PDA

Zobacz pełną wersję : Witam was wszystkie/ich Venuska podwojna mama



Venuska
22-02-2011, 11:29
Czesc dziewczyny :) I chlopaki jesli sa :)

Jestem z wawki z Targowka dokladnie. Teram nosze drugiego synka 8mio mies. Bolusia wczesniej Nosilam Franusia ma juz prawie 4 latka.

Do chust motanych przekonala mnie kumpela z pomorza, ja bylam zatwardziala wielbicielka pouchow wlasnego wyrobu i w nich nosilam starszego dopoki sie dal. Asia pokazala mi wiazanie na swoim Kubie opowiedziala jak cudnie sie nosi jak cudnie spokonie to na dziecia wplywa. WIec przy Bolku zaczelam od limonkowego elastyka Babylonia i sie zakochalam, nosilam wszedzie i duzo wywolujac bardzo pozytywne reakcje na ulicy i bazarku. Bylam w szoku bo wzbudzalam cos na ksztalt podziwu i zdziwienia, jakos nie ma chustonoszek w nojej okolicy. Teraz ja Bolo urosl nie ma mowy o elastyku Kumpela pozyczyla mi Girasol Nasturcje super chusta tylko nie co dla nas przykrotka byla wiec na forum gazety kupilam dlugie zielone Rapalu, okazuje sie ze to nie najlepszy wybor byl. :( No cooz mam Rapalu fajnie sie nosi i fajnie wiaze troche stywna jest ale to praktgycznie nowe a ja ja dopiero 2 razy pralam. Zrobilam jej maly tunnig obszylam biala tasiemka z jednej strony zeby mi sie brzegi nie mylily dzis moze sfoce chuscioszka w chuscie i pochwale. Zaczynam sie zastanawiac czy nie opchnac jakos tego Rapalu i nie kupic dwoch innych, tylko dziewczyny ostrzegaly ze kupowanie chust uzaleznia a jak widze to stosy u was to sie boje ze i mnie wciagnie, a wydaje sie ze 2 - 3 wystarcza.

Pozdrawiam i predze zadawac pytania :)

Venuska
Franio:2007 Bolcio 2010

opiuuum
22-02-2011, 17:17
:hello: :hello: :hello: :hello: witaj!

goshya
24-02-2011, 18:26
Witaj:)

pati291
24-02-2011, 21:21
Witaj jeszcze raz:hello:
Rok temu uważałam, że trzy chusty to dużo:hide:

wiki100
24-02-2011, 21:23
:lol:WITAJ:lol::lol: Ja już też zaczęłam się w kupowanie wciągać, na szczęście chyba nie zdążę, bo moja dzidzia 2 latka kończy....

Filipinka
24-02-2011, 23:14
Witaj!