PDA

Zobacz pełną wersję : Dzieńdoberek:)



edajta
10-02-2011, 16:34
Witam
Jestem nowa na forum i ogolnie świeża w temacie chustowym. Moje dziecko ma juz 4,5 miesiaca i dopiero postanowiłam spróbowac z chusta.
Kupiłam natke i dopiero sie ucze co i jak. Wiazałąm juz kieszonke ale jakos moja córka mi sie wykrzywia i marudzi przy wiązaniu. Ciezko mi dociagac tak żeby przy szyjce dziecka było dobrze zawiazane. Przegladam forum i na razie ciezko mi si tu połapac co i jak.

Podpowiedzcie czy mozna tu gdzies w ustawieniach poustawiac zeby powiadowmienia o nowym poście w śledzonym temacie przychodziły?

Tak wiec witam sie i licze na pomoc.

JJ
10-02-2011, 16:57
witaj :)
a skad jestes? moze w okolicy znajda sie jakies chustomamy ktore pomoga Ci w nauce wiazania chusty :)

zagatka
10-02-2011, 16:59
Witaj!

Ja też późno zaczynałam noszenie. Trzymam kciuki.

Na górze masz NARZĘDZIA WĄTKU i tam możliwość subskrybowania tematu.

mamaslon
10-02-2011, 17:21
wita kruszynka z mamuską :D

edajta
11-02-2011, 09:41
dziękuje za powitanie i pomoc "techiczną" odnośnie śledzenia watku.
Jestem z Białegostoku.

Mam jeszcze pytanie. Jak juz pisałam kupiłam natke ale ona jest nierówna na koncach,scieta tak jakby pod skosem. Czy tak ma byc?

Mayka1981
11-02-2011, 09:43
Mam jeszcze pytanie. Jak juz pisałam kupiłam natke ale ona jest nierówna na koncach,scieta tak jakby pod skosem. Czy tak ma byc?

Witaj i tu :)
Tak, tak ma byc :) Dzięki temu chusta ładniej się układa, proste końce s a w chustach z frędzlami...
Powodzenia i nie zrażaj się, każdy kiedyś zaczynał ;)

edajta
11-02-2011, 09:45
Witaj i tu :)
Tak, tak ma byc :) Dzięki temu chusta ładniej się układa, proste końce s a w chustach z frędzlami...
Powodzenia i nie zrażaj się, każdy kiedyś zaczynał ;)

to chyba wysłali mi za długą chuste bo miała byc standard a po upraniu ok 5.20 zalezy z której strony mierze

Karusek
11-02-2011, 10:05
witaj :)
standard w natce jest bez skosów (więc mierzysz tylko środkową część chusty), a dwa, że Natibaby lubi ciachnąć z rozmachem ;)
Miłego chustowania!

edajta
11-02-2011, 10:12
karusek a u mnie miał byc standard i ma skosy. Juz pisałam do nich ze sie chyba pomylili. Nie wiem teraz czy odsyłąc czy zostawiac ta chuste. A po co w ogole te skosy?

Nastka55
11-02-2011, 10:15
witaj :) hmm... skosy/ sama nie wiem po co sa, zeby ladnie chusta sie ukladala?:mrgreen:

Mayka1981
11-02-2011, 10:17
Możesz wymienić na krótszą na straganie bo po upraniu to chyba już sprzedawcy nie zwrócisz...

edajta
11-02-2011, 10:20
Możesz wymienić na krótszą na straganie bo po upraniu to chyba już sprzedawcy nie zwrócisz...
moge zwróccic bo jak do nich pisałam to kazali najpierw wyprac i wtedy zmierzyc rozmiar, tylko sama nie wiem, teraz mierzyłam bez sksoów i ma rózno 5 m wiec chyba nie bede wymieniac

IzaBK
11-02-2011, 10:24
:hello:witaj!!
najlepiej wymień na inną na straganie, zresztą jedna długaśna w stosiku zawsze się przyda..:ninja:

Karusek
11-02-2011, 10:41
ha ha , to się nie zrozumiałyśmy :)
długość się liczy w nati bez skosów, ale skosy powinny być :) W tej chwili mają je prawie wszystkie chusty (chyba tylko Lany nie mają skosów).
A jeśli za długa, to dziewczyny mają rację, żeby spróbować ją wymienić na bazarku :)

Mayka1981
11-02-2011, 11:13
moge zwróccic bo jak do nich pisałam to kazali najpierw wyprac i wtedy zmierzyc rozmiar, tylko sama nie wiem, teraz mierzyłam bez sksoów i ma rózno 5 m wiec chyba nie bede wymieniac

Aha, no to rozumiem.
Ponoś, zobacz Ci Ci taka długa chusta nie przeszkadza - może się okazać, że polubisz powiewające ogony ;)

kitekno
11-02-2011, 12:31
Witaj :) powodzenia w chustowaniu :)

edajta
11-02-2011, 12:40
Za waszymi radami nie bede jej wymieniac, może rzeczywiscie przyda sie dłuzsza. To na razie moja pierwsza chusta i mam nadzije ze nie ostatnia. Dzis moja córeczka słodko zasneła w chuscie. Super uczucie. A ten bazarek to tu na forum? Bo jescze chyba nie zdazyłąm sie ze wszystkim zapoznac.

A popowiedzcie gdzie moge zrobic opisik zeby był pod moimi postami?

Mayka1981
11-02-2011, 12:45
Za waszymi radami nie bede jej wymieniac, może rzeczywiscie przyda sie dłuzsza. To na razie moja pierwsza chusta i mam nadzije ze nie ostatnia. Dzis moja córeczka słodko zasneła w chuscie. Super uczucie. A ten bazarek to tu na forum? Bo jescze chyba nie zdazyłąm sie ze wszystkim zapoznac.

A popowiedzcie gdzie moge zrobic opisik zeby był pod moimi postami?

W prawy górnym rogu ekranu masz "ustawienia" a potem po lewej różne cuda, m.in "edytuj sygnaturę" - to właśnie to :D

Karusek
11-02-2011, 12:58
a bazarek masz tutaj:
http://www.chusty.info/forum/forumdisplay.php?f=64

tylko to nie jest rozsądne wchodzić tam... ;) chyba że nie masz dostępu do własnego konta :D

edajta
11-02-2011, 13:01
Dziekuje dziewczyny za wszelką pomoc. Mysle że rozgoszcze sie tu na dobre bo fajna jest atmosfera.

A chustami to myślę że nistety sie zaraze, oby tylko Dominika chciała być noszona

martita
11-02-2011, 13:22
witaj i rozgaszczaj sie :)

edajta
11-02-2011, 13:38
Dziewczyny a jakie sa strony polskie chust? Na razie wiem że jest natibaby i lenylamb, ale co jescze? chciałąbym se poogladac u producentów