PDA

Zobacz pełną wersję : kółkowa czekoladowa zolo



09-09-2008, 19:38
model czekoladowy.
moja monokolorystyczność jest już publicznie znana i obśmiana :)
nosiłam dziś amelkę.
długo.

i wiecie?
to jest najlepsza kółkowa ze wszystkich, jakie miałam.
ramię znakomicie rozkłada się na ramieniu (bleee, tautologia, ale wiadomo, o co cho!). ono jest... takie, no... wychodzą braki nomenklaturowe... szwaczka ze mnie, jak z koziej d*** mandarynka.
nie mam pojęcia, jak to napisać.
takie jest:

http://images31.fotosik.pl/359/2832987008242525.jpg (http://www.fotosik.pl)

fałdy, które widzicie, pysznie rozkładają się na ramieniu. nie uciskają, bo materiał jest miękki i lekko sprężysty.

kółka w rozmiarze L są w sam raz - materiał oprócz tego, że miękki i sprężysty, jest dość gruby, mięsisty.

chusta ma w składzie bawełnę organiczną, konopie (43 %) i strecz (3%). dociąga się bajecznie. przykleja dziecię do piersi noszącego (ewentualnie pleców). dzięki streczowi materiał świetnie pracuje, lekko rozciąga się. konopie zaś mają znakomitą nośność.

całości dopełnia kieszonka z logo firmy.
myślałam, że będzie przeszkadzać, ale przydaje się! na banknot lub na mały pęk kluczy.

http://images49.fotosik.pl/9/df2ad786db1e5a3a.jpg (http://www.fotosik.pl)

czekam jeszcze na mayę wrap z wypełnianym ramieniem. z przyjemnością porównam obie chusty.
lubię kółkowe :)
o.
i tak.
wypisałam się z deka.

ps. kolor jest jaśniejszy w świetle dziennym.
ps 2. zdjęcia nie sa artystyczne. nie chciało mi się :)

Ania
09-09-2008, 19:47
dlaczego obśmiana???

piekny kolor........... ja na moje nieszczeście (albo dla mojej kieszeni na szczescie) jestem całkowicie niechustokółkowa :? wiec takie cuda u mnie odpadają

09-09-2008, 19:49
dlaczego obśmiana???

piekny kolor........... ja na moje nieszczeście (albo dla mojej kieszeni na szczescie) jestem całkowicie niechustokółkowa :? wiec takie cuda u mnie odpadają

a ja też tak myślałam.
sięgnęłam po zolo, kiedy moja maruyama wylądowała na parkingu w kałuży. bo się musialam zamotać. i wisialy mi błotne ogony :twisted:
kółkowa rulez na takie szybkie akcje.
do godziny-półtorej da się w niej nosić. a później trzeba zmienić ramię. albo dziecko na lżejsze wymienić. :twisted:

salgonya
09-09-2008, 23:00
Pięękna jest!


do godziny-półtorej da się w niej nosić. a później trzeba zmienić ramię. albo dziecko na lżejsze wymienić.

A ja nie tak dawno nosiłam moje 10kg Szczęścia w innej czekoladce, ukochanej Passion Fruit. Ponad 2 godziny. I spokojnie dałam radę :shock: Pod koniec może nie było komfortowo, ale bez tragedii.

aneta.s
10-09-2008, 07:38
piękna..... :)

10-09-2008, 07:51
piękna..... :)

e tam piękna:)
wygodna.
na oko jest zupełnie taka sobie.
jak konopie. brzydkie, a noszą super. :P

aneta.s
10-09-2008, 08:00
Mi się podoba.... taka elegancka i stonowana ;)

Nata
10-09-2008, 08:35
Mnie tam sie bardzo kolor podoba.A sfotografujesz to ramię w akcji?
Tez jestem fanka kółkowych.
JA w mojej BB sling tez mogę nosic 2 godz. Nie jest żle.

10-09-2008, 08:42
Mnie tam sie bardzo kolor podoba.A sfotografujesz to ramię w akcji?
Tez jestem fanka kółkowych.
JA w mojej BB sling tez mogę nosic 2 godz. Nie jest żle.

jasne, że sfotografuję. a raczej ktoś mnie :)
a za zdjecia powyżej się wstydzę, bo sa byle jakie.

czukczynska
10-09-2008, 09:18
A ja lubię czekoladki.I do wewnątrz i na zewnątrz :D I podoba mi się ta chusta.
Ja mam brązową kółkową od Melkaj.Też apetyczna..

julka_as
10-09-2008, 22:09
Mnie też kolorek się podoba!!!
Pasja, gdzież takieś cudeńko nabyła? - myślę właśnie też o kółkowej=wygodnej by na krótsze trasy dziecię przenieść.

kobra
11-09-2008, 05:20
zgodze sie,ze na szybkie wypady kolkowa jest de best, ja mam zawsze w samochodzie i tez zolo wlasnie, tylko ze solstice. Bawelniana jest i zachcialo mi sie jakiejs tkanej, bede na krotkiego didka polowac,zeby sobie z niego zrobic.

Pasja, dzisiaj widzialam piekne zdjecia Jima, zaczynam rozumiec Twoja milosc :D

nitka
11-09-2008, 15:04
ja tez widzialam zdjecia Jima takie do zakochania ;)

11-09-2008, 15:07
Pasja, dzisiaj widzialam piekne zdjecia Jima, zaczynam rozumiec Twoja milosc :D

dzisiaj przyjechał.
jest.... niesamowity.

Biedronka
11-09-2008, 16:47
dawaj foty w akcji :twisted:

kobra
11-09-2008, 16:52
dawaj foty w akcji :twisted:

ja tez czekam niecierpliwie

nitka
11-09-2008, 16:53
:jump: :applause: :thumbs up: :bliss:

super, czekamy na fotki i wrazenia :)

pola la
17-09-2008, 17:15
ja tez dzis smigalam w jimie po mojej wsi aninskiej.
jest zajebisty!

<kolejne must have ;) >

najbardziej mialam radoche jak na takiej duzej budowie kolo mnie z 10 budowlancow stanelo z robota na moj widok i w milczeniu odprowadzali mnie wzrokiem dopoki nie zniknelam im z pola widzenia :D
w kompletnym milczemiu i fascynacji :D

kamaal
17-09-2008, 17:19
ja tez dzis smigalam w jimie po mojej wsi aninskiej.
jest zajebisty!

<kolejne>

najbardziej mialam radoche jak na takiej duzej budowie kolo mnie z 10 budowlancow stanelo z robota na moj widok i w milczeniu odprowadzali mnie wzrokiem dopoki nie zniknelam im z pola widzenia :D
w kompletnym milczemiu i fascynacji :D
To jak kiedyś jeszcze będziesz śmigać to daj znać, przyjadę z mojej wsi otwockiej i się pozachwycam, bo jim też mi sie marzy...

kobra
17-09-2008, 17:21
pola la, jak dziesieciu facetow zamarlo na Twoj widok to chyba niezla laska z Ciebie :D bo wierzyc mi sie nie chce,ze chusta az taka reakcje u nich wywolala ;)