PDA

Zobacz pełną wersję : girasol - diagonalny czy skośnokrzyżowy?



Bonita
12-02-2011, 22:06
Czy Girasol produkuje jeszcze chusty tkane diagonalnie? Zastanowiło mnie to bo w jednym ze sklepów widziałam koktajl owocowy diagonalny. Znaczy się jednostronny? Poza tym rozumiem że tkanie diagonalne sprawia że chusta jest cieńsza i mniej poniesie, tak? Błagam, wyjaśnijcie mi tę kwestię bom niedoświadczona z girasolami a girasolowy wątek z recenzjami przyprawia mnie o ból głowy :hide:
I druga rzecz - Exclusivy poniosą więcej niż klasyczne girasole? Czy tak mi się tylko wydaje? To te klasyczne nie są dobre dla cięższych dzieci?

Blanka_1982
02-07-2011, 13:48
Chyba już ich nie robią, ale ręki sobie uciąć nie dam;) Diagonalna, więc jednostronna, czy cieńsza, to nie wiem, bo nie mam porównania. Moja diagonalna bez problemów nosi 10kg klocka:) I owszem jest dość cienka i miękka

myrra
02-07-2011, 14:02
IMO z Girasolami to loteria jest :) Czasami zalezy od konkretnego egzemplarza nawet.

Generalnie mówi się, że exclusivy lepiej noszą. I że diagonalne nosiły lepiej niż dwustronne.
Widziałam w sprzedazy diagonalne gładkie girasole, ale pasiaków nie, więc nie wiem, moze to jakiś starszy był.

jul
02-07-2011, 15:40
macałam kilka girasoli, nosiłam w jednym ze 2 godziny i w macaniu chyba za każdym razem było co innego - amitola była znacznie miększa niż jesienna polka mimo że oba exclusive

Isolt
04-11-2014, 11:15
ktos napisze cos nowego w temacie?

sigh
03-12-2014, 13:37
no wlasnie, hop hop :)

magda19800
03-12-2014, 14:45
ja napiszę tyle że dla mnie bardziej nośne są skośnokrzyżowe i je uwielbiam, diamenty są cieńsze według mnie i nie odejmują tak ciężaru :) ale... mam jeden diament który nosi świetnie więc girasol girasolowi nierówny :)

Wika
05-12-2014, 18:56
Ja mam diagonalne alpejskie dzwonki. Noszą naprawdę porządnie. Dziecko ok.10 kg