-2011, 18:25
Kasiu, a możesz napisać którą konkretnie ty polecasz/używasz? mi, przepraszam, że się wcinam!

sandy.pit
01-03-2011, 19:55
dołączam do próśb
czy... mogłabyś podać nazwy tych firm?

Kasia
01-03-2011, 23:01
Pracuje ze wszystkimi czteroma markami, mam kilkanascie lal warsztatowych. Choc kazdy z kursantow ma inne preferencje, to lubi powiazac raz jedna lalke raz druga. Trzeba duzej wprawy, zeby zauwazyc roznice w budowie "stawow biodrowych", choc ta roznica jest. Latwiej rzuca sie w oczy roznica w cenach ;)

Niezrecznie mi tu w watku kupie pisac o konkretnych firmach, choc sama ich nie sprzedaje. Jesli chcecie informacje, na co warto zwrocic uwage, zeby wybrac cos rozsadnego, to dajcie znac na mojego chustomaniowego maila. Jedna z tych firm nie sprzedaje poza Niemcy, ale trzy pozostale tak.

mi.
01-03-2011, 23:03
zawsze mogę poprosić o przeniesienie wątku :)
a taka wiedza w cenie!

sandy.pit
01-03-2011, 23:08
zawsze mogę poprosić o przeniesienie wątku :)
a taka wiedza w cenie!

no właśnie. wiedza tajemna ;)
Mi. będziesz pisać do Kasi? nie będziemy obie zaśmiecać wtedy.

Pasiata
01-03-2011, 23:10
no właśnie. wiedza tajemna ;)
Mi. będziesz pisać do Kasi? nie będziemy obie zaśmiecać wtedy.

to jak będziecie mieć info, to się podzielcie wiedzą tejemną Dobre Kobiety ;-)

mi.
01-03-2011, 23:10
poprosiłam mart o przeniesienie wątku :)

piszcie, piszcie wszystko co wiecie!

Kasia
02-03-2011, 00:18
to jak będziecie mieć info, to się podzielcie wiedzą tejemną Dobre Kobiety ;-)


Wiedza nie jest tajemna, po prostu dobor lalek to indywidualne preferencje prowadzacych szkolenia. Ja mam swoje wypracowane techniki, choc nie ukrywam, ze przeszlam przez rozne atrakcje, lacznie z odpadajacymi konczynami lalek za gruba kase ;)

Na pewno mialyscie na zajeciach okazje poprobowac roznych lalek- i jakie sa Wasze odczucia? Co Wam odpowiadalo, a co nie? Powiedzcie, a bedzie mi latwiej zrobic charakterystyke moich.

sandy.pit
02-03-2011, 00:50
ha!
no właśnie nie wiem!
były dwa rodzaje lalek
były Julchen z Gustav Adolf Dietz (ale w sieci nie mogę takich znaleźć, mimo że zapamiętałam nazwę) i była lalka określona jako hoppedizowa ;)
na pytanie o lalki wszyscy mowią to co Ty Kasiu w pierwszym poście - no są. są różne, ceny są różne, ceny nie świadczą wcale o jakości, co kto lubi.
a ja bym sobie chciała sprawdzić konkretnie, gdzie mogę co i za ile kupić. o! :)

Kasia
02-03-2011, 21:57
Jak juz pisalam przed chwila tutaj:
http://chusty.info/forum/showthread.php?t=52037

oprocz tych, ktore podalas innych w sieci nie znajdziesz. Ich producenci kieruja sie do swiatka doradcow i zazwyczaj reklamuja przez uczestnictwo w imprezach towarzyszacych konferencjom i targom.

Cena zalezy po czesci od tego, czy chcesz miec standardowego niemowlaka czy lalke np. do wiazania na plecach. Ta druga jest tez swietna do MT.

Truskawka pojechala dalej watkiem, nie mam warunkow, zeby sie powtarzac - skocz na doradcow i przeczytaj. W razie czego mam foty tej mojej trzodki.

mi.
02-03-2011, 22:43
no, to sobie poczytam... :roll:

sandy.pit
02-03-2011, 22:53
mi. pw