PDA

Zobacz pełną wersję : czyzby Kajtek byl za ciezki na kolkowa?



kobra
12-09-2008, 17:23
tak sie zastanawiam czy dziec moze zrobic sie za ciezki do kolkowej, zawsze wygodnie mi bylo,a ostatnio boli mnie ramie, nie nosi mi sie juz tak dobrze. Kajtek wazy 11 kilo, czy to oznacza koniec noszenia w kolkowych? Mam nadzieje,ze nie bo baaaardzo lubie.

A moze po prostu trzeba sobie inna sprawic?
do tej pory nosilam w bawelnianej zolo, moze z kolkowymi jest tak jak z chustami, niektore odejmuja ciezaru :confused:

powinnam tkana kupic :?:

Agnen
12-09-2008, 17:26
11 kg to dużo na jedno ramię. Spróbuj jakiejś skośnokrzyżowej, powinno być lepiej :D

12-09-2008, 17:32
tak sie zastanawiam czy dziec moze zrobic sie za ciezki do kolkowej, zawsze wygodnie mi bylo,a ostatnio boli mnie ramie, nie nosi mi sie juz tak dobrze. Kajtek wazy 11 kilo, czy to oznacza koniec noszenia w kolkowych? Mam nadzieje,ze nie bo baaaardzo lubie.

A moze po prostu trzeba sobie inna sprawic?
do tej pory nosilam w bawelnianej zolo, moze z kolkowymi jest tak jak z chustami, niektore odejmuja ciezaru :confused:

powinnam tkana kupic :?:

ja sobie chwalę zolo z konopiami i streczem.
wygodne ramię (ale to wiesz) i fantastyczna nośność.
no, ale amelka nie waży 11 kg.

kobra
12-09-2008, 17:46
ramie w zolo jest fantastyczne, fajnie sie uklada, nie przesuwa sie
mysle,ze upoluje sobie jakas krotka skosnokrzyzowa i zrobie sobie z niej kolkowa,albo sprobuje wiazania na biodrze, mam nadzieje,ze sie sprawdzi

Linda
12-09-2008, 19:28
Ja mam indio z lnem, ramie na zakladki, SBP nosi sie bosko!

hanti
12-09-2008, 19:49
ja mam evkę i Kinię nosi się świetnie

kobra
13-09-2008, 01:18
aha czyli z kolkowymi jest jak z chustami, kazda inaczej nosi i ciezar odejmuje, przetestowalismy juz ,ze zolo bawelniane jest do 11 kilo :)

Hanti co to za evka?

Linda co to jest SBP?

nitka
13-09-2008, 02:28
Zgaduje ze chodzi o Evke didka - rozowe-fioletowe paski

SBP - to chyba rodzaj ramienia (zgaduje, ze chodzi o ramie szyte przez an at Sleeping Baby Products?) ale to tylko zgadywanie ;)

czukczynska
13-09-2008, 22:11
eee-Maćko waży 13 kg.Tak około godziny noszę bez problemu.Mam kólkową od Melkaj.

agrescik
13-09-2008, 22:39
Mój maluszek :lol: waży podobnie i smigamy czasem i ze trzy godzinki w kangoo.