PDA

Zobacz pełną wersję : szukam pomocy w Bydgoszczy:(



zielona_w_temacie
18-02-2011, 11:50
Witam,
czy jest moze jakas chetna do pomocy chusto-mama z Bydgoszczy? Potrzebuje rady, pomocy.
Jestem zielona jesli chodzi o chusty i nie moge ogarnac tego wszystkiego. Jednego tylko jestem pewna: potrzebuje chusty jak powietrza! Mam miesieczna coreczke i 1,5 rocznego synka i brakuje mi rąk! Malutka potrafi wymagac 1/3 dnia na rekach, a synek wpada w histerie z zazdrosci, zlosci i zalu, ze nie mam dla niego czasu, a mi serce peka. Juz nie wspomne o ogarnieciu domku. Ratunku! Stad decyzja o chuscie. Jednak za nic nie umiem dobrac chusty. Nie stac mnie finansowo na pomylke a wierze ze istnieje jakas chusta odpowiednia dla nas. Im wiecej czytam w necie, tym bar jestem zagubiona i przerazona tymi niuansami z dociaganiem, walkowaniem materialu pod nozkami i glowka, zapadaniem maluszka itd, to niesamowicie trudne. A moze cos typu BabeLulu kołyska-hamak? Choc ortopeda polecala pozycje zabki. Odkrylam warsztaty jutro ale nie maja dla mnie juz miejsca:( Powoli sie zalamuje, bo sama nie dam rady, a bar mi zalezy na noszeniu i to pilnie!

Aniamama
18-02-2011, 12:22
kochana zapraszamy jutro na klub kangura , wprawdzie będziemy uczyć się plecaczków ale napewno ci pomozemy i każda ma jakieś chusty to sobie będziesz mogła pomacać i pomieżyć , nasze guru chustowe Annya też będzie więc zapraszamy. Odwiedź nas na naszym bydgoskim wątku podaję link
http://www.chusty.info/forum/forumdisplay.php?f=142