PDA

Zobacz pełną wersję : Witam :)



Ewelyn
26-01-2011, 11:22
Witam wszystkich:) Jestem mamą 14to miesięcznego Piotrusia. Chusty zaczęliśmy używać dość późno, po 4 miesiącu na pewno, ponieważ mój mały ssak, nie miał ochoty być przutulony do mamy w pozycji kołyski- za bardzo mu mleczko pachniało i się złościł. A ja stosując się do zaleceń w instrukcji chusty, nie chciałam go niosić pionowo wcześniej. Mieliśmy chustę tkaną, Rapalu, była to moja pierwsza chusta i nie bardzo z nią sobie radziłam, więc nosiliśmy się w chuście tylko od czasu do czasu i to na krótko raczej. Nie wiedziałam wtedy o tym forum, może zdecydowałabym się na inną chustę i lepiej by nam to poszło:) Przy kolejnym dziecku na pewno się o to postaram :) Teraz nie używamy już chusty wiązanej dla Piotra, czekam na chustę kółkową przeszytą z Rapalu i przymierzam się do kupna nosidła ergonomicznego, bo synek lubi być noszony, a same ręce nie bardzo już sobie radzą z jego ciężarem;-)
Jeszcze tylko wspomnę, że na ile zdążyłam się zapoznać, to forum to jest świetnym źródłem wiedzy wszelakiej i na pewno będę tu często zaglądać :)

Nastka55
26-01-2011, 12:14
witaj i rozgosc sie ;) tak, te forum to kopalnia wiedzy ;) mnie samej nie raz dziewczyny pomogly ;) :welcome:

anoli85
26-01-2011, 12:31
Witaj :)

mamaslon
26-01-2011, 13:40
wita kruszynka i chusto fanka :D

scarlet
27-01-2011, 10:32
witam :)
Ja też nowa i zaczytuję się codziennie do późnych godzin :)

kitekno
27-01-2011, 11:12
Witamy :)