PDA

Zobacz pełną wersję : jaka długość dla mnie



picikola
17-09-2008, 21:56
Jaką długość powinnam kupić, mam 164 i ok 60kg, ale pewnie szybko z 5kg zniknie (może z 10 ) rozm36-38, no i noworodka mam czyli wchodzą w rachubę te najbardziej chustożerne wiązania, zgadza się?
Teraz mam elastykii nawet nie wiem jak sie to nazywa w co się wiążemy, obie mają ok 5 m i ogonki zostają nie za długie.

landa
17-09-2008, 22:01
Ja bym chyba rozważyła 4,2m. Jestem trochę niższa i raczej bliżej mi w tej chwili do 34 niż 36 rozmiaru, ale dłuższej chusty bym nie szukała, bo one w rzeczywistości i tak zwykle sporo więcej cm mają.

natala
17-09-2008, 22:28
[quote="landa":dk7velwl]Ja bym chyba rozważyła 4,2m. Jestem trochę niższa i raczej bliżej mi w tej chwili do 34 niż 36 rozmiaru, ale dłuższej chusty bym nie szukała, bo one w rzeczywistości i tak zwykle sporo więcej cm mają.

tonieja
17-09-2008, 23:07
odpisała Ci już na na innym wątku. Mam dokładnie Twoje wymiary i dla mnie długość 4,5 jest idealna. 4,2 byłaby na pewno za mała na kieszonkę, wiązałabyś pewnie na skosach a to dla mnie nie było komfortowe.

Vega
18-09-2008, 11:34
Hmm... ja mam 165, wagę nieco wyższą - ciuchy 40 i z 5 też wiążę kieszonkę.

Chyba najlepiej byłoby spotkać się z jakąś dziewczyną, która ma kilka chust i przymierzyć. Masz taką możliwość? Poszukaj w podforum Pomocne Chustomamy kogo masz najbliżej.

lidka
18-09-2008, 11:43
To ja też hmmm... :wink:
167 cm, waga 56kg, rozmiar 38 z długości 4,2m wiążę kieszonkę spokojnie.
Nie na skosach !!! Zostają mi zgrabne ogonki... dziecko moje ma prawie 2 latka.

18-09-2008, 12:27
ja mam chustę 4,6 i wzrot jak Ty,jakieś 54 kg ważę,nie wyglądam na suchciela ale powiem Ci,ze przy tej długości chusty wiążąc kieszonkę zostaje ogon - mnie wisi do pół łydki - zawsze możesz go przewiązać z przodu w jakiś luźny supeł - ja tak osłaniam dodatkowo nóżki Ani przed chłodem :)

tonieja
18-09-2008, 14:05
Macie rację z 4,2 spokojnie można zawiązać kieszonkę. Ja już od dawna tak nie noszę. Teraz głównie w prostym plecaku z wykończeniem tybetańskim i w indio 5 zawiązywałam na samych koniuszkach. O nawet mini ogonku nie było mowy. Dlatego teraz 4,5 jest idealne.

natala
18-09-2008, 21:04
sie melduje kolejny raz :lol: wyszlo mi, ze spokojnie zamotalabym kieszonke z 4,2 m... i jeszcze by cos zostalo. ja chyba troche ciachne tego hoppa, bo jak zaczne wiazac cos mniej chustozernego, to sie bede musiala owijac i owijac i owijac... :wink:

Zelda
18-09-2008, 21:09
sie melduje kolejny raz :lol: wyszlo mi, ze spokojnie zamotalabym kieszonke z 4,2 m... i jeszcze by cos zostalo. ja chyba troche ciachne tego hoppa, bo jak zaczne wiazac cos mniej chustozernego, to sie bede musiala owijac i owijac i owijac... :wink:

jak bedziesz sie chciala pozbyc tego ciachnietego kawalka, to ja chetnie przygarne ;)

natala
18-09-2008, 21:10
[quote="mama_frania":spg0zkt6]sie melduje kolejny raz :lol: wyszlo mi, ze spokojnie zamotalabym kieszonke z 4,2 m... i jeszcze by cos zostalo. ja chyba troche ciachne tego hoppa, bo jak zaczne wiazac cos mniej chustozernego, to sie bede musiala owijac i owijac i owijac... :wink:

jak bedziesz sie chciala pozbyc tego ciachnietego kawalka, to ja chetnie przygarne ;)[/quote:spg0zkt6]

milo wiedziec, ale ja mam juz plany co do niego :) tylko musze znalezc wykonawce :wink:

Zelda
18-09-2008, 21:11
[quote="gosia_foks":htgyzt8g][quote="mama_frania":htgyzt8g]sie melduje kolejny raz :lol: wyszlo mi, ze spokojnie zamotalabym kieszonke z 4,2 m... i jeszcze by cos zostalo. ja chyba troche ciachne tego hoppa, bo jak zaczne wiazac cos mniej chustozernego, to sie bede musiala owijac i owijac i owijac... :wink:

jak bedziesz sie chciala pozbyc tego ciachnietego kawalka, to ja chetnie przygarne ;)[/quote:htgyzt8g]

milo wiedziec, ale ja mam juz plany co do niego :) tylko musze znalezc wykonawce :wink:[/quote:htgyzt8g]

ok ;)