PDA

Zobacz pełną wersję : Martyna WOjciechowska :-/



matylda.fm
17-09-2008, 11:16
http://pomponik.pl/galerie/pomponik-gal ... e,856763,4 (http://pomponik.pl/galerie/pomponik-galeria/martyna-wojciechowska-z-coreczka/zdjecie/duze,856763,4)

mysza
17-09-2008, 11:26
:evil: czasem zastanawiam sie czy osoby korzystajace z takich nosidelek przez chwile nawet nie mysla ze dziecku jest niewygodnie? przeciez wystarczy odrobina wyobrazni

sabcia
17-09-2008, 11:43
Pamiętam, jak Martna była jeszcze w ciązy trwała tu na forum dyskusja, o zachustowaniu jej. Jak widać nie wyszło.

solve
17-09-2008, 12:58
Pamiętam, jak Martna była jeszcze w ciązy trwała tu na forum dyskusja, o zachustowaniu jej. Jak widać nie wyszło.

właśnie to samo chciałam napisać

szkoda...

matylda.fm
17-09-2008, 13:20
może chusta za mało "sportowo" wygląda...:-(

kobra
17-09-2008, 13:44
ale okropne nosidlo :? czytalyscie komentarze, dostalo jej sie za to

Skoki
18-09-2008, 01:04
ojej, strasznie to wyglada:(

Jasnie Pani :)
18-09-2008, 08:50
czytalyscie komentarze, dostalo jej sie za to
no przecież nie od obcych :lol: :lol: :lol:

monjan
18-09-2008, 11:21
ale to dzecko na kazdym zdjeciu wyglada tak samo!!!

joleczka
04-10-2008, 21:25
dziecko jest cudowne (wiem bo spotykamy sie na tych samych zajęciach ) a jak ja sie już zachustuję porządnie to może i Martynę się uda namówić :)

jorg
08-10-2008, 05:08
treść postu jako obraźliwa i mająca niewiele wspólnego z dyskusją została usunięta, przez moda-mohera czyli hanti :D

olgap
08-10-2008, 06:24
A może koleżanka najpierw by się przedstawiła, a nie pierwszy post i od razu z pretensjami do całego świata. Z reguły nie piszę w watkach zaczepnych ale twój post podniósł mi ciśnienie z samego rana. Więcej luzu kobieto. A w berecie nie chodzę-wole czapki :) BTW może źle zawiązana była dlatego płakała?

olgap
08-10-2008, 06:26
A i jeszcze jedno, jak bys spedziła na tym forum trochę czasu to bys sama zobaczyła że nie TYLKO o chustach gadamy

lori
08-10-2008, 09:04
treść postu jako obraźliwa i mająca niewiele wspólnego z dyskusją została usunięta, przez moda-mohera czyli hanti :D



ło, a co to :omg: ?

lynette
08-10-2008, 09:10
Hej mamy pierwszego trolla :fire: No nareszcie, bo już się martwiłam, że to nasze forum jakieś nie ten teges...

Joania
08-10-2008, 09:18
Jorg! Zły humor z rana cz może jakieś kompleksy?

sabcia
08-10-2008, 09:22
Czyżby sama pani Martyna zaszczyciła nas swoją obecnością? :twisted:

Dagmara
08-10-2008, 09:22
:lool: :hello: witaj :twisted:

Zelda
08-10-2008, 09:24
Czyżby sama pani Martna zaszczyciła nas swoją obecnością? :twisted:
:lool: :lool: :lool:

hexi
08-10-2008, 09:29
ciii moherki i do szmat wracac! :twisted: :lool: :lool: :lool:

Budzik
09-10-2008, 12:36
O wy, szmaciary jedne z drugimi i moherowe berety, oraz inne rozchwiane emocjonalnie fanatyczki!!! Zajmijcie się czymś pożytecznym!!!
:lool:

mama-anika
09-10-2008, 16:39
No nie budziku!!! Postuluję o przywrócenie wygnanych!!! Czuję się co najmniej dotknięta :lol: :lol: :lol:

A tak serio? Przejmujecie się tym wszystkim? Bo fakt, niektóre z nas zachowują się jak fanatyczki, ale czy to źle? Każdy może mieć jakąś pasję w życiu. Nasze forum ma nawet swoją pasję - foorumkę 8))

hexi
09-10-2008, 16:45
tak serio to mi nic do wisiadelek i tego jak ktos dzieci wychowuje jak dlugo im nic do moich chust i innych czarow marow :)
rozumiem ze pani martyna mogla sie poczuc urazona (choc traci to lekkim przewrazliwieniem na swoim punkcie zeby tak ostro reagowac na forumowe gadanie) o ile to sama ona zaszczycila nas swoja obecnoscia ;) ale zeby bogu ducha winnych ludzi tak z marszu z moherami zrownywac...nie ladnie, oj nie ladnie :lol: :roll:

edit:
nie, ja chyba tak na serio tego potraktowac nie umiem :roll: :lol:

