PDA

Zobacz pełną wersję : Bawełna czy wełna?



picikola
17-09-2008, 11:24
Chodzi dokładnie o nrę, bo mieć ją muszę:) a że używek nawet na niem. ebay'u prawie brak więc czeka mnie kupno nówki, tylko którą wybrać? Jaka będzie między nimi różnica? Poradźcie coś.

petisu
17-09-2008, 11:40
Welniana jest jakby ciut ciensza, ale porownuje nowki sztuki. Jesli masz uczuenie na welne, albo jesli uczulenie ma Twoje dziecko to lepiej sie nie decydowac. :) Welna jest raczej milusia, ale zdecydowanie czuc ja w chuscie.
Bawelniana moze byc bardziej uniwersalna, bo niektorym w welnie latem za goraco, ale to tez kwestia tego jak Ty sie na to zapatrujesz.
Welniana troche "trudniej prac".

meimei
17-09-2008, 12:46
Chodzi dokładnie o nrę, bo mieć ją muszę:) a że używek nawet na niem. ebay'u prawie brak więc czeka mnie kupno nówki, tylko którą wybrać? Jaka będzie między nimi różnica? Poradźcie coś.

Jeśli chcesz chustę na cały rok, zdecydowanie bawełna - jak pisała Petisu, bardziej uniwersalna. W wełnie można się zakochać, albo jej po prostu nie polubić - bawełna zdecydowanie bezpieczniejsza :-)

polah
17-09-2008, 12:48
jak nie polubisz wełny, na pniu ją sprzedasz :lol:

visenna2
17-09-2008, 17:27
Jesli to chusta na zimę to wełna :)
Mam indio wełniane, i w porownaniu z bawełnianym zdecydowanie wygrywa pod każdym względem :)