PDA

Zobacz pełną wersję : Witajcie, witajcie :-)))



MamaLupinki
04-02-2011, 00:31
Jestem mama trojki urwisow - dwoch przedszkolakow i malej dziewczynki, nazywanej przez braci Lupinka.
Przy pierwszym dziecku nie znalam chustowania (ani pieluszek wielorazowych), a przydaloby sie, bo Maly nie lubil wozka.
ChustA miala mi ulatwic zycie kiedy urodzil sie drugi syn, ale rosl tak szybko, ze nie zdazylam go ponosic ;-))). Teraz chustujemy sie z Mala. Idzie znacznie lepiej, choc czesto woli obserwowac szalejacych braci niz patrzec na mnie.
Przy trzecim dziecku odkrylam pieluszki wielorazowe i tak tu trafilam. Zaczynam kolekcjonowac te cudenka, choc bladze jak we mgle - te wszystkie rozwiazania, systemy, materialy,skroty! Czy ja dam rade? Pozdrowienia dla wszystkich MamaLupinki;-)

Biedronka
04-02-2011, 09:26
Witaj :)

Karusek
04-02-2011, 09:49
witaj :)
No to miłego pieluchowania i chustowania :)
oj, bazarek to niebezpieczne miejsce ;)

goshya
07-02-2011, 14:44
Witaj:)
Ja też dość niedawno zaczęłam peiluchować wielo :) Na początku zakładałam mojemu smykowi tetrę i takie zwykłe majteczki ceratkowe, ale nie było to najlepsze rozwiązanie:) Potem odkryłam "kieszonkę", czyli pieluszkę z pulem na zewnątrz i mikropolarem od wewnątrz z kieszonką, do której wchodzi wkład:) ja daję tetrę do środka lub na wierzch tego polarku.
Nadal jestem w szoku, że te pieluszki tak mnie kręcą:):):) podczas, gdy każdy narzeka, że czas z małym brządcem to czas mokrych pieluch... Ale jakich wspaniałych:) kolorowych:) i właśnie różnych :)

Pozdrawiam ciepło:)

malkaz
07-02-2011, 15:59
A witaj, miłego forumowania, to kopalnia wiedzy! Wszystkie nazwy początkowo zwariowane, z czasem się w głowie poukładają:)

IzaBK
08-02-2011, 01:13
Dasz rade! WItaj:hello:

MamaLupinki
13-02-2011, 23:36
Dzieki :-)))

mamaslon
14-02-2011, 00:19
Wita kruszynka z mamuską ;)

Nastka55
14-02-2011, 11:34
witaj serdecznie ;)