Budzik
10-10-2008, 19:56
A tak serio? Przejmujecie się tym wszystkim? Bo fakt, niektóre z nas zachowują się jak fanatyczki, ale czy to źle? Każdy może mieć jakąś pasję w życiu. Nasze forum ma nawet swoją pasję - foorumkę 8))

ale czym - tym że dziecko p. Martyny jest w taki sposób noszone czy tym, że napisała w taki sposób na forum? Pierwszym nie, drugim w sumie też się nie przejmuję, raczej jestem zdziwiona taką hmmm... nerwową i niewybredną reakcją, jakoś wyobrażałam sobie p. Martynę jako bardziej otwartą osobę (również na krytykę), ciekawą nowości, może też bardziej kulturalną? Gdybym była sławną osobą, i gdyby ktoś umieścił w sieci moje zdjęcia np. na basenie, czy na nartach (a ani dobrze nie pływam, ani nie jeżdżę na nartach), i gdyby z kolei ktoś inny umieścił te zdjęcia na forum miłośników nart czy pływania i zostałabym tam objechana za beznadziejną technikę - to nie obrażałabym forumowiczów za to, że napisali swoje zdanie (zresztą "fachowe") na swoim forum. A na pewno bym ich nie obrażała za to wyzywając od moherów...
Ale tak naprawdę nie wiemy, kto to jest "jorg".

kajkasz1
11-10-2008, 07:49
A Wy naprawdę wierzycie, że to ona? Wątpię. Raczej jakaś zagorzała fan(atycz)ka.
Ja tam Martynę lubię, nawet jeśli w chuście nie nosi.
Moją kuzynkę też lubię, a nosi w BB. :wink:

wanderluster
11-10-2008, 09:24
Moją kuzynkę też lubię, a nosi w BB. :wink:

Przez chwilę się zastanawiałam, co masz przeciwko Babylonii :duh:

Joania
11-10-2008, 10:04
Moją kuzynkę też lubię, a nosi w BB. :wink:

Przez chwilę się zastanawiałam, co masz przeciwko Babylonii :duh:
Może tak po ludzku, bo nie nadążam za tymi skrótami :oops:
Co to kurka jest BB ( poza dla mnie oczywistym skrótem "Bold and Beautiful", ale to raczej nie o to chodzi :D ) ?

kajkasz1
11-10-2008, 10:07
Przez chwilę się zastanawiałam, co masz przeciwko Babylonii :duh:
:thumbs up: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :thumbs up:
:applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause:

Agnen
11-10-2008, 10:24
Forum bez trolla jest jak uczeń bez pały który jest jak żołnierz bez karabinu :twisted:

wanderluster
11-10-2008, 11:02
Może tak po ludzku, bo nie nadążam za tymi skrótami :oops:
Co to kurka jest BB ( poza dla mnie oczywistym skrótem "Bold and Beautiful", ale to raczej nie o to chodzi :D ) ?

BB to w tym wątku Baby Bjorn - nosidedłka-wisiadełka, na dodatek drogie i skandynawskie (co np. mi kojarzy się z nadzwyczajną troską o produkty dla dzieci).

A mi się skojarzyło z Babylonią, bo ich chusty nazywają się BB Slen, i czasem ten skrót (BB) używany jest tu na forum.

Joania
11-10-2008, 14:41
Aaaaa, dziękuję za wyjaśnienie :D

april
11-10-2008, 20:04
Moją kuzynkę też lubię, a nosi w BB. :wink:

Przez chwilę się zastanawiałam, co masz przeciwko Babylonii :duh:
Może tak po ludzku, bo nie nadążam za tymi skrótami :oops:
Co to kurka jest BB ( poza dla mnie oczywistym skrótem "Bold and Beautiful", ale to raczej nie o to chodzi :D ) ?
Jestes czadowa :D

brikola
27-11-2008, 09:50
fuuuuuj :(

olka
15-05-2010, 20:11
A ja właśnie jestem po książce Martyny Wojciechowskiej "Przesunąć horyzont" i strasznie mnie zafascynowała. Zaczęłam grzebać w necie na jej temat, bo kobieta jest nieprzeciętna i... właśnie też znalazłam to zdjęcie :) No tu jednak się nie popisała, ale poza tym ją lubię.

truscaffka
15-05-2010, 20:21
ue, a ja się nie załapałam na trolla, bo już wykasowany...

