PDA

Zobacz pełną wersję : pieluszki AIO



kobra
14-09-2008, 15:03
uzywacie? mam zamiar sobie kupic i zastanawiam sie czy jestescie z nich zadowolone. Czy wklady dotykaja pupy czy sa tak jak w kieszonkach ukryte pod warstwa materialu? Nadaja sie Waszym zdaniem na noc?

Em
14-09-2008, 15:28
Ja się podepnę pod pytanie, przepraszam, ale akurat o AIO myslalam :oops:
Czy któraś z Was używa wyłącznie AIO? Mi się wydaje to najwygodniejszą opcją.

kobra
14-09-2008, 15:39
wylacznie to raczej nie, one bardzo dlugo schna

mart
14-09-2008, 16:06
miałam jedną - popolini easy fix - tragedia!
skutecznie mnie zraziła do AIO. ale JBD z imse vimse ma swoich wielbicieli i ponoć nie jest zła.
przy choć szczątkowym EC AIO może być mało praktyczna - bo jedno siuśnięcie i od razu pranie + długie suszenie.

kobra
14-09-2008, 16:15
czyli mokre wkladki dotykaja pupy i AIO nie nadaja sie na noc albo dluzsze wypady? Chcialam sprobowac Happy Heinys AIO, przyznam,ze skusily mnie piekne wzory

agul
14-09-2008, 21:00
ja nie raz slyszalam opinie, ze hh nie sa zbyt szczelne (sama nie uzywam), a w JBD Imse masz do wyboru wewnatrz dwie wkladki, jedna z polaru (sucha) druga z frotki (mokra) wiec mozna sobie wybrac i ktoras z nich na wierzch polozyc, wiekszosc AIO ktore znam maja przy pupie polar i jest w nich sucho
ja osobiscie nie lubie AIO

kobra
15-09-2008, 00:42
a ja jestem z HH bardzo zadowolona, wole je od Bum Genius. Moim zdaniem sa szczelniejsze, rzepy nie drapia Kajtka po brzuchu, co zdarza mi sie w BG. Dzisiaj zamowilam pare dodatkowych, no i chyba sie skusze na jedna AIO na probe