PDA

Zobacz pełną wersję : Którą używacie najczęściej? ;)



aneta.s
15-09-2008, 20:05
Jako, że niektóre z Nas (większość? :hmm: ) mają więcej niż jedną chustę chciałam się dowiedzieć którą ze stosiku wybieracie najczęściej (najchętniej) i dlaczego??? :wink:

Ja ostatnio najczęściej wybieram indio koralle a to dla tego, że mam od niedawna i napatrzeć się nie mogę :) a do tego to chyba najbardziej miękka chusta jaką posiadam 8))

15-09-2008, 20:44
Jako, że niektóre z Nas (większość? :hmm: ) mają więcej niż jedną chustę chciałam się dowiedzieć którą ze stosiku wybieracie najczęściej (najchętniej) i dlaczego??? :wink:

Ja ostatnio najczęściej wybieram indio koralle a to dla tego, że mam od niedawna i napatrzeć się nie mogę :) a do tego to chyba najbardziej miękka chusta jaką posiadam 8))

heh.
zostaly mi dwie. reszta w swiecie.
najczesciej uzywam:
maruyamy, bo miesci mi sie w kazdej torbie. rewelacja.

jima, bo swietnie nosi, jest cienki, ciemny i sklada sie w rownie maly pakunek, co maruyama.
indio z kaszmirem - cudo do przytulanek-usypianek.
lany/konopi - cuda na dłuzsze wycieczki.

nie wyobrazam sobie zycia bez kolkowej zolo i dwoch pouchy hs.

zabieram sie tez za MT.
amelka juz dorosla do mt by melkaj, ktorego mamy. wiec zaczynamy nasza przygode, melkajko :)

wszystkich chust uzywam. po koloi. chyba w zaleznosci od nastroju.


ps. anetko, piekny awatarę :)

aneta.s
15-09-2008, 20:56
Pasjo za avatarka dziękuję ;) musiałam w końcu coś wstawić bo taka nijaka byłam.... :roll:

Czyli chusty wszystkie ulubione u Ciebie :lol: i tak trzymać ;) a powiedz -z ciekawości pytam, którą byś sobie zostawiła gdybyś mogła mieć tylko jedną??? 8))

Wiem potworna wizja.... :ninja:

15-09-2008, 20:58
Pasjo za avatarka dziękuję ;) musiałam w końcu coś wstawić bo taka nijaka byłam....

Czyli chusty wszystkie ulubione u Ciebie :lol: i tak trzymać ;) a powiedz -z ciekawości pytam, którą byś sobie zostawiła gdybyś mogła mieć tylko jedną??? 8)) Wiem potworna wizja.... :ninja:

z tych, które są teraz u mnie?
jima :)
ale ty akurat znasz tę miłość :)

aneta.s
15-09-2008, 21:01
Tak myślałam ;) ja też mimo wszystko Jima bym zostawiła :D Miło że sie w wątku odezwałaś... :)

15-09-2008, 21:04
Tak myślałam ;) ja też mimo wszystko Jima bym zostawiła :D Miło że sie w wątku odezwałaś... :)

bo on ma WSZYSTKO: wspaniala nosnosc, elegancje, charakter i charyzme :)

czukczynska
15-09-2008, 21:05
Ja teraz najczęściej używam testowego Azurka.
Konopie są gdzieś w świecie.
W użyciu jest często kolkowa od Melkaj i MT od Nubik.

ithilhin
15-09-2008, 21:08
tej ktora mam w avatarku :-)
bo jest naj naj naj piekniejsza :-P

Ania z Tulikowa
15-09-2008, 21:08
ja też mimo wszystko Jima bym zostawiła :D
Aneta a myślałam, że się kiedyś go doczekam ;)
Z moich ulubionych na tą chwilę to rubin-mandarin.

15-09-2008, 21:12
[quote="aneta.s":2suq75d6] ja też mimo wszystko Jima bym zostawiła :D
Aneta a myślałam, że się kiedyś go doczekam ;)
[/quote:2suq75d6]

wysłać ci do zakochania się?

