PDA

Zobacz pełną wersję : doux-doux



klaudia
14-02-2011, 14:11
Dziewczyny zakochalam sie w doux-doux! jak narazie platonicznie:) Jakie są wasze wrazenia, które z was się cieszą ich posiadaniem? Jak nosi w porónaniu do Tuli?

martyna
14-02-2011, 14:13
troche ponizej jest watek:
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=50535

mi.
14-02-2011, 14:14
:)
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=29609

edit: martyna była szybsza ;)

klaudia
14-02-2011, 14:14
wiem wiem:) ale chcialam tu zebrac kilka info:)

klaudia
14-02-2011, 14:17
cena mniei nteresuje, a nie moge jej znalesc nigdzie:P czy to jakas tajemnica?

blabla0
14-02-2011, 14:24
350 zł kosztuje
tez sie zastanawiam czy doux czy tuli i nie wiem ...

Liv
14-02-2011, 14:55
moje doux-doux jest cudowne, resztę możecie znaleść w mojej recenzji. tylko dziewczyny, pamiętajcie o tym, że doux-doux są szyte na zamówienie, pojedyncze sztuki. z tego co wiem, w tej chwili dziewczyny wstrzymały zapisy, bo mają kolejkę na pół roku. jedyną możliwością póki co jest polowanie na stronie dziewczyn na modele dostępne od ręki z serii Ondes (dziś był premierowy egzemplarz, cudo! piszę był bo zakładam, że już się sprzedał ;))

klaudia
14-02-2011, 15:05
no wlasnie widzilam, cudo choc ja bym wolala jakies fikusne wzorki:) wiem wlasnie ta kolejka mnie przeraza.

blabla dzieki za info:) ja mam Tuli i szczerze jestem zadowolona, ale w doux-doux intryguje mnie ten brak zaszewek pod pupcia, chcialabym to sprawdzic.

kasia
14-02-2011, 15:13
Tsumiko sprzedawała swoje, było też na stronie douxdoux w dziale z używanymi na sprzedaż.

blabla0
14-02-2011, 15:22
zosinamama a doux nie jest za szerokie? bo ono ma sporo szerszy panel od tuli...
ja mam zaklepane to doux z dzisiajszej premiery i własnie tylko ten rozmiar mnie intryguje

kasia
14-02-2011, 15:23
już nic.

Liv
14-02-2011, 17:15
zosinamama a doux nie jest za szerokie? bo ono ma sporo szerszy panel od tuli...
ja mam zaklepane to doux z dzisiajszej premiery i własnie tylko ten rozmiar mnie intryguje

doux-doux jest szyte w kilku rozmiarach, ten dzisiejszy to L (od 18 miesięcy), może być na Was za duże. na blogu podane są wymiary, zmierz swoje tuli i porównaj

blabla0
14-02-2011, 19:09
jednak bedzie za duze, tuli ma 33 cm szerokosci panela a doux doux az 42

bydzia
14-02-2011, 19:21
moje doux doux ma szerokość panela na dole - 46 cm - Zbyś ma 11 mcy i jest idealnie ;))
ale Zbyś jest BIG ;))

blabla0
14-02-2011, 19:30
bydzia a jak wam sie sprawuje doux? masz jakies porównanie z innymi nosidłami?

ifinoe
14-02-2011, 20:10
spóźniłam się na dzisiejsze polowanie...dobrze chociaż, że udało mi się ustawić w kolejce - przewidywany termin realizacji: czerwiec ;)

bydzia
14-02-2011, 21:28
bydzia a jak wam sie sprawuje doux? masz jakies porównanie z innymi nosidłami?

ech no to jest mercedes nosidełkowy IMO ;))
nosiłam w nubiku, manduce, i MT różnych
i tak jak MT ogólnie nie lubiłam, manduca mi nie pasowała
to nubika lubiłam bardzo, ale teraz to tylko małpa doux doux na tapecie zostanie :))

tanie nie jest - ale nawet mojemu mężowi ("po co Ci kolejna chusta") doux doux się podoba - cytat: "porządna robota" :))

blabla0
14-02-2011, 22:07
dzięku bydzia za tą opinię. troche sie bałam bo w sumie to to nosidło ma niewiele opinii, ale przekonałas mnie. wypatruje w takim razie doux ;)
troche dziwne dla mnie jest prawde mowiąc- dla mnie co doświadczenia nie ma ale czyta czyta i czyta, że np tuli ma szerokość tylko 33, podczas gdy doux 42 cm. wiem wiem że doux jest tez mniejsze, ale tuli jest niby uniwersalne i stąd moje zdziwienie

Kasia.234
22-08-2013, 21:32
wątków o dudusiach jest kilka, ale ten chyba najbardziej ogólny, więc opinia będzie tutaj :)

