PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka długosc chusty najlepsza do plecaczka/na biodrze/kangura?



Ulakowa
10-02-2011, 15:43
Jak w tytule :) Myslę o zakupie drugiej chusty - krótszej, bo mam tylko jedną o statndardowej długosci bodajże 4,6. I się zastanawiam jaka byłaby dobra do tego typu wiązan: plecaczka jeszcze nie wiązałam, ale się przymierzam (wiem, że z krótszych chust go można wiązac), na biodrze - chodzi mi o takie najszybsze i najprostrze wiazania (bo przy mojej długiej mnóstwo materiału się "majta" i nie jest to praktyczne), a kangurka - z przodu ostatnio bardzo polubiłam i wiążę go zamiennie z kieszonką i 2x.
Czy jest jakis rozmiar chusty, który byłby odpowiedni do tych trzech wiązan? :D

cynthia
10-02-2011, 16:02
ja myślę że musiałabyś sobie sprawdzić na długiej ile ogona ci zostanie w nadmiarze i mniejszą o ten nadmiar kupić jeśli chcesz taką tylko do plecaczka ;)

ale szczerze to ja z długiej wiąże plecak i też jest spoko - po prostu dwa razy się owiązuje w pasie ogonem (chyba że mi się chce ładnie skrzyżować i zrobić 'bluzeczkę' to już w ogóle bajer jest)
no i to jest zaleta bo np idąc gdzieś pod kurtką mam małą z przodu w 2x a np na uczelni czy w bibliotece wrzucam małą do tyłu i jest fajnie :)

kasia
10-02-2011, 16:16
najkrótsza, którą wiązałam, miała 2.7. plecak z węzłem pod pupą robiłam i wiązałam na biodrze.
z 3.7 już plecak z tybetanem wychodził.
z 4.2 wszystko.
dłuższe są bardziej uniwersalne.
ogony zawsze można w tybetana związać, albo w pasie 2 razy.

Maciejowa
16-02-2011, 00:11
Miałam podobne dylematy. I ja szukam na plecak dla ciężarka;)