Ania z Tulikowa
15-09-2008, 21:16
oj, nie kuś, nie kuś :twisted:
już mnie wczoraj nati skusiłaś :lool:

15-09-2008, 21:21
oj, nie kuś, nie kuś :twisted:
już mnie wczoraj nati skusiłaś :lool:

gdybyś uznała, ze masz ochote na nowego facta, Jim czeka.
czuły jest :P może pomieszkać trochę u ciebie.

ps. męża nie wpożyczę :P

landa
15-09-2008, 21:23
Intrygujecie tym Jimem 8))
U mnie ostatnio MT głównie używane jest i wózek :oops: bo mały do babci na służbę jeździ.
A z chust wielkiego wyboru nie mam, bo jedna wiązanka i kółkowa (hopka nie liczę, bo stanowczo za długi się zrobił).

Anetka awatar prześliczniasty :lol:

Ania z Tulikowa
15-09-2008, 21:25
oj, nie kuś, nie kuś :twisted:
już mnie wczoraj nati skusiłaś :lool:

gdybyś uznała, ze masz ochote na nowego facta, Jim czeka.
czuły jest :P może pomieszkać trochę u ciebie.

ps. męża nie wpożyczę :P

Męża nie??? szkoda :(
:lool:
żartuje, ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem w domu w mniejszości, sama samiusieńka i trzech facetów :twisted: córki mi trza, córki!
no dobra z Jimem chętnie się popieszczę, wyślesz mi go z asterkiem a ja Ci wiesz z czym ;)

15-09-2008, 21:29
[quote="Ania z Tulikowa":32at7ni8]oj, nie kuś, nie kuś :twisted:
już mnie wczoraj nati skusiłaś :lool:

gdybyś uznała, ze masz ochote na nowego facta, Jim czeka.
czuły jest :P może pomieszkać trochę u ciebie.

ps. męża nie wpożyczę :P

Męża nie??? szkoda :(
:lool:
żartuje, ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem w domu w mniejszości, sama samiusieńka i trzech facetów :twisted: córki mi trza, córki!
no dobra z Jimem chętnie się popieszczę, wyślesz mi go z asterkiem a ja Ci wiesz z czym ;)[/quote:32at7ni8]

no to jesteśmy obstalowane :)

ps. mam trzy panny na wydaniu :) straciłam szansę na synów, będę inwestować w zięciów. rozglądam się po forum, popatruję. Igorek jest w naszym targecie 8))

Ania z Tulikowa
15-09-2008, 21:37
straciłam szansę na synów, będę inwestować w zięciu. rozglądam się po forum, popatruję. Igorek jest w naszym targecie 8))
:lool:

Dagmara
15-09-2008, 21:40
A ja staram się używać codziennie czegoś innego, żeby mąż mi nie mówił że pieniądze poszły w błoto ;)

meimei
15-09-2008, 21:52
straciłam szansę na synów, będę inwestować w zięciów. rozglądam się po forum, popatruję. Igorek jest w naszym targecie 8))

to ja sie moze zapisze na liste, bo fajnej tesciowej dla Myszola szukam, a to podobno towar bardziej chodliwy niz indio z jedwabiem, wiec juz sie chyba trzeba na jakies listy zapisywac :-)

co do chust, ja sie przez cale lato z teesta nie rozstawalam, a teraz indio i lillibule na pewno krolowac beda. no i indian summer hs, boski

joawoj
15-09-2008, 22:12
Ja to wszystko staram się nosić, ale i tak Indio Sky u nas króluje :D . Chociaz zaczynam żałować, że Koralle sprzedałam - kiedyś chyba jeszcze sobie kupię...

Mag
15-09-2008, 22:31
kaszmir-na okrągło
zimno w domu :evil:

Ania
15-09-2008, 22:40
ostatnio nosze w tym co najwyzej lezy pod reka 8)) ...... i chyba zupelnie nie przywiazuje wagi w czym.......

chyba najwyzszy czas przewrocic stosa do góry nogami :twisted:

grimma
15-09-2008, 22:47
wozek :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

15-09-2008, 22:54
wozek :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

a to jakaś limitowana seria?

grimma
15-09-2008, 22:59
nawet bardzo, rarytas na spotkaniach chustowych -malo popularny wsrod chustomam
wymarzony do przewozenia 3kg jablek, tylez samo pomidorow i innych warzywek.