Nosidło trafiło do nas niedawno, ale zostanie z nami na pewno do końca noszenia. Mamy rozmiar XL i jest idealne - Agatka ma wprawdzie półtora roku, ale waży ponad 16 kg i ubrankowo-rozmiarowo wypada mniej więcej 92/98. Fotek póki co nie ma i nie wiem, czy będą ;)

Za to muszę przyznać, że jestem zachwycona jakością wykonania nosidła - dopracowane w najmniejszym szczególe :love: I sama nie wiem, co mnie bardziej zachwyca - przepiękna aplikacja, czy nośność nosidła :hmm: Jak już wspominałam, Agata waży ponad 16 kg a ja w ogóle nie czuję, że niosę dziecko na plecach - normalnie jakieś czary :ninja:

Wiem, że dudusiów nie ma już w sprzedaży regularnej, więc trochę dobiję co niektóre z was ;) ale polecam polowanie na bazarku - pojawiają się, i pewnie pojawiać będą, bo dzieci rosną, wiadomo ;)

Pat
22-08-2013, 21:44
Kasiu, a którego Dudusia masz? :)

Jakość wykonania - zgadzam się w 100%. Nosidła są dopracowane na amen :mighty: No i fakt - noszą super...

Kasia.234
22-08-2013, 21:53
Kasiu, a którego Dudusia masz? :)


takie upolowałam na naszym bazarku :D
http://doux-doux-doux-doux.blogspot.com/2010/05/evergreen-premiera-nosida.html

Pat
22-08-2013, 22:24
takie upolowałam na naszym bazarku :D
http://doux-doux-doux-doux.blogspot.com/2010/05/evergreen-premiera-nosida.html

Ooo, pamiętam, że podobał mi się ten lew :D No i nadal podoba ;) Gratulacje! :D

agatkan
22-08-2013, 22:26
oj warto polować na nie i warte są swej wysokiej (w stosunku do innych nosideł używanych) ceny.
Uwielbiam nasze:heart:, jak nosideł nie lubie;)
Może mama-czwórki jeszcze do szycia wróci:whistle:

Kasia.234
22-08-2013, 22:27
Ooo, pamiętam, że podobał mi się ten lew :D No i nadal podoba ;) Gratulacje! :D
dzięki :) to było chyba jedyne dostępne nosidło w rozmiarze xl, pamiętam jeszcze hybrydę (ale nie jestem pewna, czy była l czy xl), pozostałe które widziałam to l - niestety okazały się za małe

Pat
22-08-2013, 22:40
dzięki :) to było chyba jedyne dostępne nosidło w rozmiarze xl, pamiętam jeszcze hybrydę (ale nie jestem pewna, czy była l czy xl), pozostałe które widziałam to l - niestety okazały się za małe

XL chyba generalnie nie za dużo było...
Maks od czerwca w XL, więc nie dziwię się, że dla Was L-ka za mała :)

Kasia.234
22-08-2013, 22:42
XL chyba generalnie nie za dużo było...
Maks od czerwca w XL, więc nie dziwię się, że dla Was L-ka za mała :)

bo większości dzieci wystarcza L, tylko nasze takie wyjątkowe ;)

Pat
22-08-2013, 22:51
bo większości dzieci wystarcza L, tylko nasze takie wyjątkowe ;)

Hehe, no ba! ;)

mama_na_szóstkę
03-09-2013, 21:25
wątków o dudusiach jest kilka, ale ten chyba najbardziej ogólny, więc opinia będzie tutaj :)

Nosidło trafiło do nas niedawno, ale zostanie z nami na pewno do końca noszenia. Mamy rozmiar XL i jest idealne - Agatka ma wprawdzie półtora roku, ale waży ponad 16 kg i ubrankowo-rozmiarowo wypada mniej więcej 92/98. Fotek póki co nie ma i nie wiem, czy będą ;)

Za to muszę przyznać, że jestem zachwycona jakością wykonania nosidła - dopracowane w najmniejszym szczególe :love: I sama nie wiem, co mnie bardziej zachwyca - przepiękna aplikacja, czy nośność nosidła :hmm: Jak już wspominałam, Agata waży ponad 16 kg a ja w ogóle nie czuję, że niosę dziecko na plecach - normalnie jakieś czary :ninja:

Wiem, że dudusiów nie ma już w sprzedaży regularnej, więc trochę dobiję co niektóre z was ;) ale polecam polowanie na bazarku - pojawiają się, i pewnie pojawiać będą, bo dzieci rosną, wiadomo ;)

Kasiu, dzięki :mighty: miło mi niezmiernie :heart: nie wiem czy Pat ma rację, że solidne na amen ;) ale juz kilka z dziewczyn wie, ze jeśli cokolwiek się dzieje, nadpruwa (to tylko kawałek szmaty, no nie czarujmy się), to naprawiam niezaleznie od działalności firmy.