PDA

Zobacz pełną wersję : Pierwszy MT - oceńcie proszę:)



margaretka
26-01-2011, 21:20
Kupiłam MT z myślą o wiośnie i mężu, bo on zupełnie nie chustowy. Jakoś na razie mnie nie oczarował, ale może za mało próbuję:) Na razie próbujemy w domu i tak wyglądamy:

http://images43.fotosik.pl/564/347b6507c2dda4f3med.jpg

http://images45.fotosik.pl/566/ca5134a697b91820med.jpg

Moje pytanie podstawowe: czy górne pasy są na mnie za krótkie, bo nijak nie mogę ich poprowadzić na krzyż przez pupę Małej i zawiązać na plecach. Dają się zawiązać jedynie z przodu, tak może być?

Mayka1981
26-01-2011, 22:06
Ale ja widzę, że sporo pasów się jeszcze majta - serio nie wystarczy?
I ciężko po tym zdjęciu mi oceniać - przydałoby się z boku - ale nie jest za luźno? Tzn nie masz luzu między sobą a dzieckiem?

margaretka
26-01-2011, 22:14
Ale ja widzę, że sporo pasów się jeszcze majta - serio nie wystarczy?
I ciężko po tym zdjęciu mi oceniać - przydałoby się z boku - ale nie jest za luźno? Tzn nie masz luzu między sobą a dzieckiem?

już dodaję z boku
serio nie wystarczy, one są poprowadzone pod pupą, może dlatego ich tyle

dankin-82
26-01-2011, 22:42
a nie dasz rady troszkę wyżej się zamotac, w sensie pas biodrowy troszkę wyżej, nie całkowicie na biodrach tylko tak by na nie lekko zachodził a górna częśc wyżej, wtedy trochę pasa dolnego zaoszczędzisz i jeszcze pasy naramienne nie musisz prowadzic z przodu na pasie biodrowym, tylko bardziej na panelu z przodu i też się pas o drobinę wydłyży ;) sorki ale ja dziś nie mam talentu do tłumaczeń ;/

edit: jeszcze na moje oko możesz dziecko troszkę bardziej do siebie docisnąc, żeby było wyżej i to też da kilka cm pasa a dziecku krzywdy nie zrobisz ;)



Tak nawiasem,to masz sporo pasa by zakończyc na plecach, pocwicz kilka razy zawiązuj i zobaczysz że zaraz super wprawy nabierzesz ;) a tak nawisem to jak wiążesz pod pupką to musisz troszkę jednak uważac by się ten węzeł spod doopci nie wysunął, zależy tez o dociągnięcia i od materiału mt

margaretka
26-01-2011, 22:56
zrozumiałam:)
jutro będziemy próbować, dzięki na razie:)

Kanga
27-01-2011, 00:19
w temacie długości pasów :) - można zawiązac pod pupą i tak zostawić - ja tak robię od zawsze, nawet jak mam bardzo długie pasy i mogę sobie zawiązać na plecach. Rozmawiałam o tym tez z Ulrike z Trageschule i z Kelly z Kozy i spokojnie to może tak być ;)

margaretka
27-01-2011, 00:24
w temacie długości pasów :) - można zawiązac pod pupą i tak zostawić - ja tak robię od zawsze, nawet jak mam bardzo długie pasy i mogę sobie zawiązać na plecach. Rozmawiałam o tym tez z Ulrike z Trageschule i z Kelly z Kozy i spokojnie to może tak być ;)

dzięki wielkie:kiss: o to mi przede wszystkim chodziło:)

brikola
27-01-2011, 01:06
w temacie długości pasów :) - można zawiązac pod pupą i tak zostawić - ja tak robię od zawsze, nawet jak mam bardzo długie pasy i mogę sobie zawiązać na plecach. Rozmawiałam o tym tez z Ulrike z Trageschule i z Kelly z Kozy i spokojnie to może tak być ;)dokładnie, w MT panel trzyma dziecko więc nie trzeba jeszcze pasów krzyżować pod pupą :)