Ania
15-09-2008, 23:05
malo popularny wsrod chustomam

a byś sie zdziwiła...... 8))

Linda
15-09-2008, 23:28
Nie moge powiedziec co najczesciej uzyam, bo to zalezy od sytuacji

hs/kolkowa zawsze pod reka a samochodzie
MT, przewaznie bamberoo :) tez zawsze w samochodzie. HS i kolkowa na krotkie wyjscia pt samochod --) szkola
MT na zakupy --) maly na plecach, koszyk pelen

chusta wiazana (obecnie najwiecej mecze lane) w domu, po domu, po ogrodzie

nosidlo ergonomiczne : na weekendy, codziennie po pracy uzywa moj malz, gdy robi obchod ogrodu.
Ja malego wsadzam do APLX gdy gotuje, bo nie musze sie martwic, ze spale ogon chusty, lub pasy MT :wink:

Mag
15-09-2008, 23:32
malo popularny wsrod chustomam

a byś sie zdziwiła...... 8))
wystarczy zdjątka pooglądać i niech mi nikt nie mówi,że to same nowe mamusie :lol:

Dagmara
15-09-2008, 23:33
Nie moge powiedziec co najczesciej uzyam, bo to zalezy od sytuacji

hs/kolkowa zawsze pod reka a samochodzie
MT, przewaznie bamberoo :) tez zawsze w samochodzie. HS i kolkowa na krotkie wyjscia pt samochod --) szkola
MT na zakupy --) maly na plecach, koszyk pelen

chusta wiazana (obecnie najwiecej mecze lane) w domu, po domu, po ogrodzie

nosidlo ergonomiczne : na weekendy, codziennie po pracy uzywa moj malz, gdy robi obchod ogrodu.
Ja malego wsadzam do APLX gdy gotuje, bo nie musze sie martwic, ze spale ogon chusty, lub pasy MT :wink:

Jakbym miała tyle chust, nosideł i MT to bym chyba co chwilę zmieniała - wszystkie są piękne...

milorzab
16-09-2008, 00:02
Teraz, we wrześniu, gdy kursuję głównie przedszkola/szkoły noszę na szybko czyli albo moje kochane kółkowe fioletowe fale albo hs albo indio 4.
Generalnie często, zaskakująco często wybieram rozmiar 4. Jest mi łatwo się zamotać, nie brudzę się okropnie na parkingach, a mogę się dopasować z wiązaniem do nastroju dziecka. Teraz nie noszę w 6, bo za bardzo nie mam okazji :(

kobra
16-09-2008, 00:16
codziennie nosze w kolkowej zolo, do sklepu, do banku, na szybkie wypady jest niezrownana, oprocz tego mam dwie wiazanki,ale nosze glownie w indio rubinrot. Maz korzysta glownie z MT.

Od jutra zaczynam niecierpliwie zagladac do skrzynki, bo idzie do mnie piekny nieznajomy. Moze sie zakocham, jesli to co o nim czytam jest prawda :D

16-09-2008, 00:17
Od jutra zaczynam niecierpliwie zagladac do skrzynki, bo idzie do mnie piekny nieznajomy. Moze sie zakocham, jesli to co o nim czytam jest prawda :D

jest :twisted:

kobra
16-09-2008, 00:20
Od jutra zaczynam niecierpliwie zagladac do skrzynki, bo idzie do mnie piekny nieznajomy. Moze sie zakocham, jesli to co o nim czytam jest prawda :D

jest :twisted:

nie uwierze dopoki nie pomacam i nie przytule czule ;)

YPSI
16-09-2008, 09:32
poki bylo ciepło i w domu i na zewnętrzu to nosiłam małą w cienkim hoppie albo w vatanaiu, teraz w domu króluje vatanai a na dworze storcz leo... cuuudnie sie nosi :)

mama-anika
16-09-2008, 09:53
Co zrozumiałe używam tylko gabi - trzeba se reklamę rocić, nie?