też nic nie mam do wojciechowskiej, tak samo jak nie mam nic do mojej własnej rodzonej siostry, która mnie ostatnio zabiła tekstem, że nie będzie używać chust, bo nie ma do tego cierpliwości a od dźwigania dzieci to ma nianię :duh: moja pierwsza chustowa porażka. i to w najbliższym otoczeniu.
a tak się starałam. nie siałam propagandy. nie namawiałam. nie chwaliłam się kolejnymi szmatami. a tu taki zonk. :omg:
ale mam koncepcję - moja siostra uprzedziła się do chust po tym, jak z obłędem w oczach pożyczyłam raz od niej kasę na jakaś chustę. Pewnie się przeraziła, ze zgłupieje tak samo jak ja :twisted:
ale przynajmniej nie będzie nosić w sztywnym nosidle. zawsze jakaś pociecha :cool:

pania
15-05-2010, 22:11
bardzo cenie Martyne, to dzielna kobitka i naprawde bardzo ciekawie zyje, na co trzeba miec odwage i pomysl. Nic mi do tego jak wychowuje dzieci. Nie jestem sedzia.

gema
15-05-2010, 22:57
dziecko jest cudowne (wiem bo spotykamy sie na tych samych zajęciach ) a jak ja sie już zachustuję porządnie to może i Martynę się uda namówić :)

namawiaj ją na ergonomika!!! :D Mnie na chustę też nie namówiłyście, ale z wisiadła zrezygnowałam w tydzień! Mam teraz ergonomika. Ergonomik wygląda wystarczająco cywilizacyjnie i sportowo dla Martyny!

Fusia
15-05-2010, 23:52
nie wiem ale ja chustofanatyk-mama smieje sie ze forum to jakaś sekta(coś jak odmiana masonów) i nosidła miękkie dla mnie są jak dodatek do chusty- jeszcze nie miałam mam zamiar MT dlameza uszyc ale ja przy chustach zostne i koko chostowariat zakrzykna ZACHUSTOWAĆ ZACHUSTOWAĆ!!!

emelbe
15-05-2010, 23:58
Martyna jeździ po świecie. Miała też cykl programów "kobieta na krańcu świata" i na pewno stykała się z wieloma kobietami noszącymi dzieci w chustach. Dlaczego z tego nie skorzystała? Może według niej nosidło jest bardziej "cywilizowane"?;)

pomidore
16-05-2010, 08:30
Nie nakręcajcie się, wątek jest sprzed 1,5 roku ;) :)

elizek
16-05-2010, 09:11
Wiecie co przepraszam ale dzis to juz 3 watek, na ktory trafilam, ktory niegrzecznie, z wyzszoscia i pogarda wrecz traktuje mamy noszace "niewchustach". Kurcze przydal by sie nam maly stoper. Pisze nam bo sama nosze w chuscie i nie wyobrazam sobie inaczej ale juz mnie wkurzaja te watki atakujace innych. Dlaczego nie mozna sobie przejsc obok bez krytycznego komentarza obok osob, ktore wybieraja inaczej?

gema
16-05-2010, 09:14
no no. zwłaszcza, że czesto na wisiadło mówi się nosidło, a to już jest całkiem mylące! ja noszę w nosidle i czasami aż mi przykro czytać niektóre wypowiedzi... np Mucha kiedys napisał ze nie da sie prawdziwie kochac dziecka jesli sie nie nosi w chuscie :duh:

Pentla
16-05-2010, 09:44
Nie nakręcajcie się, wątek jest sprzed 1,5 roku ;) :)

No właśnie.

elizek
16-05-2010, 09:49
No to dlaczego go po prostu nie skasujemy? Zeby sie wiecej nie nakrecac...

mart
16-05-2010, 19:59
wątek zedytowany.

każdemu należy się tu na forum szacunek - niezależnie od tego czy był pierwszym czy ostatnim zarejestrowanym użytkownikiem.
forum się zmienia, bo świat się zmienia.
nie chciałabym, żeby kiedyś nastąpiło szukanie magicznej granicy rejestracji na forum kiedy było "fajnie" a kiedy już "pospolicie".

Luthienna
16-05-2010, 20:06
BRAWO :)

dorulka
16-05-2010, 20:12
wątek zedytowany.

każdemu należy się tu na forum szacunek - niezależnie od tego czy był pierwszym czy ostatnim zarejestrowanym użytkownikiem.
forum się zmienia, bo świat się zmienia.
nie chciałabym, żeby kiedyś nastąpiło szukanie magicznej granicy rejestracji na forum kiedy było "fajnie" a kiedy już "pospolicie".:applause:

Zazwyczaj nei popieram ostrych nożyc moderatora, ale tamten post byl niefajny, oj, niefajny:-)))