PDA

Zobacz pełną wersję : Cześć:)



qu_esse
18-02-2011, 01:21
Jestem mamą trzech cudnych synków, mądralińskiego 5 latka, jeszcze słodkiego 3 latka i chustoholika w wieku 4 miesiecy:)
Już przy marudzącym średniaku zakupiłam poucha i poszłam na lokalne warsztaty chustowe, ale noszenie na ramieniu było niewygodne, szybko zrobiło mi sie cieżko i się zniechecilam...wtedy wiązania tkanej wydawały mi się trudne i skomplikowane, a chusty przypominały narzuty a kanapy i nie zachwyciły mnie zbytnio (wybaczcie, piszę szczerze;) a wiazałam na sobie cuda - didki, hopki itd:D

Jednak już na początku trzeciej ciąży wiedziałam, że chusta to jedyne co mnie ratuje, żeby szybko i sprawnie strurlac się z trójeczką z drugiego piętra po wąskiej klatce, i że bez niej ani rusz...zainteresowałam się tematem i nabyłam na początek elastyka
Synek pokochał chustę miłością bezwarunkową, od razu sie w niej wyciszał i ani razu nie zaplakał...a że szybko osiągnął masę 8 kg, musiałam sie przesiąść na tkaną

teraz marzę o kolejnych warsztatach, żeby jeszcze choć pomacać różnych wspaniałości i staram sie rozsądnie powiększyć swój stosik, dlatego tu jestem

i to jest cała moja długa historia, amen:)

btw chyba wystarczyło napisać : cześć, jestem nowa i się witam;)

mamaslon
18-02-2011, 10:27
Witaj! :D
tu kruszynka i jej mamuska :)

Karusek
18-02-2011, 10:29
cześć :)
nawet jeśli wystarczyłoby pewnie "cześć, jestem nowa i się witam"
to milej jak piszesz o sobie więcej :D
Miłego czytania i udzielania się na forum :D

Nastka55
18-02-2011, 10:38
witaj ;) rozgosc sie, na pewno znajdziesz tu duzo fajnych tematow dla siebie ;) :welcome:

Maciejowa
19-02-2011, 00:56
witaj. Życzę duuużo wolnego czasu, bo ciekawych tematów do przejrzenia całe mnóstwo.

pomidore
19-02-2011, 01:07
:hello: miłego forumowania :)

olmis
20-02-2011, 10:06
Wita i tu:) miłego (hehe i jak piszesz rozsądnego) powiększania stosu:)

qu_esse
21-02-2011, 03:38
dzięki za miłe przyjęcie:) olmis, koś Ty? normalnie wszędzie sami swoi:D

misunderstanding
21-02-2011, 09:13
witam i tutaj Ciebie i astralnego braciszka mojego syna :P