Ostatnio najczęściej zielonej. Dobieram kolor do humoru. I wiecie co mam? Nie dobieram chusty do stroju - tylko ubieram się "pod chustę"

olgap
16-09-2008, 09:58
Ja niestety ostatnio uzywam tylko kólkowej i tylko na doniesienie Marty na plac zabaw. Jak ją ostatnio do plecaczka próbowałam włozyć to dostała spazmów, a kółkową jakoś znosi. Mam nadzieje, że jej chustobunt przejdzie, bo własnie nabyłam drogą kupna indio z lnem, i nawet nie mam jak przetestować. :(

kajkasz1
16-09-2008, 10:20
Jak wyjeżdżamy na jakieś wycieczki to króluje Manduka :twisted: i koira (bo mało miejsca zajmuje).
Spacerowo akurat tą, która jest najnowsza.

kamaal
16-09-2008, 10:24
Ja ostatnio głównie kółkowa Nati-na szybkie wyjście do sklepu, itp
A na dłuższe wyprawy ja MT a mąż Ergo
Chusta-jedyna długa-pożyczona
No i jeszcze pouch(troszkę za duzy na mnie, czeka na zmniejszenie) w którym po domu muszę nosic lalkę jak

ane
16-09-2008, 10:26
I wiecie co mam? Nie dobieram chusty do stroju - tylko ubieram się "pod chustę"

ja też. nawet ostatnio wygrzebałam z dna szaf białe bluzki, żeby inka się ładnie prezentowała :lol:

a w temacie - pod koniec lata królował leoś marinowy (bo mi się pięknie z kolorem nieba komponował)
a teraz hopp nairobi (kolorem na przekór burej pogodzie)
i indio rosenholz (bo puszysty i milutki)

olgap
16-09-2008, 10:38
A tak w ogóle to u nas królują nogi :twisted:

No właśnie, u nas niestety też :( . Bardzo nad tym ubolewam

kamaal
16-09-2008, 10:43
A tak w ogóle to u nas królują nogi :twisted:

No właśnie, u nas niestety też :( . Bardzo nad tym ubolewam
Panny mamy w podobnym wieku...może to taki etap ;) :lol:

Justi
16-09-2008, 12:26
Ja mam tylko jedną wiązankę - Lilka Simone i w niej noszę, na zmianę z MT od Melkaj. A niania nasza Franka w ergoinfancie - coś nie może się przekonać do wiązania.

A ostatnio też pouch i trochę kółkowa.

Langel
16-09-2008, 13:02
My najczesciej w kołkowej, jesli na krótko i w MT jeśli na dłużej :) z resztą wyboru większego nie mam, bo dwie wiązanki pożyczone :wink:

Ania z Tulikowa
16-09-2008, 13:08
i indio rosenholz (bo puszysty i milutki)
oj to fakt, to chyba najbardziej puszysta i milutka chusta jaką mam :D

buns
16-09-2008, 17:35
A my chusty już sprzedaliśmy i Leoś i Hoppek mają nowych właścicieli:(
Aga chce wszędzie sama chodzić, ewentualnie da się zapakować ale musi być szybko;) Więc w użyciu jest MT od Ani, a po domu nasze dwa pouche (jeden z chusta.pl jeden uszyty przez Mamę Lidki:)) Kółkowa Oppamamy i Kangoogoo leżą ostatnio:(

YPSI
16-09-2008, 18:09
Franek też woli MT zamiast chusty, choć ostatnio zapałał sympatią do vatanaia ;)

aneta.s
16-09-2008, 20:44
kurcze dzień mnie nie było a jak się wątek rozrósł :lol:

Aniu ale ja pamiętam, że w razie czego jim jest Twój :wink: i też mogę oddać na jakiś czas.... póki co gości u pola la 8))

tulipowna
18-09-2008, 10:30
u mnie kroluje MT Tulikowo batmaniasty oraz czachowy HS :)

nie wiazalam zadnej chusty od miesiecy - szok!!!
chusty leza albo podrozuja i to chyba sprawia mi wiele radosci :)

a i wozek tez jest uzywany prawie codziennie - no teraz juz codziennie, bo niania sie nie mota :) a szkoda :)