PDA

Zobacz pełną wersję : Nasze kupowanie



agul
16-09-2008, 17:24
chcialam tylko napisac, ze dzisiaj mija 6 dzien z rzedu kiedy moj maly Erni, ktory niedawno skonczyl 2 miesiace nie zrobil kupki w pieluche, ostatni rekord wynosil 3 dni bylo to tydzien temu, zadanie mam ulatwione, bo robi jedna kupke dziennie, no i nie wysadzam go przepisowo do umywalki czy nocnika, tylko sobie na przewijaku na papierek "kupujemy" :)

nie wiem czym sie podniecaja przeciwnicy EC, nie ma w tym nic nienormalnego, to takie naturalne... i jak narazie latwe

a siuski to jest dopiero wyzwanie...

ane
16-09-2008, 18:25
nie wiem czym sie podniecaja przeciwnicy EC, nie ma w tym nic nienormalnego, to takie naturalne... i jak narazie latwe

a siuski to jest dopiero wyzwanie...

gratuluję :D

hmm, hmm
nam się siuśki łapią, ale znaków na kupę to ja nie widzę nigdy...:dunno:

calineczka
16-09-2008, 22:45
gratulacje!!!
też wydaje mi się to naturalne :lol:
ale te siuśki to faktycznie trudniejsze :lol:


http://www.ticker.7910.org/as1cCqT0g410010NjA4MjY0b3w1NTk3NmR8S29ucmFkIG1hIGp 1vyA.gif (http://www.ticker.7910.org/eng)

Agmani
17-09-2008, 22:23
U nas bylo fajnie i latwo, az dziec mial troche ponad 6 mies. i po pierwsze zeby, po drugie rozszerzanie diety i po trzecie mobilny sie zrobil i popyla po chalupie na czterech. Rekord to 2, 5 pieluchy brudnej, z czego jedna sie nie doprala (wrzucilam ja drugi raz, zobaczymy, najwyzej wygotuje) :wash: A srednio to raz w pieluche, ze trzy razy nic, z raz do kibelka, i od nowa...chociaz tendencja ku lepszemu. Moze za duzo zmian? Bo jeszcze sie zimno zrobilo u nas pierunsko i nie ma juz golodupca na kocyku :wink:

Anna Nogajska
18-09-2008, 12:13
gratuluje wam dziewczyny!

u nas też problemy kupkowe pojawiły się wraz z podawaniem dodatkowych pokarmów, po prostu zmienia się wtedy kompletnie rytm wypróżnień.

agul
18-09-2008, 15:29
a ja mialam nadzieje, ze jak sie nauczy robic kupke przy tym "eeee", to juz bedzie zawsze czekal i robil tylko wtedy:)
niewazne, jak narazie ciesze sie ze maly lapie o co chodzi i mam do prania tylko zasikane pieluchy, a potem bedzie potem