PDA

Zobacz pełną wersję : Witam serdecznie! :)



Nadarienne
14-02-2011, 22:27
Jako że jestem tu nowa, to wypada się przywitać i przedstawić. :) Zatem już piszę parę słów o sobie.
Jestem Gosia z Wrocławia, mam 26 lat, męża i roczną córeczkę Marysię.
Co do noszenia - to przyznam, że chusty bardzo mi się podobają, jednak do tej pory używałam tylko elastycznej, a teraz młoda jest już za duża, więc rozglądamy się za czymś innym. ;) Może uda mi się wreszcie dotrzeć na jakieś warsztaty chustowe (już wyczaiłam, że niebawem jakieś w moim mieście się odbywają, teraz tylko kwestie logistyczno-techniczne mi zostały no i sprawdzić, czy mają jeszcze wolne miejsca...), to bym się na coś zdecydowała, bo jednak tkaną chustę wolałabym się dobrze nauczyć, znaczy, żeby ktoś mi pokazał i fachowym okiem spojrzał. :) Bo elastyczną uczyłam się z neta (chyba nawet do Was jakieś linki brałam do instrukcji i filmików) i przyznam, że miałam czasem wątpliwości, czy na pewno prawidłowo to robię.
No, to by było chyba na tyle. Nie wiem, na ile dam radę aktywnie zaglądać, ale postaram się odzywać czasem w miarę możliwości. :)
Pozdrawiam!

PS Założyłam nowy wątek, bo nie widzę żadnego "ogólnego", więc doszłam do wniosku, że każdy zakłada nowy dla siebie. ;)

mamaslon
14-02-2011, 23:52
wita kruszynka z mamuską ;)

Mayka1981
14-02-2011, 23:56
WItaj:)
Do dobrego wniosku doszłaś ;)
Udanego polowania na to "coś innego" :D

Biedronka
15-02-2011, 08:15
Witaj Gosiu :)
i udanego noszenia !

goshya
15-02-2011, 17:56
Gosia wita Gosię :)

Maciejowa
15-02-2011, 17:58
Witaj
Ja też niedawno zaopatrzyłam się w tkaną i będę się zaczajać na warsztaty, bo net mi nie wystarcza.
Ale ostrzegam przed straganem- w miarę jedzenia apetyt rośnie ;)