PDA

Zobacz pełną wersję : Dwa filmy i dwa wisiadła :(



ALiA
19-01-2011, 12:32
Ostatnio oglądaliśmy polski "Śnięty interes", jakoś średnio nas wciągnął, na koniec piękna scena- idzie sobie para,mężczyzna niesie śliczne dzieciątko-przepiękny ciemnoskóry bobas...noszony przodem do świata w jakimś wisiadle... Smutny widok,bo mogli to ładniej rozegrać. A wczoraj oglądaliśmy bajkę "Megamocny" i tam też nosił tata-przodem do świata w wisiadle. I weź potem przetłumacz komuś,ze tak się nie nosi!!!!:duh::duh::duh:

ania
19-01-2011, 15:14
To jeszcze nic... Ostatnio przypadkiem trafiłam na stronkę jakiejś fundacji dla wcześniaków, a tam same peany n/t usztywnianych nosideł znanej wszystkim firmy W. OMG, aż usiadłam z wrażenia, bo jeden z artykułów podpisany był przez ordynatora tutejszego oddziału patologii i intensywnej terapii noworodka, na którym Lila leżała...

klusiecka
19-01-2011, 18:34
ania na temat tego jak wiarygodnie w wygląda owa rekomendacja juz pisałam wiekokrotnie. w recenzjach najwięcej chyba

Filippa
19-01-2011, 18:37
Mnie wiesiadło uderzyło w "Tylko mnie kochaj", też ostatnia scena. Sielanka, plaża, a tu klops:(

marjen
21-01-2011, 15:55
w " kac Vegas" też noszą przodem do swiata :( ale robi to gość nie do końca normalny więc....

chociaż scena gdy ten gość otwiera energicznie drzwi samochodu i mały dostaje tymi drzwiami w twarz mnie nie rozśmieszyła - a pewnie miało być śmiesznie...

jamamajka
23-01-2011, 12:10
w " kac Vegas" też noszą przodem do swiata :( ale robi to gość nie do końca normalny więc....

chociaż scena gdy ten gość otwiera energicznie drzwi samochodu i mały dostaje tymi drzwiami w twarz mnie nie rozśmieszyła - a pewnie miało być śmiesznie...

A ja właśnie ze względu na wisiadło nie obejrzałam tego filmu... uprzedziłam się :P

Za to w "Blade 3" Jessica Biel ma chyba ergonomika... a na pewno coś brzuch do brzucha (na początku filmu jak udaje przynętę na wampiry)

brikola
23-01-2011, 15:31
ja juz olałam te filmowe sceny :/ pociesza mnie,ze w serialach u nas podobno jakieś chusty były, to plus dla nas :D

basiaT
24-01-2011, 23:36
ja juz olałam te filmowe sceny :/ pociesza mnie,ze w serialach u nas podobno jakieś chusty były, to plus dla nas :D

w "licencji na wychowanie" czy jakoś tak to się nazywa - chociaż wiązanie to chyba nie do końca było ok ...

sylvana
25-01-2011, 19:40
W powodzenia Charlie też była scena z wisiadłem przodem do świata. Tak sobie myślę, że te sceny w filmach są tak kręcone po to, aby lepiej dziecko-aktor był widziany:confused:. Ale i tak nie wygląda to zbyt przekonująco...

marjen
26-01-2011, 00:59
A ja właśnie ze względu na wisiadło nie obejrzałam tego filmu... uprzedziłam się :P



ale inne sceny warto zobaczyć a dialogi warto usłyszeć - jedna z lepszych komedii jakie ostatnio widziałam, pomimo tego pechowego wiszenia ...

monjan
28-01-2011, 12:14
"Jedz, módl się i kochaj" z J.Roberts jest scena jak jej przyjaciele we Włoszech niosą brzdąca w Babybjornie przodem do świata:(
ale film fajny