PDA

Zobacz pełną wersję : Witam



Filipinka
23-02-2011, 17:32
Witam:)
Mam na imię Monika i jestem mamą 7-miesięcznego Filipka:)
Na wstępie zaznaczam, że nie mam żadnych doświadczeń forumowych nigdy na żadnym się nie udzielałam:/ no zobaczymy jak tu sobie poradzę;)
Przyznaję, że od kilku miesięcy dość regulanie śledzę to forum ale jakoś nie miałam odwagi(?) czynnie w nim uczestniczyć...do dzisiaj:D
Powód... chusta Vombati:) zakochałam się w turkusach II ale jakoś nie po drodze mi było do kupienia jej:/ i dziś w jednym wątku wypatrzyłam właśnie TĄ, do sprzedania! i bez wiekszego namysłu założyłam konto i chusta już jutro będzie będzie w drodze do nas:) Dzięki Filippa!:)
A teraz może więcej o moim najwiekszym prezncie od losu oraz o przygodzie z chustami:) Otóż Filip jest wspaniałym, cudnym i wdzięcznym Stworzonkiem:) uwielbiam na niego patrzeć, bawić się z nim przytulać... (co ja piszę, jak każda mama:)))
A chustami zaraziła mnie zosinamama, to od niej miałam pierwszą pożyczoną chustę oraz instrukcję i cierpliwy pokaz "jak to się je":)(dzięki Karolina:))) Wspaniała i zdolna dziewczyna:)))
Początkowo jakoś niezbyt mi szło i jakoś częściej z wózkiem śmigaliśmy ale pierwsze śniegi "zmotywowały" mnie do częstszego motania w chustę i tak złapałam bakcyla, że nie wyobrażam sobie spacerów w innej formie:D Posiadmy trzy chusty: nandu, rapalu i nati. Każda ma coś w sobie, każda coś innego:), no i czekamy, na wyżej wspomnianą, Vombati (już przebieram nóżkami).
Mieszkamy na woli ( w okolicach woli ratusz). Jakby jakaś mama z okolicy potrzebowała towarzystwa spacerowego to ja chętnie:)
No, to by było chyba na tyle. Postaram się tu zaglądać i udzielać jak najczęściej:))
Pozdrawiam wszystkich:)

annya
23-02-2011, 17:54
Szkoda, że mieszkasz tak daleko-miło by się z Tobą spacerowało (ja też bardzo lubię zosiną).
Pozdrawiam!

wrapsodia
23-02-2011, 22:15
witam, masz piekny nick :)

mamuchap
23-02-2011, 22:35
witaj :)

mleczarenka
24-02-2011, 14:27
witaj:D

Filippa
24-02-2011, 14:31
My się już znamy, ale witam i tu:)

satey
24-02-2011, 14:56
Witaj! Ja też jestem tu nowa:)

goshya
24-02-2011, 18:24
Witaj:)

kitekno
24-02-2011, 19:04
WITAJ :)

wiki100
24-02-2011, 21:21
:lol:WITAJ:lol::lol:

Filipinka
24-02-2011, 23:11
dziekuję za powitanie, to miłe:))