PDA

Zobacz pełną wersję : plecaczek udało siĂŞ



Ajka
19-12-2007, 21:13
wreszcie udało mi się zawiązać plecaczek :jump: , nie było rady m siei wyrwał z domu mały marudził a ja w połowie porządków przedświątecznych no i wyszło może nie idealnie ale... mały usną to chyba było mu wygodnie.
ja tu sprzątam nagle dzwonek listonosz, widział mnie parę razy z małym ale z przodu i rzuca hasło "ooo dzisiaj zmiana pozycji, wie pani ja kiedyś byłem w Rosji dawno pani jeszcze chyba na świecie nie było to widziałem jak ruskie nosiły w takim czymś z przodu i z tyłu"
mam zdjęcie sama robiłam bo nie było komu więc nie najlepsze ja też nie wyjściowa bo strój roboczy ale co tam pochwalę się :)
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/oc/ud/282y/Iyna6DwbVxb7qHelxB.jpg

Ruda
19-12-2007, 23:09
a propos stroju roboczego: podejrzewam, ze 90% nas, wlasnie w takim stroju roboczym siedzi przed kompem, wiec sie nie przejmuj - sami swoi :)
a plecaczka zazdroszcze, bo ja na plecach hanie umiem nosic tylko w MT :D

serafinka
19-12-2007, 23:25
plecaczek sliczny!!!!!ja cały czas trenuję tylko Bronek sie trochę buntuje a strój roboczy to u mnie teraz normalka....

monjan
20-12-2007, 12:08
:high: brawo!!zazdroszcze, bo moj wierciuch nie daje sie unieruchomic na tak długo, zeby zawiazc plecaczek

Kanga
20-12-2007, 12:12
:high: brawo!!zazdroszcze, bo moj wierciuch nie daje sie unieruchomic na tak długo, zeby zawiazc plecaczek

wiesz jak go unieruchomić??
przed zawiązaniem plecaczka przymocuj go do pleców swoich chestbeltem z przodu... :) potem kończ plecak :)

kajka78
21-12-2007, 22:18
Pieknie;)))))))))
ja sie nauczylam zarzucac Karole na plecy, teoretycznie umiem wiazac, ale nie chce mi wyjsc i juz;(((((((((((
wiec zazdraszczam i ogladamz podziwem fotki!